Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2016
50
67
18
Pozz ljudovi pitanje jedno, u vezi vreća za sadnju, da li bi mogla ići foto u 55l vreću tipa ovakvo, pošto mi je problem s kopanjem , kamen na kamenu sivon, dalmacija, hvala IMG_1782.png
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Ja imam problema sa Chillijem,jer kad su u potovima,oko podneva kad udari sunce,korjen se skuha!
Ja mislim,da bi mogao,ne uzgajam Cannabis vani,ali ako ju nekako zaštitiš,da sunce ne udara direkt u pot,može se...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

: /

05.02.2024
10
16
3
54
Ukopaj se sto dublje u kamenje, em je stelth em ce ti malo stiti od sunca i topline.
Mada zna biti zajebano u 7. mjesecu ako nemas uopce hlada, nije nemoguce ali racunaj puuuuno zalivati..
 
09.03.2024
2
1
3
36
Pozdrav,ove godine planiram outdoor.
Pošto biljku želim što više ukamuflirati u okoliš planirao sam je posaditi direktno u zemlju, problem je tlo koje ima i kamenja.
Pa zna li netko ako iskopam rupu veličine saksije i napunim je plodnim tlom hoće li biti problema?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
09.03.2024
2
1
3
36
I još me zanima pošto ću biljku posaditi za početak u manju saksiju vani,koliko vremena trebam da je izlažem suncu kad tek nikne iz zemlje pa dok ne bude spremna za citav dan sunca.
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
I još me zanima pošto ću biljku posaditi za početak u manju saksiju vani,koliko vremena trebam da je izlažem suncu kad tek nikne iz zemlje pa dok ne bude spremna za citav dan sunca.
nemoj je izlagat na sunce kad tek nikne, prvih tjedan-dva je drzi unutra (blizu prozora i da ima propuha malo) u malom potu i onda kad se korijen razvije, presadi vani. sad su ionako nocne temperature pre niske za stavljat vani
 
  • Sviđa mi se
Reactions: IwfTNF and Wendigo

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
874
4.471
163
Thiaoouba Prophecy
Ekipa,kako da zastitim biljke od divljih zivotinja..u kraju di ssdim ima jakk puno svinja divlji i srna
Također od psa kakicu možeš ostaviti u blizini.
Isto tako od psa dlaku napraviš smotuljak i ostaviš blizu biljke.
Stara svinjska mast uzmeš u krpicu staviš kašiku masti zavežeš krpicu za neku motku u blizini.

Također mrežicu možeš staviti. Vidi da nije baš bijela jer je uočljiva imaju sive/crne.
obsession.JPG SH3.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric