Ha!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.11.2007
11
0
0
34
Bokbok.
Ne znam točno tko sam, ali forum sam našla preko linka na temu o iskustvima s muškatnim oraščićem :alien555: , koji je općenito neko vrijeme bio predmet zanimanja nekih mojih prijatelja i mene :D. To mi je (link) dao lega s ICQ-a uslijed rasprave ...

Volim biljke , SF, dobre knjige, sir i takve stvari :read:


također, što se tiče tih Stvari relativno sam n00b , pa sam forum našla krajnje korisnim i zanimljivim , zbog čega sam se i registrirala.
Nisam mislila da ima toliko dostupne materije o predmetu mnogih mojih interesa na ovim prostorima. :vb_kez: :g33k:

U potrazi za inspiracijom.

Višak discipline.

Iz Zg sam , otvorena za nove spoznaje :watchplant: :abducted: :mrtva_banana:
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
alo! ekipa!!
ja sam isto nov....al sam vec 2god. u zelenom điru...tako da nisam newbie..al ipak..svaka vam cast...ima ljudi koji zbilja znaju znanje...respect!
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
duboko vjerujem da marihuana skuhana s mlijekom je zdrava i okej i zato sam ovdje.......

i naravno nesmatram je drogom.....već poput pive....hranom
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
Marijuana je izbor....
ko voli nek izvoli..dok god ne smeta drugima...al to treba objasnit "politicarima"

pa da.... svi smo mi don quijote

weed on :)
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
triorio je napisao(la):
duboko vjerujem da marihuana skuhana s mlijekom je zdrava i okej i zato sam ovdje.......

i naravno nesmatram je drogom.....već poput pive....hranom
a u pi*ku mate*nu ako ovo ima smisla....il se to ti zajebavaš........:ludaci_lol:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
choki nevidim nista cudno u njegovom misljenju.. ako on voli popit mljeko sa travom umjesto piva njegova stvar.. puno ljudi smatra da je zdravo popit pivo npr..

takve reakcije su zbilja suvisne.. nismo djeca da se pokusavamo rugat jedan drugome oko minimalnih razlka u misljenju..
 
24.11.2007
14
0
1
55
Reko da ne otvaram novu temu,ova mi nakva najfriskija :)

Ic nju ovdje:rasta1:
bio prije na http://www.irie-people.com/forum/index.php (sta bi od njih)
sad na vutri,a naso je ima taj vakat

Zapalio prvi put prije 20-tak god,a jos zivim:rasta1:

Bavio sam se s travom,bavim se i bavit cu se dok sam god ziv
Nikakva ni murija ni doktori ni iko na ovome belom svetu nece moci da me sputaju u daljoj produkciji i potrosnji
Gruver do bagro:heartbeat:
 
24.11.2007
1
0
0
32
nije mi se dalo otvarat novu temu pa ću se tu predstavit
ovaj forum sam našao slučajno,tražio sam neke recepte za travu
volim pušit jer me smiruje i onda nemam briga
ne pušim često,svaki tjedan što je u redu po meni