Guerilla Glue Auto Bulk Seed Bank

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.03.2021
27
98
13
29
Bok ljudi,da ne duljim evo ukratko uvod u pricu:
Auto Guerilla Glue 10 sjemenki 30€

30% SATIVA - 50% INDICA - 20% RUDERALIS
THC: 27% CBD: Niski CBN: N / A
GENETIKA
Guerilla Glue x Ruderalis
OKUS
Okus i aroma Auto Guerilla Glue miješaju ukusne naznake začina i slatkog voća.


Startane su indoor u kartonskoj kutiji s lampom 18w 6400k
97951751-0F1B-4E4C-B1D0-9CDD88DFE09E.jpeg
Dobar start za jeftino sjeme 5/5 su izasle.
1.Tjedan
4B0852F4-E0C7-4602-AA52-090CCB4D5FBE.jpeg
2.Tjedan
863A8EB7-DE38-4FC6-9415-23EBF90D0CCB.jpeg
3.Tjedan
36F0B542-C817-4FC7-ADB9-685905C09BE2.jpeg
~3. Tjedan -moraju vani zbog intezivnog mirisa u sobi
0956B1B1-71A1-4A50-A75B-06E2B8B4ADCF.jpeg
22.3 posadene,jos je hladno po noci ali iskreno mislim da ce izdrzati jer su autosi!.(Cisto ako vas zanima ove 2 male u sredini su Northern light auto BSB,prerano posadene i zato su tako male.)
Ako vas sto zanima pitajte...bice update kroz 10+ dana!✌
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Automatik sa 27% THC, zanimljivo, nekako mislim da će im u toj plastici biti vruće kad krene sunce da prži, a i čini mi se da je pot providan, ne znam da li planiraš da presađuješ ali bilo bi dobro da nečime obaviješ te potove kako do korena ne bi dolazila svetlost, ako nećeš presađivati potove si trebao napuniti do vrha, srećno u outdoor avanturi do masnih hedina. ::listomahanje::
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Pozdrav. Eto, da vidimo, iako mislim da je kolega Nojoke iznosio i ranije. Kad kažeš posadjene, znaci da si presadio iz tih posuda u zemlju, nadam se? Kakve si rupe kopao? Jesi dodavao kupovnu zemlju u rupe ili?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor
23.03.2021
27
98
13
29
Automatik sa 27% THC, zanimljivo, nekako mislim da će im u toj plastici biti vruće kad krene sunce da prži, a i čini mi se da je pot providan, ne znam da li planiraš da presađuješ ali bilo bi dobro da nečime obaviješ te potove kako do korena ne bi dolazila svetlost, ako nećeš presađivati potove si trebao napuniti do vrha, srećno u outdoor avanturi do masnih hedina. ::listomahanje::
Definitivno cu ih obojati,zbog manjka zemlje nisu napunjene do vrha ali boce su od 20L tako da imaju sigurno 10L svaka.U lijevom donjem kutu se vidi odrezani hgornji dio boze koji sam stavia na te boce i to funkcionira ko neki greenhouse dok je jos ajmo reci hladno.iskoristit cu savjet i Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
23.03.2021
27
98
13
29
Pozdrav. Eto, da vidimo, iako mislim da je kolega Nojoke iznosio i ranije. Kad kažeš posadjene, znaci da si presadio iz tih posuda u zemlju, nadam se? Kakve si rupe kopao? Jesi dodavao kupovnu zemlju u rupe ili?
Bok.Presađene,u bocama su i zemlja ti je coconut coir pomjesana sa univerzalnom za cvijece 50/50!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Loše sve u svemu. Navesti cu samo neke stvari. 1. Prozirna posuda. 2. Količina zemlje u posudi koja je svakako pomalena. 3. Vanjski temp u cijeloj regiji ide ispod 10. Sto sam vidio da je funkcioniralo ovako rano je nošenje biljaka kad je tako hladno negdje gdje nije. Da to ne tepem ja dalje, lako ćeš podosta toga naučiti ako pogledaš ijedan outdoor sto dnevnik sto bilo koja relevantna tema o Outdooru. Sretno druze želim!
 
23.03.2021
27
98
13
29
Loše sve u svemu. Navesti cu samo neke stvari. 1. Prozirna posuda. 2. Količina zemlje u posudi koja je svakako pomalena. 3. Vanjski temp u cijeloj regiji ide ispod 10. Sto sam vidio da je funkcioniralo ovako rano je nošenje biljaka kad je tako hladno negdje gdje nije. Da to ne tepem ja dalje, lako ćeš podosta toga naučiti ako pogledaš ijedan outdoor sto dnevnik sto bilo koja relevantna tema o Outdooru. Sretno druze želim!
Pozdrav,1.Manjak mogucnosti
2.Manjak mogucnosti
3.Manjak mogucnosti
I prije presadivanja sam bia svjestan da nije idealno vrijeme za njih tu su se poigrale i moje mogucnosti..,pogleda sam dosta outdoor growa na forumu i hvala sto mi to savjetujes,nije mi prvi put a i ovo je mi je experiment prije prave outdoor sezone i pravog grow dnevnika.Fala,Sritno i tebi!
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Jest rano,al ko ga šiša ,samo piči kako si naumio,možda sve iznenadiš. Želim ti masne vrhove u velikim količinama. Evo kreće i lepo vreme. Gledaj da ih presadiš u tlo,ako nije kasno,a i ovako može,samo cešće obilazi.... Peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JayzCro

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Kakvi rano, gledam ljudi već krumpire sade kao da ne će mraz početkom 5. mjeseca... :rofl:

I ja sam već posadio 2 komada, ne smeta im malo mraza kad prođu fazu klijanca, znači već biljka od tjedan dana podnosi mraz, osim ako stisne -7 do 8 i hladnije . Vidim na vrtu i oko komposta mi je već isklijalo hrpu industrijalke koju sam bacio, znači sezona je počela.

Nego, ja se razvezao... Kolega, sretno s ranim outom!
 
Poslednja izmena:
06.06.2015
39
43
18
31
Fotoperiodne sjemenke je uredu staviti na klijanje u ovo doba..! Automatike je prerano,tek treća sedmica u Aprilu idu u klijanje! Zasto? Za automatike vrijeme ti je kljucno,oni odbrojavaju svoje vrijeme već nakon klijanja,sunce je još slabo
na kraju ćes imati mrsave biljke u fazi cvjetanja,i manje grama
a cesto takva vutra bude tripovna.
peace
 
23.03.2021
27
98
13
29
Za vikend idem do sajta opet pa ce biti update!Vrime je zafrkano ovih dana ali dobre su i napredak je dobar,jedna krece u flower..vidicete za vikend,pozdrav;)
 
23.03.2021
27
98
13
29
Fotoperiodne sjemenke je uredu staviti na klijanje u ovo doba..! Automatike je prerano,tek treća sedmica u Aprilu idu u klijanje! Zasto? Za automatike vrijeme ti je kljucno,oni odbrojavaju svoje vrijeme već nakon klijanja,sunce je još slabo
na kraju ćes imati mrsave biljke u fazi cvjetanja,i manje grama
a cesto takva vutra bude tripovna.
peace
Znam da je rano bilo,uzea san dosta vrsta od Bulk Seed Banka pa eto odlucia da startan ranije da imam pusit malo prije ovih ostalih,zanima me sto tocno mislis sa tim tripovna?