Guerilla 2018 - Early skunk by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Cestitam. Tvoj i Green worldov dnevnik (koji je nazalost zavrsio kako je) su mi najbolji ove godine. Uzivaj...
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Kolicinu necu napisati jer smatram da nije primjereno pravilima foruma ali samo cu reci da nisam jos naisao ni na jedan dnevnik sa pribliznom kolicinom.


Pravila foruma govore da je vise nego primjereno napisati koliko si na kraju dobio :)

Ali kako god bilo, odličan grow, tim vise jer je prvi i to jos outdoor.


6 mjeseci straha, znoja, suljanja i okretanja na svaki zvuk isplatilo se koliko nisam mogao ni zamisliti.

Uzivaj, zasluzio si
 

C₂₁H₃₀O₂

Banned
Banovan
21.04.2020
36
256
33
43
Nešto ovakvo sam ja imao. Samo ja nisam to nigdje objavljivao, doslovno sam bio tolko oprezan da nisam ni mobitelom slikao, a vi ovdje sve to objavljujete :gled:, bio sam tolko oprezan da u period growanja nisam ni pretraživao ništa vezano uz travu na internetu, koji šou je ovdje, čitam i ne vjerujem čega sve ima. Brate mili živio sam godinama u opasnoj zoni opreza.:upiii:
 
Poslednja izmena:

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
fantastican grow, citao sam od prvog do poslednjeg posta, ocu da sadim early skunk ali sam vise i ne bi, ja sam iz Vojvodine i treba mi neka sto PROVERENO dolazi krajem septembra (po mogucnosti da ne ulazi u oktobar) i pise na forumu early dolazi mnogo ranije nego skunk#1 a ja sam skunk#1 2017 brao 2oktobra i bila je vrhunska, a sad vidim ti si svoje brao kao ja orange bud 2015, pa sam skroz zbunjen..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.