Hai

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.02.2010
19
0
0
33
Hai, imam 19 godina, zivim u germaniji.
Konzumiram maricu vec veci niz godina, nesto od svoje 13 godine.
Usput sam bio i u amsterdamu u nadi sto jaci trip imat, ali nije onako kako svi govore.
Em sto je skupo, em sto je isto sranje kao i kad pusis u svojoj zemlji, znaci moras se kriti :D

Probao sam vise sorti marihuane, od amnesie, rokerija, afganca, white widowa, libanonskog skunka, yea sve su to sorte koje su veoma ukusne i naravno da prijaju.

Za ovaj sajt sam cuo ima vec bogam veci niz mjeseci, ali nikad se nije imalo vremena registrirati, msm prvo sam gledao i posmatrao kolika je sigurnost na ovom forumu, sto se tice privatne sfere i slicno, nadam se da me razumijete.
I usput bi se zahvalio adminstraciji ovog predivnog sajta za veoma dobro napisane tutorijale.
Svaka cast decki!

Inace se bavim kompjuterima/informatikom, basketom, slusam rap, regi, dancehall, soul, jaz...
Sto se tice sadjenja vutre, par puta sam imao svoje indoore, od kojih bas i nisam imao dobrih uroda, mozda svega 40-70 grama, no nisam se bas toliko ni trudio, jedino sto sam sjemenke poskupo platio, jer su bile zenske naravno.

Kako god, lijep i bogat forum imate sto se tice informacija za vutra world!
keep it up guyz! soul is here! ;D

Seeya!
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
welcome! nekuzim ovo zast bi se moro kriti, ja sam sa legom pusio kraj drota koji je piso curi kaznu jer nema svijetlo na bicikli i jos smo umirali od smijeha :) bio je od nas 2 metra, gradom dok hodas, sjednes negdje na kavu niko te ni ne pogleda cudno... mozda si ti nest gadno haliro, no svejedno dobrodosao i sretno:)

Edit: u Amsterdamu jel ^^
 
03.02.2010
19
0
0
33
Yo, ma nisam haliro nista tebra, ja miran covjek, ni muhu nebi dirno :$
Amsterdam prelijep grad, imaju dobre pecurke u pm!
Trip u hotelu sam imo, a za 2h avion treba polece za de nazad, nisam znao za sebe, fuj!