halovi, kljucanje, chillanje, zabrijavanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2009
32
0
0
33
evo odlucio sam i ja neku temu pocet...
ljudi kakvi vas halovi prate, jel kljucate, volite li chillati i dal zabrijavate?
sve to kad ste napuseni...
ajmo marihuanoljupci, pisite...
nadam se da je tema zanimljiva... :sun2:
 
13.01.2009
32
0
0
33
mene halovi svako tolko peru, pogotovo kad hodamo u mraku po sumi to je brutala stari moj zesca...
znam zakljucat svako tolko, imam par frendova koji svaki put kad se dobro naduvamo briju na kljucanje, al uvijek...
a chillat obozavam, pustit reggae i zavalit se u fotelju i uzivat, zatvorit oci i zabrijat na ziku fuuul dobro...
a zabrijavat to mi je specijalitet hehe, najvise zabrijem pa napadam ljude na svakakve nacine dok ne izlude jos kad su razbijeni jooooo koji gušt hehe....
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
ak te od trave halovi peru il imas gadnih problema ili tebi halovi znace nesto drugo....

a sto se tice teme...zabrijavanja....kontrolirano, prakticki namjerno, bas se prepustim kad mi dodje....prije kad sam kreno pusit je bilo drukcije....

kljucanje...ne ide bas...tesko da cu zakljucat od trave... prije se samo uspavat i to tek kad legnem... osim ako je neka opaka Indica... al tesko do opake Indice... a meni ionako ni bas gust kljucat...