Hajmo malo flesheva (tripova, scena)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Jeste li ikad imali osjecaj da vam je neko u stanu ili kuci dok ste naduvani i da vas lijepo promatra. Jezivo majke mi osjecam se kad da sam u kakvom SF filmu cujem uzdisanje a nevidim ko je!!! Fuj katastrofa kako sam se dobro uradio :D
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Pa ako ce ti ovo nekako umiriti dusu onda cu ti reci da se meni takve slicne stvari a ponekad i iste dogadaju pod normalno. nit napusena niti luda..jednostavno ponekad nesto osjecam, ponekad vidim na tren...nis cudno..mozda pomale jezivo..ali ja s time zivim tako dugo da mi vise nije ni neugodno vec vrlo ugodno...cemu se bojat onog sto ne mozes objasniti...uzivaj sto uopce imas takve slicne scene..neki ljudi su potpuno zakinuti i nikad slicno nisu dozivjeli...e pa onda se mi nazivamo "ludim":bis:
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
RedSh je napisao(la):
Pa ako ce ti ovo nekako umiriti dusu onda cu ti reci da se meni takve slicne stvari a ponekad i iste dogadaju pod normalno. nit napusena niti luda..jednostavno ponekad nesto osjecam, ponekad vidim na tren...nis cudno..mozda pomale jezivo..ali ja s time zivim tako dugo da mi vise nije ni neugodno vec vrlo ugodno...cemu se bojat onog sto ne mozes objasniti...uzivaj sto uopce imas takve slicne scene..neki ljudi su potpuno zakinuti i nikad slicno nisu dozivjeli...e pa onda se mi nazivamo "ludim":bis:

pogresno si me stavio/la nemislim da je to lose nego da se stave dogadjaji jednostavno radi zabave i smijanja, a to sto ti zivis sa tim preporucio bi ti da se savjetujes sa strucnom osobom mozda si sizofenicar :D (nemoj se uvrijediti ali desavalo se i toga) pa eto sretno.

Danas sam se fino usiko vidio sam boga :D
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Heh sinoc sam se naduvao ovjde u parku, medjutim neka druga klapa malo dalje od nas je razbijala nesto pa je bila policijska intervencija, pa su usput svratili do nas jer glupi panduri nisu moglu da skontaju ko je razbijao. Sve je super proslo jer smo ih socili na vrijeme i pobacali sto imamo uz sebe (naravno kasnije to ponovo nasli i zapalili ). Samo smo se sjebali u jednom al sreca opet glupi policajci nisu skontali. Pitali nas jesmol culi sta prije pola sata da se razbija reko nismo stigli ovdje prije mozda 10 minuta tako da nemamo poje sta se desava, kad jedan policajac spomenu motor nekakav a ovaj mi se frend ocepio pricajuci kako je vidio toga na motoru jos reko marku budala i da je nes razbijo sta ja znam. Sreca odose ljudi, pa sam moro da ga kritikujem da se izletio previse i da bi mu preporucio da ode leci jer se dosta dobro navuko pa se gubi u vremenu :D
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
da, ono mentalno naprosto iskače iz ovog posta :eek:hno:

nastavi u stilu prvog posta, a za ovakve imaš sve i svašta, no afense drug:)
il nadogradi :D
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Rasta_Man je napisao(la):
pogresno si me stavio/la nemislim da je to lose nego da se stave dogadjaji jednostavno radi zabave i smijanja, a to sto ti zivis sa tim preporucio bi ti da se savjetujes sa strucnom osobom mozda si sizofenicar :D (nemoj se uvrijediti ali desavalo se i toga) pa eto sretno.

Danas sam se fino usiko vidio sam boga :D

Zapravo, sto je opisala moze bit sve od HPPD-a pa do onoga sto vecina ljudi naziva "duhovima" (da, vjerujem potpuno u iste). RedSh, krajem oka mozda vidis?

Shadowman, shadowman, why do you watch....what do you want.....what do you need...?
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Krajem oka malenog, samo na tren..netko prode, netko stoji netko JE...ma sta ja znam nikad to ne dozivljavam kao neki moj psiholoski problem ili ti kako kaze sizofreniju...ajd molim te...prihvacam to pod normalno sto da ne??? vec smo jednom o tome pricali davno ali ajd ponovit cu...

inace ako i imam neki vizualni hal stvoren nicim izazvan je pas. crni uvijek, srednjeg rasta. ponekad stoji a ponekad trci prema meni. NO to se rijetko desava ali se desi u djelicu sekunde i postaje stvarnost. imala sam jednom tako jaku sliku istog sa svojih 17 godina. onda nisam ni pusila niti konzumirala ista. bila na plazi nekoj i cekala frendicu. setala gore dole po stjenama, kad u daljini pas maleni crni trci prema meni. ja shvacam da je stvoren ni od kud jer ga nisam prije vidjela ovdje..on je dobrih 3-5 sec jurio prema meni i nestao...to je bio moj prvi susret sa "psom" i eto ponekad se opet pojavi...vrlo rijetko samo na tren. zasto pas, zasto uopce ista ali eto je.

ja drugih "poremecaja" nemam da bi se brinula da imam shizofreniju...vise kao "vidim" ponekad nesto i uzivam. instinkti vrlo jaki, predosjecaji takoder vrlo cesto tocni. poklapanje situacija nekakvim cudnim putevima i sl.

dal su to fleshevi nekakvi, ne vjerujem...nisam konzumirala u svom zivotu puno toga niti brijala na sve i svasta...tako je kako je od moje 17 i sto se brinut??? fino mi je i ne utjece na moj normalan zivot svakodnevni..prihvatis i koristis kao nesto pozitivno a ne jurit doktoru : ja vidim stvari...bljak

ovdje se djele i pricaju razna iskustva i nije fino da te netko na osnovu toga salje u ludaru...dovodis mene u poziciju da ne djelim to sa vama radi slicnih tebi
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Kad vec pominjes vidjanje psa Red... meni se desava da vidim zlatnog retrivera krajickom oka... kao tu je pored ali nema... eno ga ode iza ugla... ali nije... Moj prijatelj vidja labradora... pa je sifra za joint da ga ne provali verenica "idemo da setamo psa".
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
vidis vraga...mora da ima nesto u tim videnjima i to bas da se radi o psu...hmmmm..ne znam trebala bi malo istraziti to... ko zna sta cu iskopati..hehe mozemo neki klub osnovat haha
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
RedSh je napisao(la):

...dovodis mene u poziciju da ne djelim to sa vama radi slicnih tebi

Na mene mislis il nekog drugog? Ja nisam pomislio da si shizo :)

Ja sam vidajo sjene kao mali, kasnije sam otkrio da su ovo
http://paranormal.about.com/library/weekly/aa022502a.htm

Ajoj sto je osjecaj dobar, kad citas kako su neki ljudi na drugom kraju svijeta iskusili isto sto i ti, znas da ti nije samo u glavi.....al opet, kao sto kazes, sto ako i je....
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Imam jos materijala u vezi pasa...

Jedan prijatelj koji je skoro non-stop napusen je setao jednom povodac ubedjen da je savezan psu oko vrata... ali psa nije bilo. Srela ga majka i pitala sta radis to? A on joj rekao pa seta psa... mislim da je imao oko 25god. tada... Isti lik je lagao svoje 9 meseca da je na fax-u u drugom gradu i ziveo kod drugara a pare koje su mu slali kupovali su svaki dan vutru i napusavali se... ma lik je lud...

A jos jedan kojeg znam je jedno vece jurio psa u nekoj discoteci... samo ko zna na cemu je bio...

Moguce je da ima nesto u tim psima... Podsvesna zelja za najboljim prijateljem? ili samo zacetak sizofrenije...
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
ROX je napisao(la):
Zapravo, sto je opisala moze bit sve od HPPD-a pa do onoga sto vecina ljudi naziva "duhovima" (da, vjerujem potpuno u iste). RedSh, krajem oka mozda vidis?

Shadowman, shadowman, why do you watch....what do you want.....what do you need...?

Opisao :D U buduce hehe. Naravno ako se na mene to odnosi.

Evo danas bas kuso neko madjarsko sranje donjeo mi frend neznam koja je vrsta posto je od dilera uzo.

Jebo te samo mogu reci da je odlicna. Al fles od nje je veoma cudan, posto sam nekako agresivan :( pa sam od muke lego da spavam kako nebi potuko se sa cimerom.
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Mnogi faktori utjecu na stvaranje prividjenja.... to su podrazaji koji ne dolaze izvana vec podsvjesno...
Svijest pamti samo ono sto mi zelimo da bude zapamceno, dok podsvijest pamti sve!
Podsvijest je ishodiste svih paranormalnih aktivnosti u nama tako da je sama percepcija covjeka jako upitna i relativna jer nije u nasoj kontroli onoliko kolko mislimo..

Sad me zanima treba li prividjenjima pridavati neki misticni znacaj s obzirom na to da mi sami svjesno ili nesvjesno stvaramo svoju percepciju pod utjecajem kojekakvih faktora..?
Psihologija na to gleda kao bolest ili obrambeni mehanizam.. i ko ima previse halova ne moze ostat normalan :).. a opet nema tu nista misticno ako se lijeci tabletama?

Navodno postoje dimenzije koje mi ne vidimo i takodjer bi vjerojatno prolupali da ih vidimo sve odjednom (kvantna fizika govori o njima).. pitanje je otkuda onda dolaze ti podrazaji? iz nase podsvijesti ili iz vana?