hašiš kuhan u mlijeku?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
ok.....trava s mlijekon štima i djeluje....

a da li se može kuhati hašiš smeđi u tabli s mlijekom?

ako tko ima iskustva nek kaže

p.s jadna je ova država kad nemože legalizirat vutru......:signs016:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Konkretno, na koju državu misliš ?
Onda je 99% država na svijetu 'jadno' budući da je 'tamo daleko' vutra u najboljem slučaju dekriminalizirana ...

Kod nas, bez građanske inicijative teško da će se išta pokrenit, znači dok god je napušenih likova koji iz fotelje kukaju kako je sve jadno i nevoljno.

Glede hasha, po mojoj seljačkoj logici, ako u istome ima THCa, otopiće se u masnoći, right ? :icon_idea:
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
bongash je napisao(la):
Konkretno, na koju državu misliš ?
Onda je 99% država na svijetu 'jadno' budući da je 'tamo daleko' vutra u najboljem slučaju dekriminalizirana ...

Kod nas, bez građanske inicijative teško da će se išta pokrenit, znači dok god je napušenih likova koji iz fotelje kukaju kako je sve jadno i nevoljno.

Glede hasha, po mojoj seljačkoj logici, ako u istome ima THCa, otopiće se u masnoći, right ? :icon_idea:


i ja mislim ako ima thc-a da će se otopiti....

probat ću.......

kako napravit građansku inicijativu kad će policija sve aktiviste pratit u stopu?:)

pogotovo ako je netko poput mene koji ponekad skuha čaj.....za smirenje:):respect:
 
13.01.2009
2
0
0
65
Zna li itko koju temperaturu zapravo podnose aktivne tvari? Žar jointa je vrlo vruć pa ipak djeluje. Znači li to da mogu slobodno experimentirati sa kuhanjem pečenjem itd. Vruće ulje ima vjerovatno manju ntemp od žara
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
u
rerni podnosi 15 min na 60 stepeni bez opadanja jačine
sve poslije ide na dolje nedje manje nedje više
kuvanje drugačije ali ne mnogo

ne naduvaš se ti od trave spržene žarom
već od temperature koje proizvodi isti
temperatura odvaja thc iz materije i ti ga unosiš u pluća
tako da u poslednjih po centa cenat zavisi od dzoka
nema više ništa
a one fore najače me uradi kraj nemaju smisla
:hippy:

nikako u ulju nego uzmi puter na tiganj
kad se zagrije sipaj travu očišćenu od sjemenki i grana
mijeašaj dok ne osjetiš poznat miris
čim osjetiš ali bukvalno prvi miris
skidaj sa vatre
to možeš u kajganu dodati i ima da bude super
e sada količina je zeznuta stvar
zavisi koliko je jaka trava i koliko tebi treba
ako pretjeraš
muka u najavi
i nikako ne duvaj poslije
ni prije
i čekaj da te pukne ne jedi poslije 10 min ponovo
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
teško bi se hašiš mogao 'otopit' u mlijeku - thc se topi u masnoći, a u mlijeku ima u najboljem slučaju 3,8% masnoće... bolje u vrhnju onda - al zato se i radi s maslacem a ne s mlikom - izmislili su ljudi već toplu vodu, pardon, toplo mliko :icon_lol:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ček Ramona samo malko...mali ispravak.
U Indiji kuhaju u mlijeku i to zovu Bhang. Uglavnom ne kuhaju budove, nego mišano.
Bitna je mljiječna mast. Ona otapa THC, tako da ako radiš s mlikon trebaš veću količinu nego kad radiš s maslacem jer je potonji koncetrirana mlječna mast.
A to za vrhnje...mmmm, dobra ideja; pa napraviš manistru na "Marihuvrhnje", sa malo parmezana...njumy...
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
ma da, oke, al to je biće mliko od svetih krava :D, 'malko' masnije neg ovo iz tetrapaka, a i ne kuvaju hašiš, neg travu - glupo mi nekako, hašiš kvarit mlikom (čitaj: iz nečeg finog i trajnog, napravit nešto što moraš držat u frižideru i potrošit brzinski) al aj ...

a i inače me osobno ne mami baš pucat se mlikom :)) .. tsja, i mliko ste pokvarili: iz sinonima čistoće i nečeg što piješ da te 'opere', napravit bombu :)))) .. šalim se

nisan znala to za indiju
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ja čita samo s mlikon:icon_question:
Al nebitno; bitna je mljiječna mast. Zato ide maslac; mliječni...
Margarin nemože jer su biljne masti u pitanju, pa se THC ne otapa.
Nedostatak mliječne masti se jednostavno može nadomjestit količinom mlijeka.
Takođe san čita, doduše davno, da Derviši stavljaju Cannabis (jer neznan jel hašiš ili baš budove koriste) u maslinovo ulje. I to se ulje koristi tako da ga stavljaju u juhu. Navodno, omogučava bolju probavu i nočni san, te daje vitalnost i snagu :sun2:
E sad jel maslinovo ulje otapa THC, ili otapa samo CBD ili nešto slično, tj. "kako???" otapa kanabinoide...neman pojma.
Svejedno zanimljiv podatak o čisto medicinskoj upotrebi Vutre:watchplant: