Guerilla Garden 2011.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
svaka čast samo tako nastavi :) uvijek je ljepo vidjeti kad se netko stvarno potrudi . zelim ti puno srece i pameti :p
cista 10-tka hehe i jako ljepo sto radis update sa slikama i videom . Samo se pazi i nastavi nam tako i dalje
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
Stoner je napisao(la):
svaka čast samo tako nastavi :) uvijek je ljepo vidjeti kad se netko stvarno potrudi . zelim ti puno srece i pameti :p
cista 10-tka hehe i jako ljepo sto radis update sa slikama i videom . Samo se pazi i nastavi nam tako i dalje

Stoner,hvala na lepim zeljama-bice mi potrebna sreca :)
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
:sun2:

Sative :

picture003ha.jpg


picture004pi.jpg


picture005df.jpg


picture033ep.jpg


picture009gk.jpg


picture015k.jpg


picture017ic.jpg


picture019c.jpg


picture021d.jpg


picture025nn.jpg



Hibridi

picture014v.jpg


picture071b.jpg


picture035ts.jpg


picture034oq.jpg


picture026f.jpg


Sensi Star

picture054u.jpg


picture056z.jpg


picture060h.jpg




White Rhino

20793700.jpg


picture040on.jpg


White Widow

picture041p.jpg


picture043to.jpg


picture046z.jpg


picture066x.jpg


picture065diy.jpg


picture047n.jpg


picture051yv.jpg


picture053kg.jpg



[video=youtube;aePMdLBJ9Os]http://www.youtube.com/watch?v=aePMdLBJ9Os[/video]
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Svaka cast,bas si mi stavio osmeh na lice,uvek je lep osecaj videti ovako fine biljke :)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
id u pi maaa....ledilo:))
Golden fiver is back...pola Srbije traga za ovim sajtom i verujem ceo MUP...,nek je sa srecom!
Lepo pripremljeno,priroda uzvraca..a ti si na*ebo kolko ces se odvaljivati...heheh...samo napred i pamet u glavu!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ovo je toliko dobro da je teško uopće komentirati,jednostavno je brutalno dobro!....živi dokaz kako trud vodi do rezultata+znanje naravno-sviđa mi se onaj trik sa gelom (ukrast ću ti to :) )....BIG BIG BIG BIG respect.
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
SenzaPieta je napisao(la):
Svaka cast,bas si mi stavio osmeh na lice,uvek je lep osecaj videti ovako fine biljke :)
SenazaPieta,i meni se ne skida osmeh s lica kad god sam na shteku,jednostavno mi se ne ide odatle!:)
Sulundar je napisao(la):
id u pi maaa....ledilo:))
Golden fiver is back...pola Srbije traga za ovim sajtom i verujem ceo MUP...,nek je sa srecom!
Lepo pripremljeno,priroda uzvraca..a ti si na*ebo kolko ces se odvaljivati...heheh...samo napred i pamet u glavu!
Sulundar brate :D nemoj molim te da mi nabijas dodatnu paranoju ! :D Jer bice redje update!:D Hvala ;)
Blade je napisao(la):
Ovo je toliko dobro da je teško uopće komentirati,jednostavno je brutalno dobro!....živi dokaz kako trud vodi do rezultata+znanje naravno-sviđa mi se onaj trik sa gelom (ukrast ću ti to :) )....BIG BIG BIG BIG respect.
Hvala puno Blade!Slobodno mazni foru,drago mi je da ce neko da iskoristi moje "znanje" i da ce negde cvetati hedovine velike ko pivske flase! ;) Hvala za respect
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
svaka čast,ja bi lagano ptsp pokupio:icon_lol:,tu tu mač dobro,i epy end do kraja šo jes jes:watchplant:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ma još je dobro,čekaj dok se popune hedovi pa tek kad dođe vrijeme za berbu,hehe...

Ali,ne obaziri se....samo deri,predobro ti je ovo sve da bi uopće razmišljao o nečem drugom :):thumb:
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
@Secret: neki vole da ostave biljku bez vode da se objesi, te kad se objesi onda ju potopiti vodom.. Tako biljka daje svu snagu u rast svog cvijeta
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
Parazyd je napisao(la):
@Secret: neki vole da ostave biljku bez vode da se objesi, te kad se objesi onda ju potopiti vodom.. Tako biljka daje svu snagu u rast svog cvijeta

Pa i ja nesto slicno radim,vrucine su nepodnosljive i biljka ozedni u roku od 3-4 dana,a ja ih zalijem recimo za 7-8...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
čoek pa ti ćeš od jedne biljke oberbit ko k'o ja od 10 biljaka tj. tvoja jedna k'o moj čitav urod :S ....... nevjerojatno da se ovak nešt na balkanu može zgrowat. no kako sa zaljevanjem; pa treba barem 5-10 litara po ovakvoj biljci a ti imaš čitav šumarak! pa to su hektolitri vode, svaka čast na trudu i sajt ti je extra, puno sunca cure uživaju a i ti bome , lako se možeš sakriti među njh :banana_dred:
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
@Secret: Eto, vec to i radis... tako ce ti pumpat cvijetove.
Moram te ponovno pohvaliti, sto zbog biljoza, sto zbog truda, a na kraju i zbog pronalaska takvog sajta da sve ovo mozes tu smjestiti.
rep+
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
bozga je napisao(la):
čoek pa ti ćeš od jedne biljke oberbit ko k'o ja od 10 biljaka tj. tvoja jedna k'o moj čitav urod :S ....... nevjerojatno da se ovak nešt na balkanu može zgrowat. no kako sa zaljevanjem; pa treba barem 5-10 litara po ovakvoj biljci a ti imaš čitav šumarak! pa to su hektolitri vode, svaka čast na trudu i sajt ti je extra, puno sunca cure uživaju a i ti bome , lako se možeš sakriti među njh :banana_dred:

Bozga,kao sto sam vec reko-ruke su mi se izduzile do zemlje :icon_lol:
Eh pa nemoj tako,znam ljude koje imaju 4-5 shteka sa duplo vise biljaka:icon_lol:

Parazyd je napisao(la):
@Secret: Eto, vec to i radis... tako ce ti pumpat cvijetove.
Moram te ponovno pohvaliti, sto zbog biljoza, sto zbog truda, a na kraju i zbog pronalaska takvog sajta da sve ovo mozes tu smjestiti.
rep+

Shtek sam jedva nasao (vrlo je tesko naci shtek u mojoj okolini a da tu vec neko nije prosao ili prolazi) pa nadam se da ce se isplatiti :spliff:

Parazyd hvala puno na pohvalama stvarno se trudim,i naravno hvala za rep.:spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.