Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Halucinacije?

Diskusija u 'Graveyard' započeta od Staytripy, 27.04.2016.

1. Blader

Blader Poznanici Foruma
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    06.03.2015
    Poruka:
    983
    Sviđa im se:
    2.487
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +2.991 / 1 / -0
    Postoje puno različitih situacija i ako nabrajamo loše primjere treba nabrojat i dobre primjere. Ubijaju se ljudi zbog sto stvari, najčešće se i ne sazna.

Hazeri ima primjera loših dosta koji su imali ovakve simtome ali i masu "zdravih" ljudi ima faze "ludila". Ne bi je trebalo strašiti. Jer to je kontra efect. To šta se vrti po glavi i jesu proživljene traume velikog straha i onda kad mu se baci informacija "negativna" satare te, kao pit bull koji čeka kost ;).

Kanabinoidi kontroliraju i reguliraju tokove neurotransmitera. Kada se dovedu veće količine prirodni ili bolje rečeno tokovi našeg ekosustava su povećani ili smanjeni, o tome se još puno ne zna. Ali može se primjetit da izazivaju nekad bujicu misli. Misli izlaze iz emocija i kad se u tim psihičkim traumama u psihodeličnim iskustvima doživi ogromni strah dio se potisne...

I onda kasnije kada se naruši kontrola svakakve misli po glavi idu.

Netko iz anusa krvari jer ima hemeroide, a netko jer ima rak, a netko bezveze zbog popodnevne penetracije nakon ručka:). Kažem ja svima, a i sebi, nemojte slušat puno toga tipa u glavi jer će te zajebat,a to mu je to cilj...

Zamisli da te muče loše misli i netko ti kaže "tako je i ovom tipu bilo i zbog toga se ubio". :popcorn::

Doktori izbacuju dijagnoze jer je u današnjoj medicini to je njima posao ali u srž problema se malo ljudi dovuklo i tu je obrazovanje ovo "službeno" jako malo koristilo. Zato moj savjet je tijelo vježba, svjež zrak, disanje , meditacija, diraj si sise, mačkicu:D, uživaj u tijelu i životu jer ostalo su sve loše zamjene, a za probleme dalje ćeš kad dođu jer pretpostavke su opasan hobi.:rolleyes:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 5
  2. Mnb

Mnb

Učlanjen(a):
    26.07.2016
    Poruka:
    0
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    2
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    ono što napisah za lsd .. valjda sam ovde pročitala - da ne napušta organizam .. a s obzirom da nije napisala šta je uzela , pretpostavila sam da je to , a eto nije ..

jednom je bio ekser ( prvi put kad sam dozivela hal)a drugi put mdma... posle toga hal su bile samo od trave...

3. Minja3

Učlanjen(a):
    13.10.2010
    Poruka:
    94
    Sviđa im se:
    219
    Trofej poeni:
    33
    Ratings:
    +267 / 0 / -0
    ukucaš - Monroe Institute i Robert Monroe
    za pretragu na yutube - ali samo na engleskom , od njega možeš da čuješ prave informacije o astralnoj projekciji . a na srpskom izguglaj nešto će da ispadne ... nadam se .. ja pratim na engleskom.

Napisala sam da je kod tebe bila spontana AP , ali ustvari je bila indukovana spontana tj ne namerna. Indukcija je izazivanje AP obično posebnim zvukom ...
    Ljudi koji reše da se time bave provedu po godinu dana vežbajući dok se prvi put ne lansiraju ..
    AP - to ti je odvajanje astralnog tela od fizičkog tela - pa odeš da šnjuraš po nekim drugim svetovima .

a ja ? pa meni nije uspelo to odvajanje ... ali me jako zanimalo sve oko toga .. pokušavala sam pa zaboravim na to .. pa onda opet probam .. ali verovatno me je više strah nego što mi se odvaja .. zort je to .. :)

• Informativno Informativno x 1
  4. Mnb

Mnb

Učlanjen(a):
    26.07.2016
    Poruka:
    0
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    2
    Ratings:
    +2 / 0 / -0

5. Papa Romeo

Papa Romeo barba non facit philosophus
    Banovan Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    30.03.2011
    Poruka:
    710
    Sviđa im se:
    2.171
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +2.447 / 0 / -0

Mozda je sizofrenija, a mozda i nije.
    Mozda je flashback, a mozda i nije.
    Mozda je astralna projekcija, a moze biti, ali i ne mora.

Koristiti nesto sto ti stvara nelagodu, izaziva neprijatna stanja - zbog kojih se strasno lose osjecas, je blago receno neprirodno.
    Cemu potreba za travom? Ako cu se tako osjecati necu je ni pusiti i problem rijesen.
    Nije mi jasno to pokusavanje na silu.

Dobrom psihologu je potrebno bar nekoliko dana da te upozna, pa jos nekoliko da ti odredi problem, pa jos nekoliko da utvrdi uzrok problema. Cim pronadjes uzrok problema, naci ces i rjesenje i to ne samo jedno.
    Dakle, za problem sa halucinacijama uzrok ti je vutra, tako bar pises, i za taj problem je samo jedno rjesenje zagarantovano - nemoj pusiti!

• Slažem se Slažem se x 4
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  6. huana.meri

huana.meri Poznanici Foruma
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    30.11.2010
    Poruka:
    505
    Sviđa im se:
    1.321
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.520 / 4 / -0
    šta se kljukate drlozima....
    pojma ti nemaš šta je u exu, prahu, pa čak i u vuvi uličnoj..
    ja kad me opizdi neka volja, složim 2-3 kolača mice, gablecujem svoje pečurkice, koje su ujedno i meni najjača stvar od svega, poslje vuve jel...
    tripovi, kapljice, sve mi to qita, probo u mađi na Ozori, ali nikako nisam osječao toliku privrženost kao gljivama...
    najzanimljivij od svega je što kad ih uzgojim, osječam se posbno s njima, sam brijem u prirodi uglavnom...
    psihodelici su zajebani ako si dozvoliš nekog krivog pored, ili ekipa, ili nznm sta...
    meni je to nekako baš posebno, i nekako imam kao poziv kad da se družim s gljivicama...
    napominjem, ostale gluparije od praškova i tableta ne hebem 5 posto...
    da mi neko pantagana meće u mene, ajte molim vas...

7. hazeri

hazeri I came,i saw,i loved...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    3.860
    Sviđa im se:
    12.669
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +16.215 / 3 / -0
    Jednostavno..
    J...s partye i razne kemijske gluposti.Daj ribe,rostilja, janjetine,pive i dobrog drustva pa da vidis "halucinacija"he,he...;)

• Slažem se Slažem se x 3
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  8. VenloNL

VenloNL sunce,sunce i samo sunce

Učlanjen(a):
    07.06.2010
    Poruka:
    5.457
    Sviđa im se:
    15.144
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +17.363 / 7 / -0
    ja baš noćas sanjam da pripremamo roštilj,ekipa naduvana,nitko k da mrdne,krenem po meso,idem prema autu ... ček,pa ja u snu nemam auto,sljedeća scena,pušim pljugu pored neke rijeke,tamo sjedi lik,zuri u jednu točku u vodi,odjednom doleti nešto iz zraka i buććććć ... tip se trgne,pogleda,rekoh mu,jes' vidio ovo ... komdić meteora uleti u vodu,šta da nas je pogodio u glavu :D, on šuti :cool23:
    baš sam se noćas izhalucinirao :lol:
    uglavnom ... ništa od roštilja nije bilo smiley9934
    e da,zapalio sam Z8 i inače rijetko kada sanjam al' potrefi se :lol:

Poslednja izmena: 04.02.2017
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 4
    • Slažem se Slažem se x 2
    • +Uzgoj +Uzgoj x 1
  9. hazeri

hazeri I came,i saw,i loved...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    3.860
    Sviđa im se:
    12.669
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +16.215 / 3 / -0
    20170203_065318.jpg jedanaest sati u komadu spavao nakon sto sam popusio ovaj hasis koji sam napravio.Samo neznam dali je to od sita ili komadica papirnatog filtera koji je istrugan sa hasisem:D:p
    Ali....znam sta je,tko je napravio i dali mi steti..jer,moje je;)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 4
  10. DuplaBuksna

Učlanjen(a):
    13.01.2017
    Poruka:
    13
    Sviđa im se:
    11
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +12 / 2 / -0
    Naravno da moze! Ali od sative indica Itd daju full body high a sativa full head high znaci glava tj mozak kreativnost a tu su i halucinacije pogotovo od vecih kolicina mozes halucinirati bas bas kao da si na Magic MUSHROOMS Ne sad bas promene boje nego nekako da drugi nacin to se ne moze opisati preko poruka nikako... :razvaljen:::makaze::vutra:

11. grouchy

grouchy khoo-vakh!

Učlanjen(a):
    16.08.2013
    Poruka:
    1.607
    Sviđa im se:
    1.562
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +1.994 / 8 / -4
    ma jok bre, nema tu h od halucinacija na vutrici, to je samo da nam mozak radi trista na sat pa se istripujemo, neko to kapira a neko ne, kao jedna moja bivsa, :D
    ovo kazem iz moga ugla, e sad, ako neko ima psihicke probleme a da mozda ne zan da ih ima ili ih nije svestan to je vec nesto drugo i jednostavno, nemojte konzumirati.

• Slažem se Slažem se x 3

Preporučite stranicu