Hajmo malo flesheva (tripova, scena)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
moguće je da samo živimo u opni svemira koja je ovijena oko samo tri dimenzije. fizičari dokazuju, odnosno trude se dokazat da postoji 10 prostornih i 1 vremenska dimenzija u koju je strpano cijelo postojanje. Sve su bliže tome da je naš svemir samo jedan od mnogih stvorenih nakon velikog praska. kako i zašto je to sve povezano i na koji način s nama ljudima je dosta teško opisati.

treba shvatiti mnoge stvari, u mnoge vjerovati, mnoge odbaciti da bi se došlo do tog stanja u kojem potpuno shvaćamo kako i zašto nam se događaju halucinacije. snimljeni su mnogi filmovi i napisane mnoge knjige o tome, a da li smo bliže shvaćanju? možda nas baš ti filmovi i te iste knjige odvlače upravo u suprotnom smijeru. što je marihuana? acid? ili meskalin!?

jedni govore da su to supstance koje dovode do Božanskog stanja, a drugi upravo suprotno, da je to utjelovljenje svih moći vraga. da nam stavlja odgovore ispred nosa, tako da bi o njima postali ovisni i u njih vjerovali. takozvana linija manjeg otpora.

u svoj toj općoj strci o postanku, postojanju i umiranju mnogi propuste upravo ovaj trenutak u kojem žive, a onda se na kraju pokušavaju sjetiti kako je to bilo živjeti.

nitko ne zna pravi odgovor, niti će ga itko ikada saznati, jer odgovor i čim je jednom iznesen odmah stvori i nova pitanja nove interese i vjerovanja. možda je upravo u tome i stvar da ne tražimo odgovor na ono što ne bismo smjeli znati, jer samim time sebi podosta možemo zakomplicirati život.

zato ljudi uživajte u halucinacijama, uživajte u tripovima, i umnim izletima koliko god je to više moguće. nemojte tražit odgovore, niti se igrat s pitanjima. jednostavno uživajte, halucinirajte i ložite na sve strane. širite mir ljubav i razumijevanje, no radi istih nemojte vodit ratove. nego onako potajno, ali opet dovoljno jasno pokažite do čega vam je stalo mnogim drugima koji su možda izgubljeni, iako zapravo nisu. i oni znaju, samo na svoj način. svatko zna na svoj način, i svačiji je jedako ispravan. to razumijeti i s tim živjeti je veliki uspjeh.

recpect, make love not war!!
:smileysex: :whacky023: :bananabang: :assshaking: :kiss: :hippy: :sun2:
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
hihihiii.. kak si to krasno reko!
Vecini ljudi teorija ide jako dobro, al praksa je nekaj drugo. Tesko je ne postavljati pitanja posto smo po prirodi jako znatizeljne zivotinje...
Slazem se s tobom, carpe diem
:kiss:
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
hmmm... matrix, dark city, 13-th floor... moguce :sun2:
samo da'l ce da nas bekapuju/uploaduju na neki disk posle smrti/kraja programa?
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ko će znat šta je stvarnost a šta halovi ,sve je relativno jeboga anštajn, jedino sam siguran da sam trenutno u ovoj nekoj stvarnosti u kojoj mogu da opipavam svari i što je najglavnije mogu da dišem . Inače disanje je jedina stvar na osnovu koje razlikujem snove(one moje lude lucidne kad me puknu nekad i napušenog a većinom trijeznog i pucali su me i ko djete bez ikakvih derivata) od stvarnosti . Skonto sam već davno da ustvari kad sanjam takve snove da sam možda već jednom nogom tamo preko samo treba udahnuti na toj strani a meni nikako da upali , ako kontate o čemu pričam . Događalo mi se evo baš noć prije ove sanjam nakon dužeg vremena da sam zapalio i uspijem poduvat joint do kraja sve u snu i opnda ludnica pukne me i to sve ko zaprave sve u boji i onda cjeli film ide iza toga ludnica živa doduše malo brže pičim kroz prostor , samo jedina razlika sa stvarnošću je ono kad dišem i kad pušim ne osjećam dah kao u stvarnosti ni zrak , imam dodir , boju , zvukove , sve ko u javi , samo nema zraka.Inače dosta puta mi se dogodi da sanjam da ću motat zapalit , i ili me sjebe neki uticaj izvana ili šta ja znam uglavnom rjetko uspijem da dokrajčim stvar.

Ko zna možda ustvari čovjek kad rikne u ovoj stvarnosti i prestane disat ovdje i preseli u neku drugu tamo udahne i onda kmeeee,kmeeee :) babica te uzme i u ruke i jebiga onda Jovo nanovo :) .Sljedeći put kad me opali lucidna budalaština u snu strogo ću pazit da stvarno ne udahnem .Eto ti mojih fleshova .