Guerilla Garden 2011.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
metalmaniac je napisao(la):
čovjek se javio pred manje od 2 tjedna i dao mi do znanja da je živ tako da ništa od zatvora. jednostavno uživa u plodovima svoje ljubavi i truda zajedno sa svojom boljom polovicom (nadam se da dijeli s njom:icon_biggrin:) i nema vremena ovdje se zajebavat...

Ne mora da se zajbava ovdje!
Dovoljno je da se javi da vidimo da je sve u redu.
A isto tako kako smo mi njega bodrili dok je to uzgajao.Bilo bi isto tako ljepo od njega da nam napiše koju rečenicu za završetak i okači koju sličicu da pasemo oči!Pa da se dnevik zatvori jer ovako nema smisla ni otvarat dnevnik ako se ga nemisli zgotovit.
Ja znam da ljudi otvaraju dnevnike ako nešto zapne.E kad nije zapelo forum baj,baj!
Mislim da to nije u redu!
Duguje nam slike harvesta i koju rečenicu.Pa več ako se znate prenesi mu to!
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
metalmaniac je napisao(la):
čovjek se javio pred manje od 2 tjedna i dao mi do znanja da je živ tako da ništa od zatvora. jednostavno uživa u plodovima svoje ljubavi i truda zajedno sa svojom boljom polovicom (nadam se da dijeli s njom:icon_biggrin:) i nema vremena ovdje se zajebavat...
odlicno...ziv je i zdrav....:))
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
vidiš like na mom gornjem postu? to je od prošlog tjedna, nadam se da ti to sve govori...
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Ajde secret garden daj nam malo napiši o sveopćem dojmu svake sorte i dimu....tolko vremena ces uloviti....Zivio ;)
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Ok metalmaniac, tip je lajkovao tvoj post i na taj nacin znamo da je ziv. Ali poslje toliko pitanja njemu postavljenih i molbi da se javi, do sad bi da ima imalo obraza se javio pa sve da je isus hrist. Znaci tu je ali citavu ekipu kulira. Sto se mene tice, ja vise necu citati postove od uobrazenog secretgardena, ni na ovom dnevniku a ni ako otvori drugi. Nisu mi jasni fanovi koji mole i mole. Znaci i ja sam bio zabrinut gdje je covjek, je li uhapsen. Ma ne, on lajkuje matalmaniacov post. Joj sto je to lijepo :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
nemoj se frustrirati i nervirati zbog toga... da ti imaš na lageru toliko White Widow-a kao on, ni ti ne bi bilo u stanju pisati nego bi samo klikao Like... :rofl:
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Nisam ja frustriran ni malo :) ali ni egzaltiran sto ti je secret lajkovao post. Ja za sebe i drugare imam dovoljno. Kazes da je secret zauzet pusenjem pa samo lajkuje. Mozda je zauzet i dilanjem pošto ima sigurno 10 kila... Otkud ti znas...
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Dobro ljudi bilo kako bilo... covjek ako je skinuo turicu takvu... ne znam sta bi mu rekao!!!

Ja sam skinuo 200-300 grama pa nisam znao kako se pali komp vise hahaha

Brate samo nemoj pretjeravati ne isplati se :D
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Ako hoce, okacit ce slike berbe i javit se...ako nece, njegova stvar...
Ali molim Vas..nemojte ovaj dnevnik razvući na 20 stranica sa debatom da li je trebao stavit slike berbe ili nije...


Sorry što sam iskren, jače je od mene
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Upravo to i govorim. U stvari, molim secretove fanove da malo ovaj dnevnik ostave na miru (ja hocu sigurno), pa secret ako hoce da se javi nek se javi, ako nece ne mora i to je to. Da se vise ne cimamo je li pao, je li lajkovao, je li uhapsen, je li ziv. Kad ispusi svoje 10kg (tridesetak grama dnevno) ili kad ih izdila neka on vidi kako ce. Mislim stvarno...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
vigier je napisao(la):
Upravo to i govorim. U stvari, molim secretove fanove da malo ovaj dnevnik ostave na miru (ja hocu sigurno), pa secret ako hoce da se javi nek se javi, ako nece ne mora i to je to. Da se vise ne cimamo je li pao, je li lajkovao, je li uhapsen, je li ziv. Kad ispusi svoje 10kg (tridesetak grama dnevno) ili kad ih izdila neka on vidi kako ce. Mislim stvarno...

Daj malo oladi sa spikom o dilanju...prozivas covika bez da imas ikakve dokaze, a i da imas nema te sta biti briga!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Mislim da bi sada bio red da se napise smoke report pa da napokon vidimo o cemu se radi. Proslo je dosta mjeseci, prasina se slegla zar ne? Ili je jos prasi hahahhha?? =))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.