Guerilla 2018 - Early skunk by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Pooooozdrav ekipa :vutra:

Vrijeme nas je posluzilo ove godine. Kod mene najavljuju jos sljedecih 15 dana odlicne temperature a to je ono sto nam treba. Jutros bio u obilasku i mogu reci da sam jako zadovoljan situacijom. Nadjem tu i tamo koju gusjenicu ali nista previse. Danas dobile drugi puta vodu i melasu i planiram jos barem 2 puta do kraja. Najmanja biljka koja je ujedno i prva pocela cvijetati, pistile full smedje a po trihomima kaze da joj se blizi kraj (20% prozirni, 60% mljecni i 20% amber).
Ona grana iz prosloga update-a koju je vjetar polomio je osusena, stavljena u teglicu i mogu reci da mi se vec jako svidja kako radi :) Pokusao sam uslikati trihome ali se bas i nisam iskazao :rofl:
Do sljedeceg puta :rasta:

IMG_4977.JPG
IMG_4981.JPG
IMG_4975.JPG
IMG_4983.JPG
IMG_4987.JPG
IMG_5001.JPG
IMG_5002.JPG
IMG_5014.JPG
 

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
::listomahanje:: Finaleeee ::listomahanje::

Pooooozdrav ekipa!
Nakon 20tak dana trimanja dosao je red da i ovaj dnevnik privedem kraju.
6 mjeseci straha, znoja, suljanja i okretanja na svaki zvuk isplatilo se koliko nisam mogao ni zamisliti.
Kada sam zapoceo ovu avanturu nisam ni pomisljao da ce ovako zavrsiti. Vec sam u jednom postu gore spomenio da bih posadio samo dvije da sam znao kakvi su ovo monstrumi :rofl:
S obzirom da mi je ovo prvi grow u zivotu (izuzevsi jednu malu domajicu koju sam imao prosle godine u kalju) ja sam pre zadovoljan :)
Hvala forumu i svima koji su ovo pratili, pomagali i bili dio ove moje avanture.
Bez vas ovo nebi bilo moguce :)

Sto se tice dima. Imam samo za reci da nesto ovako dobro jako dugo nisam pusio.
Idealan balans sative i indice. Ne zakucava,dugo drzi, tjera na pricu i odlican je za druzenje. Hedovi debeli, kompaktni, imaju nekako cvijetni miris i malo mi vuce na pivo.
Pola dobivenoga kroz par dana ide u ulje. Posto sam ja veliki ljubitelj hasha, jedan veliki dio ide u hash cim stigne narucena oprema :)
A ostalo ce se ljubiti u teglama do ko zna kada :)
Kolicinu necu napisati jer smatram da nije primjereno pravilima foruma ali samo cu reci da nisam jos naisao ni na jedan dnevnik sa pribliznom kolicinom.

Hvala jos jednom svima i uzivajte u slikama :)

:vutra::vutra:

IMG_5139.JPG
IMG_5068.JPG IMG_5061.JPG IMG_5064.JPG IMG_5072.JPG IMG_5108.JPG IMG_5128.JPG IMG_5131.JPG IMG_5133.JPG IMG_5138.JPG IMG_5143.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.