Halucinacije?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Postoje puno različitih situacija i ako nabrajamo loše primjere treba nabrojat i dobre primjere. Ubijaju se ljudi zbog sto stvari, najčešće se i ne sazna.

Hazeri ima primjera loših dosta koji su imali ovakve simtome ali i masu "zdravih" ljudi ima faze "ludila". Ne bi je trebalo strašiti. Jer to je kontra efect. To šta se vrti po glavi i jesu proživljene traume velikog straha i onda kad mu se baci informacija "negativna" satare te, kao pit bull koji čeka kost ;).

Kanabinoidi kontroliraju i reguliraju tokove neurotransmitera. Kada se dovedu veće količine prirodni ili bolje rečeno tokovi našeg ekosustava su povećani ili smanjeni, o tome se još puno ne zna. Ali može se primjetit da izazivaju nekad bujicu misli. Misli izlaze iz emocija i kad se u tim psihičkim traumama u psihodeličnim iskustvima doživi ogromni strah dio se potisne...

I onda kasnije kada se naruši kontrola svakakve misli po glavi idu.

Netko iz anusa krvari jer ima hemeroide, a netko jer ima rak, a netko bezveze zbog popodnevne penetracije nakon ručka:). Kažem ja svima, a i sebi, nemojte slušat puno toga tipa u glavi jer će te zajebat,a to mu je to cilj...

Zamisli da te muče loše misli i netko ti kaže "tako je i ovom tipu bilo i zbog toga se ubio". :popcorn::

Doktori izbacuju dijagnoze jer je u današnjoj medicini to je njima posao ali u srž problema se malo ljudi dovuklo i tu je obrazovanje ovo "službeno" jako malo koristilo. Zato moj savjet je tijelo vježba, svjež zrak, disanje , meditacija, diraj si sise, mačkicu:D, uživaj u tijelu i životu jer ostalo su sve loše zamjene, a za probleme dalje ćeš kad dođu jer pretpostavke su opasan hobi.:rolleyes:
 

Mnb

26.07.2016
3
18
3
ono što napisah za lsd .. valjda sam ovde pročitala - da ne napušta organizam .. a s obzirom da nije napisala šta je uzela , pretpostavila sam da je to , a eto nije ..


jednom je bio ekser ( prvi put kad sam dozivela hal)a drugi put mdma... posle toga hal su bile samo od trave...
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
:)) Hvala puno na ovome, od veeeeeelike si pomoci!

ukucaš - Monroe Institute i Robert Monroe
za pretragu na yutube - ali samo na engleskom , od njega možeš da čuješ prave informacije o astralnoj projekciji . a na srpskom izguglaj nešto će da ispadne ... nadam se .. ja pratim na engleskom.

Napisala sam da je kod tebe bila spontana AP , ali ustvari je bila indukovana spontana tj ne namerna. Indukcija je izazivanje AP obično posebnim zvukom ...
Ljudi koji reše da se time bave provedu po godinu dana vežbajući dok se prvi put ne lansiraju ..
AP - to ti je odvajanje astralnog tela od fizičkog tela - pa odeš da šnjuraš po nekim drugim svetovima .

a ja ? pa meni nije uspelo to odvajanje ... ali me jako zanimalo sve oko toga .. pokušavala sam pa zaboravim na to .. pa onda opet probam .. ali verovatno me je više strah nego što mi se odvaja .. zort je to .. :)
 

Mnb

26.07.2016
3
18
3
ukucaš - Monroe Institute i Robert Monroe
za pretragu na yutube - ali samo na engleskom , od njega možeš da čuješ prave informacije o astralnoj projekciji . a na srpskom izguglaj nešto će da ispadne ... nadam se .. ja pratim na engleskom.

Napisala sam da je kod tebe bila spontana AP , ali ustvari je bila indukovana spontana tj ne namerna. Indukcija je izazivanje AP obično posebnim zvukom ...
Ljudi koji reše da se time bave provedu po godinu dana vežbajući dok se prvi put ne lansiraju ..
AP - to ti je odvajanje astralnog tela od fizičkog tela - pa odeš da šnjuraš po nekim drugim svetovima .

a ja ? pa meni nije uspelo to odvajanje ... ali me jako zanimalo sve oko toga .. pokušavala sam pa zaboravim na to .. pa onda opet probam .. ali verovatno me je više strah nego što mi se odvaja .. zort je to .. :)[/QUO
Citala sam danas dosta o AP ali uglavnom pricaju o AP u snu kao o spontanoj, nisam nalazila nista o AP indukovanoj thc-om ili sl... Verujem da to nije ni istrazeno kako treba... To bi bilo zanimljivo istrazivati, eksperimetisati, ali opet, sta ako nismo u pravu... I da, tamo navode primere svojih dozivljaja AP i uglavnom se prica o tom osecaju kada se astralno telo odvoji od fizickog, da ti sebe mozes da posmatras iz neke druge perspektive.. ja to nisam osetila..
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Zdravo svima. Moram da vam ispisem moje iskustvo pa ako mozete da mi kazete vase misljenje. Par godina sam pusila travu povremeno sa drustvom, nista preterano. Onda sam jednom uzela neku hemiju na nekom rejvu i od toga sam halucinirala. Jako cudno i jezivo a na trenutke prelepo iskustvo. Nista, vraticu se na halucinacije posle opet jer znam da je tema o vutri a ne hemiji. Onda recimo godinu dana nisam nista uzela, ni travu..Posle toga sam opet bila na rejvu u Brazilu i naravno uzela i hemiju i travu. Opet halucinacije. Ovog puta su bila jako opasne. Od tada sam rekla da vise necu nikako nista osim trave i stvarno nisam. Medjutim, desilo se nesto neverovatno. Posle tog kobnog Brazila sam ispusila dzoint sa drustvom i verovali ili ne vratile su mi se sve one iste halucinacije od pre. Misleci da je bio to neki ostatak hemije u telu ili sta god , kada je proslo pola godine opet sam uzela dva, bukvalno dva dima trave i iste halucinacije su se vratile po 4. ili 5. put. Meni je i dalje to neobjasnivo. Svaki put Halucinacije su radile po istom principu a bile su sledece: 300 000 misli u jednoj sekundi, cujem glasove koji mi govore da je sve oko mene zavera protiv mene i da sam ja ustvari iz ovog naseg sveta usla u neku drugu dimenziju koja je nama obicnim smrtnicima nevidjiva i nepojmljiva i u toj novoj dimenziji sve ima smisla, sve mi je jasno, osecam na trenutke kao neko prosvetljenje, kao da sam saznala smisao zivota, a onda na trenutke neki ogroman pad, glasovi koji mi govore kako je sve to sto mislim sada u stvari bullshit, griza savesti od konzumiranja, glasovi koji me prekoravaju, jedni glasovi vode na jednu stranu govore mi da treba da se drzim samo svoje sestre ( koja je u tom trenutku stvarno bila pored mene) a onda drugi glasovi mi govore kako je i ona ustvari protiv mene i da ne nasedam na njen poziv... Zatim javlajnje svih likova koje sam ikada upoznala u zivotu i kao da svako od njih ima posebnu ulogu u prilog toj zaveri protiv ili za mene.. Opet ponavaljam, na trenutke prelepo na trenutke ocajno. Onda se obavezno javalja najgora misao od koje sam pokusala cak i da se ( znam da zvuci jezivo i preterano ali.. da) ubijem.. A to je da sve ove nepodnosljive misli koje se smenjuju jedna za drugom neverovatnom brzinom , prevelikom da bi mozak mogao uspesno da ih obradi ( i onda pati) nikada ustvari nece zavrsiti i da cu do kraja zivota biti zarobljena u ovoj "novoj dimenziji" , odnosno da cu , narodski receno - prolupati, ili da sam vec prolupala. U jednom trenutku sam i otisla u 2070 godinu, stajala u ulici Kneza Milosa i umesto stare zgrade generalstaba porusene u bombardovanju stajala je nova staklena. Bilo je vise nego stvarno. Te halucinacije traju oko sat, sat i po vremena. U mojo glavi tih sat vremena je jednako godini dana. Trazila sam na netu svasta ali nigde nisam mogla da nadjem da je neko imao slicno iskustvo... Razumem da hemija to izaziva.. ali zasto trava? Je li moguce da je moj mozak na neki nacin pronasao put do tog "djavoljeg igralista" kad je high pa onda svaki put kad je high , bez obzira od cega.. vodi ka tom istom. Plasim se da ponovo pusim , a jako sam uzivala ranije, pre svega toga... Jos jedna zanimljivost: Svaki od tih recimo 4 puta haluciniranja imala sam osecaj kao da se vracam starim drugarima iz te "druge dimenzije" i kada krenu halucinacije kao da me svi oni pozdrave sa ushicenjem u fazonu " eeeej opet ti, bravo, znali smo da ces nam se vratiti, jesi izvalila sad o cemu se radi? Nikada vise neces izaci iz ovoga i nikada vise neces biti obicna normalna..sad si jedna od nas, i svi mi dozivljamo isto to sto i ti.."
Misljenje?

Pozdrav


Mozda je sizofrenija, a mozda i nije.
Mozda je flashback, a mozda i nije.
Mozda je astralna projekcija, a moze biti, ali i ne mora.

Koristiti nesto sto ti stvara nelagodu, izaziva neprijatna stanja - zbog kojih se strasno lose osjecas, je blago receno neprirodno.
Cemu potreba za travom? Ako cu se tako osjecati necu je ni pusiti i problem rijesen.
Nije mi jasno to pokusavanje na silu.

Dobrom psihologu je potrebno bar nekoliko dana da te upozna, pa jos nekoliko da ti odredi problem, pa jos nekoliko da utvrdi uzrok problema. Cim pronadjes uzrok problema, naci ces i rjesenje i to ne samo jedno.
Dakle, za problem sa halucinacijama uzrok ti je vutra, tako bar pises, i za taj problem je samo jedno rjesenje zagarantovano - nemoj pusiti!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and Mnb

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
šta se kljukate drlozima....
pojma ti nemaš šta je u exu, prahu, pa čak i u vuvi uličnoj..
ja kad me opizdi neka volja, složim 2-3 kolača mice, gablecujem svoje pečurkice, koje su ujedno i meni najjača stvar od svega, poslje vuve jel...
tripovi, kapljice, sve mi to qita, probo u mađi na Ozori, ali nikako nisam osječao toliku privrženost kao gljivama...
najzanimljivij od svega je što kad ih uzgojim, osječam se posbno s njima, sam brijem u prirodi uglavnom...
psihodelici su zajebani ako si dozvoliš nekog krivog pored, ili ekipa, ili nznm sta...
meni je to nekako baš posebno, i nekako imam kao poziv kad da se družim s gljivicama...
napominjem, ostale gluparije od praškova i tableta ne hebem 5 posto...
da mi neko pantagana meće u mene, ajte molim vas...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
ja baš noćas sanjam da pripremamo roštilj,ekipa naduvana,nitko k da mrdne,krenem po meso,idem prema autu ... ček,pa ja u snu nemam auto,sljedeća scena,pušim pljugu pored neke rijeke,tamo sjedi lik,zuri u jednu točku u vodi,odjednom doleti nešto iz zraka i buććććć ... tip se trgne,pogleda,rekoh mu,jes' vidio ovo ... komdić meteora uleti u vodu,šta da nas je pogodio u glavu :D, on šuti :cool23:
baš sam se noćas izhalucinirao :lol:
uglavnom ... ništa od roštilja nije bilo smiley9934
e da,zapalio sam Z8 i inače rijetko kada sanjam al' potrefi se :lol:
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
20170203_065318.jpg jedanaest sati u komadu spavao nakon sto sam popusio ovaj hasis koji sam napravio.Samo neznam dali je to od sita ili komadica papirnatog filtera koji je istrugan sa hasisem:D:p
Ali....znam sta je,tko je napravio i dali mi steti..jer,moje je;)
 
13.01.2017
25
67
13
27
Naravno da moze! Ali od sative indica Itd daju full body high a sativa full head high znaci glava tj mozak kreativnost a tu su i halucinacije pogotovo od vecih kolicina mozes halucinirati bas bas kao da si na Magic MUSHROOMS Ne sad bas promene boje nego nekako da drugi nacin to se ne moze opisati preko poruka nikako... :razvaljen:::makaze::vutra:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma jok bre, nema tu h od halucinacija na vutrici, to je samo da nam mozak radi trista na sat pa se istripujemo, neko to kapira a neko ne, kao jedna moja bivsa, :D
ovo kazem iz moga ugla, e sad, ako neko ima psihicke probleme a da mozda ne zan da ih ima ili ih nije svestan to je vec nesto drugo i jednostavno, nemojte konzumirati.
 
01.04.2018
1
0
1
24
moze da se halucinira kad je pprejaka vutra pa sa odvalis ko majmun. Ja redovno kad se preduvam za sve pare imam haludze
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Čadim veliki niz godina sigurno, još ni jednom nisam imao nikakve halucinacije ili neke krepale tripove, a probao x strainova u x različitih situacija..
To što većina zove halucinacijom, je obično vozanje ringišpila kada se prenapušiš ko "majmun" pa te nosa na sve strane..
I kakve vas halucinacije fačaju, pa niste na peyote ili gljivama.. :lol:
Inače kod labilniji osoba može vutra uzrokovati psihoze, šicofrenije, ali kao što grouchy kaže, ako vam ne paše, ne duvajte..
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja isto... nemam nikakve halceve, ono jedino, ponekad mi se u trenutku nesto "ucini" ali cim fokusiram pogled, onda provalim da sam idiot napuseni. :D
(da ponovim, duvam 20+ godina)
Treba vremena i iskustva u duvanju. Kasnije shvatis, i kontrolises, kako da te radi, i da li da te radi.

Jedne prilike, ja dobio slobodan dan od firme. Odem kuci, smotam topa, zovnem kuma, i nas dvojica kao dva marsovca. Ubili se ko dva tokmaka. ::grupnjak::
U jednom trenu zvoni meni telefon... Gazda...

"Jao, Sale dolazi, ovi syebali sve, trebas nam ko za glavu"

A ja ne znam gdje sam, ali saberem se, odem u firmu, pola sata posla, vratim se i nastavim gdje sam stao.
Kasnije provalim, da sam ja uspio iskontrolsati dejstvo, dakle, uozbiljio se i odradio posao,niko nije nista provalio i vratio se kuci i pustio vutru da me ponovo sljaka. Bukvalno. A sve to u sat vremena. Napusen.
(kuma sam zatekao na soniju hehehe)

Vec sam to govorio, ali, ajd i ovdje da napisem:
Radi vutru, a ne ona da radi tebe!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.