HadvaO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Prazna je...destilirana i gubi smisao zbog toga,ali necu reci da se sa njom ne moze zalijevati.To je ustvari vlaga iz zraka,pomjesana sa prasinom i glupostima sa vanjske jedinice.
Druga stvar..zamisli ja imam 4 biljke u 20l
Ta klima bi morala biti kao Fap2026 da bi navukla 20l vode svaki treci dan.Veci je to problem .
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Da, niskokalorična prehrana bi to bila, maltene dijeta, ko stiropor rižini keksi, bljaak
Kod mene prenosna klima, u boxu, na nosačima podignuta gore da dole ne krade prostor al' ista stvar što se tiče kondensa
Zato natočio na izvoru piksu 5L danas poslije posla i ostavio da se bubla dok ne dođem doma (zrači sa zračnom akvarij pumpom)
pH joj je 6.8 uz blagi rast kako vrijeme prolazi, korigirat ću sa pH- (grow) jer inače tnt vrši korekciju, a danas bi prvi put dao čistu vodu u njihovih 36 dana života, iako nisam siguran u to dsli gnojiti ili ne, ne pokazuju znakove zasićenosti ni niš sličnog...
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Moram priznat da sam se uvijek zamaro sa ph-om do ovog growa u kojem sam samo pušto da odstoji 30 min i nikad bolji grow,a pročito u dosta postova od iskusnijih i bio skeptičan dal će kod mene funkcionirat i ispalo da funkcionira. Sad ide drugi bez štelanja pa ćemo vidjet šta će ispast na kraju ovog growa!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.011
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ima tu dosta faktora o kojima ovisi da li stelati ph ili ne.
Znao sam imati neke sorte koje su mi odmah davale znakove da im ph ne odgovara,zato kod nekih biljki ako pokazu potrebu za tim koristim ph meter ;)
Gnojivo isto tako zna biti presudno kod toga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield