LED HAIKU SAGA O KRALJU I UDOVICI (King's Kush, White Widow, MH 250W, Lumatek ATS 300)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.326
9.853
256
FINALNI UPDATE / SMOKE REPORT

Malo kasnim, obaveze pritisle - nemojte zameriti :)

Elem cura je skinuta prošli vikend, dakle posle nekih 60tak dana na 12/12 - ubiše me vrućine, jeste ona oluja olakšala stvari, ali ipak sam rešio da je maknem i turim u mali šator na sušenje, obzirom da sam skoro cele nedelje bio na putu (vratio se jutros tek zapravo)
PSX_20230729_100732.jpg

Na oko bih rekao da joj je falilo još tih nedelju dana da uđe lepo u fejd i još malo nabubri, no kad sam je testirao jutros....odšrafio sam se :D tako da je ok i više o tome dole u smoke report-u

Posle cca nedelju dana sušenja, došlo je vreme za trim i prebacivanje u tegle.
PSX_20230729_100905.jpg

Opet isto kao i u prethodne dve ture, dušu sam ispustio koliko je lepljiva, bukv nemoguće za trimati po ovom paklu (eh da, inače kako stigoh jutros kući - klima uređaj ne radi :rofl: rek'o MOŽE LI JOŠ NEŠTO DA SE DESI?!?)
PSX_20230729_101143.jpg

Tako da tzv 'bag appeal' možda nije najsjajniji, jer me je zaista, zaista mrzelo da trimam do kraja, a i nemam problema sa sugar leaf-om tu i tamo, ih bre :D
PSX_20230729_101411.jpg

Cvetovi su tvrdi i nabijeni, miris sam već opisivao - prepoznatljiv kiseli vonj sa primesama karamele, širi se u talasima i ostaje zauvek :)
Nikako nije za stealth grow, probija kroz zidove meni se čini :D
Izgubio sam malo na boji - i zbog vrućina u zadnjoj fazi cvetanja, i zbog vrućina tokom sušenja, prebrzo je otišla u zagasite nijanse - no šta je tu je, bitno je da haba mozak, a biće boja na jesen već :)
PSX_20230729_101503.jpg

SMOKE REPORT / FINALNI UTISAK

Rekoh već i u prošloj turi, klasik ostaje klasik. Nije da ti 'otvori' dan jer te toliko polupa da ne znaš ni gde si, a ja pritom imam impozantnu toleranciju. Oštar miris kad se zapali obavesti sve u krugu od sto metara šta se zbiva haha
Kombinacija bibera i meda kad gori, nema ni govora o grebanju pluća, udara brzo i apsolutno zasluženo je jedan od najpoznatijih hibrida na svetu !
Kamen da se mrvi, bilo bi lakše. Ja inače volim kroz prste da pustim, ali ovo - barem za sada, dok se još ne prosuši lepo - samo makazicama može. Grajnder odavno ne koristim, ali evo vidim da mi se žena upravo muči i sa njim :D

Od danas ide u tegle na dalji kjur, tako da za jedno mesec dana očekujem da bude prava "dva dima Hirošima" :)
PSX_20230729_101027.jpg

Yield je zapravo dobar - uzevši u obzir probleme sa temperaturom, i činjenicu da je Lumatek bio na 80% - lično sam očekivao da podbaci, ali ovako na oko ima tu cca 300gr (u jednu teglu staje 200gr bez problema) gore dole - dakle sasvim solidno - može mnogo bolje ali što ono kažu
"Kako sam se nadala, dobro sam se udala" :D

To bi bilo to za ovaj dnevnik familijo!
Možete ga slobodno terati u završene, a mi se svakako gledamo u nekim novim avanturama uskoro!

Ljubi brat!
::banjahanje::