Halucinogeni smak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Malo mi je tesko ovak javno rec ali ja sam shaman. Ili se barem takvime smatram.

Od malena sam bio izuzetno introvertan, pretjerano senzitivan i nadasve mastovito dijete.
S vremenom sam dosta otupio, ali vuk dlaku mjenja a cud nikada.

Vecinu svog zivota proveo sam sa zivotinjama napusen u prirodi. Grad, guzve su mi smetali otkada znam za sebe.
I tako s vremenom sam razvio neke percepcije bolje receno perceptivne osobine koje nisam imao kao mali.

Koliko god bilo tesko shvatit na ovim prostorima, moja vjera, ako se to uopce tako moze nazvati, je rastafarijanstvo.
Cijeli zivot sam posvetio toj biljci a ona meni. Jedino napusen mogu biti istinski povezan sa svime unutar sebe i oko sebe.
Da nema trave, vjerojatno bih jos bio zacahuren u ljusturi koja samo donekle slici na covjeka a zapravo je automatizirana radilica bez emocija, svijesti i razuma.

Htio bih pricati o necemu sto sam vidio...
Kada se prepusim, onako pravo, jednostavno se opustim, zazmirim oci. Stajao sjedio ili hodao, u mraku samoga sebe vidim sve. Osjecam sve. I razum i glupost i tugu i srecu. Vjerojatno znate o cemu pricam. Neki to zovu prosvjetljenjem, neki centriranjem, neki psiholoskim stanjem uma.

I tak ja jedne veceri zavaljen u fotelji...
Zazmirim oci. Pokusavam se prisjetiti. Smaka svijeta.
Bio sam nesto citao o tome, i sad si ja vrtim sliku nazad. Posto smo svi jedno, ja nisam ja nego moj otac i moja majka u jednom, ja nisam ja nego moji djedovi i bake u jednoj osobi, ja nisam ja nego svi moji preci prije mene, ja sam krajnji tip, vrh, masan hed ili flufast kak se uzme :D

Znaci posto sam ja svaki moj predak, ja se mogu vratiti u proslost i gledati njihovim ocima.
Nije bas kao da tipkas daljinskim pa biras programe, dosta je maglovitije od toga.
A i uvijek postoji sansa da sam skroz lud pa sve to zabrijao kako bih se lakse nosio sa zivotnim teskocama :D

Zivi bili pa vidjeli!

Ispricat cu vam kako sam ja to vidio. Svojim duhom, umom i emocijama. Bas sam putovao mentalnim talasima :D


Nekada davno davno svijet u kojem zivimo bio je prepun zivota. I danas jest, ali u to doba je bilo mnogo vise vrsta organizama. Ne samo da je bilo vise vrsta ljudi, vanzemaljaca, pasa, macaka nego je bilo i dinosaura, zmajeva, mitskih bica poput vila, patuljaka i tome slicno.
Svijet je bio saren ali daleko od savrsenoga. Bilo je mira, bilo je i rata. Ali se zivjelo u skladu, simbiozi.

Moglo bi se reci da smo tada, mi ljudi, bili napredniji nego danas. Duhovno, tehnoloski. Ali kad pogledam onda i sada, sve je to manje vise isto, samo drugacije boje. Jer covjek ce uvijek biti covjekom, 2 ruke 2 noge... bar mi homo homo sapiensi. Bilo je ljudi i sa krilima, bilo je vrsta ljudi sa zivotinjskim dijelovima tijela. Ima ih i danas. Samo nisu tu blizu.

Jednoga dana u svom tom kosmaru sarenila, dogodilo se nesto nezamislivo.
Netko, tko je zivio vec jako jako dugo, milenijima godina, u svojoj dosadi i znatizelji, otvorio je vode podzemne i vode nebeske.
Ogromna kisa pocela je da pada!! Kao da se nebo otvorilo, ma nije ni kisa padalo, ono je jednostavno rusilo! Kao komad vode da pada konstantno, tako je padalo tada!
Podzemne vode pocele su izvirati poput gejzira. Strasni potresi su nastali, tsunamiji, valovi. Rusilo je sve pred sobom.
Opci potop!!! Vidio sam ga kao danas. Kristalno jasno!

To se nije desilo iste sekunde, vec kroz odredeni vremenski period.
Jasno se moglo ocitati meteorologijom tadasnjom. Predznaci su bili jasni.
Starjesine, koje su tada vodile drustvo, posto politika nije bila kao danas, nije bilo zakona, bili su stariji mudraci koji vise nisu brinuli o sebi nego o drustvu kao znanstvenici, lijecnici, suci a drustvo je brinulo o njima u vidu hrane, smjestaja i drustva (zena posebno).
I tako su oni predvidjeli opci potop te javili stanovnistvu da se povuce na najvise obronke svih planina svijeta.
Odredeni narodi svi koji su pricali zajednicki jezik uspeli su se na planine sa svojim zenama, djecom, obiteljima, svom stokom koju su u tom trenutku mogli povesti, svom hranom koju su mogli prevesti a nisu mogli prevesti mnogo jer im se dosta zurilo a isli su strmo uzbrdo, na najvise obronke planina.
Neki narodi su se zavukli u najdublje spilje ovoga svijeta, u najdublje rudnike koje su imali.
Neki narodi nisu ucinili nista, ostali su na povrsini neki svjesno neki nesvjesno. Mnogi su ostali zbog religijskih razloga. Vjerovali su da im je to sudbina. Valjda tako i jest jer sad su negdje drugdje, sretniji?

Neki narodi, vrste ljudi tocnije, popeli su se svojom tehnologijom na nebo i tamo sagradili gradove. Nije im puno pomoglo kad se nebo otvorilo odozgo.

Vrste organizama koje su prezivjele opci potop su bile one koje su se zavukle u duboke spilje i oni koji su se uspeli na najvise obronke planina (tada preko 20 000m, danas su to planine preko 5000m, ima ih svega par na svijetu i to su kolijevke danasnjih civilizacija).

Nebeski gradovi baceni su na tlo i pregazeni vodom, potgrani i satrgani, nema im vise ni traga ni spomena.

Voda koja je dosla ostala je dosta dugo. Sve je bilo doslovno pod vodom. Svijet je izgledao kao jedno veliko more, kad uronite u njega.

I tako je to trajalo trajalo trajalo. Tisucama godina zivjeli smo pod zemljom, ne izlazeci na zrak. Oni koji su ostali na visokim planinama s vremenom su postali amfibije, vrste koje zive i na kopnu i na moru. A mi, danasnji homo sapiens, smo ostali u spiljama, kao krtice.

Kopali duboko duboko, trazili, istrazivali, gradili.
Ono malo znanja sto smo imali tada, a nismo imali mnogo jer nam znanje nije bilo toliko potrebno jer nam je sva hrana i pice bilo na dohvat ruke, zivjeli smo u raju prepunom organizama, ono malo znanja sto smo imali, poceli smo razvijati.
Trebalo nam je tamo dolje. Razvili smo vatru, metalurgiju, medicinu, agronomiju. Sve pod zemljom, u mraku. Slijepi ko krtice. Imali smo i rep tad. Kao stakori, tocnije smo izgledali. Pogrbljeni, dlakavi i bolesni od vlage.

Mi, homo sapiens, imamo snaznu duhovnu komponentu u sebi. Mozda niste primjetili, ali mi smo organizam koji je prezivio opci potop. Toliko smo snazni. Ne samo fizicki, pshicki, vec i duhovno. Mi imamo sposobnost, kada se okupimo, da zajedno skupimo duhovnu energiju i projiciramo je u prostor vrijeme. To se danas radi u hramovima kroz molitve. Ljudi zajedno projiciraju svoje misli osjecaje i duh ka zajednickom cilju te se on na kraju i ostvari. Zato danas imamo mir u svijetu, jer vecina ljudi, vjerovali ili ne, moli za mir u svijetu i sklad medu zivim bicima. Nekada nije bilo tako.

Nismo bili med i mlijeko.
Stovali smo i zlo. Klanjali smo se ratu. Prizeljkivali smo ga. Cijenili.
Way of the warrior, trenutno najveca japanska religija. Taoziam. To je samo jedan ogranak svega toga.

No opci potop... kako smo izasli iz spilja i shvatili da smo goli?
Molili smo molili da nasim bolestima dode kraj, jer smo trpjeli strasne kozne i disne bolesti posto nismo navikli zivjeti duboko u spiljama kilometrima ispod povrsine. Rano smo umirali, bilo je jako depresivno. No nismo odustajali. Mi imamo jedan kvalitet a to je nada. Iako kazu da je nada kurva, nada je specificna za nasu vrstu jer nasa vrsta i kad su sanse 0 naprama 100 mi idemo pravo u zid jer imamo vjeru, imamo nadu da je i 0 posto dovoljno da pobijedimo!
Sjetimo se samo Davida i Golijata, koji je povijesni dogadaj. Maleni David, visok svega metar sedamdeset je u borbi jedan na jedan pobijedio vrstu covjeka visokog 3 metra. Jedan primjerak nadem je u Afganistanu prije desetak godina no to je druga prica.

Nadali smo se da ce biti bolje. Kad su nam djeca plakala, kad su nam zene krvarile, kad su starci umirali u mukama, mi smo izmislili mastu.

Masta je greska u razmisljanju. Kao bug u programskom kodu. On nije stvaran. Nema veze s stvarnoscu. Ali u tih 0 posto zivota, 0 posto zivotnih uvjeta, stanju opce depresije, mi smo izmislili mastu!
Poceli smo mastati, izmisljati, lagati.
Jer u dobru dolazi zlo a u zlu dobro, tako kada se otvorila masta stvorilo se i dvolicnost, licemjerstvo itd itd.

I u tom silnome mraku, mi smo molili za izbavljenje. Bilo je puno drugih organizama "vanzemaljaca" kako ih danas zovemo koji su zivjeli normalno u tim uvijetima ali mi smo patili. I onda smo molitvom prizvali Spasitelja.
Mesiju.
Prizvali smo Sunce.

Sve je bilo voda. I najednom, izasao je mjesec. Stvorio se.
Kroz tu rupu "mjesec" izaslo je mnogo vode van. Povukla se voda. Dosao je zrak, kako ga danas zovemo.
No sve je bilo jako hladno. Mokro. Nije bilo pogodno za nas.
Iz rupe iz koje je "dosao" "nastao" Mjesec, izasao je Sunce, tj Isus kako ga danas zovemo.

Ogromna kolicina ljubavi, topline, sjaja. Moci koja stvara i razara.
Sunce se polako pocelo spustati prema nama (mozemo reci u centru, ali to je s nase perspektive, perspektiva odredenog zivog bica je uvijek njegov centar) i kako se spustalo, tako je isparivalo svu tu silnu vodu.
Nastali su oblaci.
Nastale su rijeka, mora i jezera.
Potalo je toplo. Ugodno.
Kako se Sunce okretao oko nas, tako je polako isparavao i grijao sve oko sebe.
S vremenom smo to primjetili i poceli malo po malo izlaziti iz spilja.

No Sunce svojim dolaskom je unistilo sva ostala ziva bica tada. Oni nisu bili naviknuti na te uvijete visoke radijacije.
Sunce je smrtno, ono stvara ali i unistava. Ono nas postaruje! Doslovno je spalilo organizme u tom vremenu prostoru, osim nas, koji smo bili u spiljama.

I tako smo izasli van, poceli gledati. Pratiti kretanje Sunca i Mjeseca bila nam je svakodnevna rutina. To je bilo nase sve. Nasi spasitelji kojima smo se klanjali i davali zrtve. Dan danas dajemo (Bozic, rodenje Isusa) (Velika Gospa, rodenje Mjeseca)

Da se stvar opet ne ponovi, poceli smo pisati i memorirati. Izmislili smo matematiku koju danas prevodimo kao kulu babilonsku. Jer pojavom matematike doslo je do krade, prijevara, ubojstava i tome slicno jer opet s dobrim dolazi zlo a sa zlim dobro.

I eto nas tako tu.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
oce to brate shamane :D mozda si remote view-o smak kroz nekoga, mozda si vidio jednu od alternativnih buducnosti ili ti ga jedan od mogucih timelinea u svakom slucaju dobro rezoniras i hvatas signale :D dogada se samo njeguj to u sebi dobro je to bolje da znas i da te boli znaje nego da umres ko bedak .... osobno sam imao svakakvih susreta u svojim putovanjima od raznih entiteta ,raznih nepoznatih mjesta pa sve do toga da sam se sam osjecao kao centar svemira i svega osjecaj najveceg kreatora koji stvara sve i bez moje sljedece misli ne postoji zbilja ono sto ja pomislim se manifestira predamnom iz nicega. u svakom slucaju mi smo duhovna multidimenzionala bica sa 3d(tjelesnim iskustvom) najbolje napredujemo kroz spoznaju i znanje (ono prvo koje pokrece svemir i nas ) zato njeguj to sto imas i pokusaj sa time utjecat na sebe i samim time mjenas voju okolinu
svaki simbol koji ti svemir da se da iskoristiti a kamoli cijele price i viđenja poput tvog....
 
Poslednja izmena:

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
LupusHerbivor lijepo pises, mudro primjecujes. slazem se s tobom u skoro svakom pogledu!
ali ako smijem napomenut, ako se zelis smatrat 'samanom', probaj dozivit ta mentalna putovanja na trijezan nacin, bez ikakvih opojnih sredstava. ocito je da se odgovor nalazi u tebi (kao i u meni - svi smo jedan) ali onda ne u travi !
naravno, i ja se volim naduvat (ostale substance cemo preskocit ;) ) pa 'putovat' kroz prirodu, tako je najljepse za doci do unutarnje harmonije, osim toga svi odgovori su u prirodi, ali to sto mi uzimamo zdravo za gotovo je ta cinjenica sto ne cijenimo to na prirodan nacin - bez icega
:)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ako se zelis smatrat 'samanom', probaj dozivit ta mentalna putovanja na trijezan nacin, bez ikakvih opojnih sredstava. ocito je da se odgovor nalazi u tebi (kao i u meni - svi smo jedan) ali onda ne u travi !
:)

Zašto? Upravo šamani koriste "biljke saveznice" na svom putu znanja. Biljke su s razlogom tu i ne vidim razloga za ne iskoristiti pomoć koju nam nude. Kao da upadneš u živo blato i netko ti nudi ruku, a ti kažeš: "neka, radije ću sam jer je to pravi, hardcore način."

Prihvatite svaku pomoć koja vam se nudi u životu, prepoznajte i zgrabite svaku priliku koja vam se nudi, jedino tako možete iskoristiti max od onoga što život nudi. Zašto vući teret po zemlji kad postoje kotač i kolica da nam olakšaju posao?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
upravo tako nase biljke saveznice i (gljive) su bas nam date kao instrumenti za samo prosvijetljenje samo nezna svako to koristiti dakako da se moze i bez njih ali puno teze (barem vecini) a za to sto je teze bez nijh je razlog to sto zivimo u takvom drustvu koje ubija maštu,kreciju i duhovnost te nas programira tako da vecina ljudi svjesno nemoze ni razmisljat i povjerovat ovome o cemu pricamo a kamoli to prakticirat na "suho" ,znam ljude koji takve stvari izvode bez biljaka i halucinogenika to iziskuje jako velike mentalne napore koje rijetko ko moze izdrzati takve stvari iziskuju dogorocno i ustrajno treniranje a ne nesto sto se dogodi samo tako,nekima se i dogodi pa misle da su prolupali,da imaju psihicke poremecaje i bolesti eto to je ono sto nama donosi nase drustvo i ustroj u njemu nemogucnos duhovnog napretka na ustrp lagodnog zivota i dakako za laksu manipulaciju populacije pa zato zbog toga se i reinkarniramo iznova ovdje jer nikako da zavrsimo i taj razred a ljudi se pitaju kako to da je sad planeta prenapucena
pa zato sto nove duše dolaze u postojanje iskusit ovu skolu a mi koji tu jesmo ne napredujemo dalje ...
 
Poslednja izmena:

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Eh nekom nekako,ja sam 24 7 na vutri,svi znaju to na forumu,izgorio sam od trave,prije nisam mogo docekat grow sve popusim,doslovno 5 do 10g dnevno,popusio canna psihozu a imam paranoidnu shizofreniju i evo po najnovijem i PTSP.Odbio sam sve terapije i ljecio se vutrom sve dok me nije uzela sebi,sad je to drukcija veza.Ja o svojim astralnim setnjama ne bi razgovarao ja sam daleko vise od vutre dobio osim medicinskog aspekta.
Al sam opet jedno vrijeme uzgajao gljive i poco to jest,i dok moji kolege pojedu po 3 do 5 grama,ja pojedem 0.2 padnem u trans na pod pocnes se trest i plavit i nebudem u tjelu doslovno nekad satima.I svaki put kad samo taknem gljive izgorim,imo sam susrete sa entitetima,izvanzemaljcima,bio sam u tako poremecenom hypersvemiru da jednostavno na kraju shvatis da tvoj mozak jednostavno nemoze to sve od sebe projicirat.Vidio sam boga u kodovima koji je samo jedan atom,i postoji jos ljudi koji su to isto vidjeli,
Bio sam 2 puta klinicki mrtav,jako traumatican zivot,djetinjstvo nisam ni imao, roditelje nikad upoznao,cesta i domovi me odgojili.
Nije lako danas bit lud i pravit se normalan,to je jedna od mojih vjestina koju klesem evo vec godinama.
Brate ja sam tolko bio izgorio na okultno i shamanizam da nisam 10 godina iz kuce izaso ko vampir bi od sunca bjezo.Jer nisam imo usuda,
ja izadem van i nikad nista nije isto, pogledam gore ono nema neba vec ogroman vanzemaljski brod koji je dio organski i dio metalni i prica mi u misli o nekim znanjima,kako su prve na svijetu bile gljive pa organizmi,i onda mi neki flesh upuca,vidim neke ogromne puzeve sa hiroglifama na kucicama,milione godina daleko.Znao sam vidit u ocima drugi ljudi sta misle,imo sam sick and twisted stanja uma.
Mene je taj svijet tolliko obuzeo da vise nisam znao gdje sam ni sto sam,nema knjige koju nisam procito,od alqaidinog kuhanja eksploiziva i droga, do Don Huana i Codexa Magicke,izreseto sam i silovo google u potrazi za necim sto jos i dalje ne razumijem u potpunosti a opet neekako razumijem.
Tor i dark net sam koristio da nadem neka poremecena sotonisticka sranja,taj sotonisticki osjecaj je u meni primalan,slusam Black metal odkad znam za sebe i nista mi tu vise nije strano,Vidio sam i vraga i demone i pricao s njima cak sam pricao i sa Paimosom i kolko god to sve bilo sizika i drugi ljudi mislili svoje,ti u sebi znas da si to sto jesi i to nece nikad prestat bio lud ili ne.A da bi bio shaman vjeruj mi moras bit lud!
I ima tu jos pregrst toga ja sam inace poznat po dugim postovima al kad bi isao pisat o ovome ispiso bi cjeli forum jer imam toga previse za rec a to samo cuci u meni i jako malo ljudi zna to.
Smak svijeta je bio, bit ce. i to je normalan proces,svi moramo izginit da bi nasa zemlja prodisala,bilo to elementarna nepogoda il da se medusobno poubijamo,smak je uvjek tu i prijeti,isto kao smrt uvjek je oko tebe i samo ceka da se spotaknes, povijest se ponavlja dakako.
Oni koji znaju o cem pricam onda znaju da poslje nema nista lijepo,nema nikavog raja i boga poslje smrti,bog ti je u srcu a vrag u glavi i to je sve.
I sve sto vidis tamo u tim dimenzijama je tolko hororicno i strasno da je odvratno i nema nista lijepo jer je tako dizajnirano.A ako neko ima trip neke boje njemu je do jaja bla bla,ne ja ne pricam o tom to su gluposti za djecu,ono lik probom DMT bio uslagiran 15min i sad je on prosvijetljen do kraja zivota i zna sve o svemu i zivot je lijep.Onak bas ne,zivot je smece i tu si zato sto moras bit tu to meni moji tripovi govore,ja nemam te hale smak ovo ono,ja kad dobim halu mene vise nema ja sam u svijetu kojeg nemos ni zamislit.Onda sjednem kod psihijatra i to mu kazem a on meni da to su izvantijelesna iskustva,ali vi ste sizofrenik pa to sve bude popracenu u dubljem smislu,evo vama Quetiapin,diazepam i ostatak koktela pa se vi lijepo smirite.
E pa os maune,moju dusu i misli nes nikad zatomit,uzmem to sve i pobacam u wc i tako svaki put.Ni lupocet i andol necu da pijem,i onda dodem opet i kazem psihijatru ne ja to necu pit i tocka.
Ali gospodine vi ste hodajuca tempirana bomba,nije pametno da psi budu bez lanca,ja reko je pametno je,psi na lancu nisu slobodni a ja sam slobodniji nego sto ce te vi ikad bit,i opet stambilj recept diagnoze i opet isto tablete u solji,i jbga to ti je moj zivot.Borba sa nadrealnim i vutra je tu majka,kolko god je opasna po mene toliko je i dobra.
Tolko sam izbijen da opet ja napise bibliju,mogo bi radit ko profiler u FBI hebes mi sve.
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Kod mene je na drugu stranu. Kronicni nedostatak bilo kakve duhovnosti, mistike... Ko da je kirurški odstranjeno. I ne smeta me previše, ali imam osjećaj da nesto veliko nedostaje. Zna me nekad uloviti neki suludi osjećaj povezanosti sa svijetom(samo u prirodi), ali nema u tome neke duhovnosti. Nekako je to vise, sta ja znam, zivotinjski
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
A ja vec duze vrijeme razmisljam da napisem knjigu s naslovom "Pas bez lanca" koji autobiografski proucavala sve tabu drustvene skupine i desavanja unutar i van njih. Dogma je prisutna dan danas. Cak i ako je netko lud i ima halucinacije, to ne znaci da su to halucinacije vec prirodna reakcija zivog bica na okolinu van njega.

Uvijek sam se pitao kako bi bilo da nikada nisam naucio pricati. Da sam se rodio u sumi ko Mowgli i zivio sa vukovima. Bi li bio pametniji, inteligentniji ili bih bio jos bedastiji nego sad.

Sto se mog iskustva tice, svaka halucinacija bilo koga je bijeg u nepoznato. A to sto je nepoznato ne znaci da ne postoji, jer da bi ista postojalo sve mora biti beskonacno a ako je sve beskonacno tad sve apsolutno sve sto vidimo cujemo zamirisime pomislimo negdje vec postoji, postojalo i postojat ce.

Vidis, puzevi s kucicama. To ima smisla. Tolko su spori da izdaleka vidis procitat sve sto pise na njima :D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
ispuših danas zadnji joks durbana, jednog drimersko plavog i pučkam prvi SSH (nema kašlja, isprano kak spada)
pao sam razred u srednjoj, drugi u kulturi, haha dobra je kultura al koma kad gubiš generaciju, no dobro, uvod u pitanje. @metalmaniac , @WEEDetix reinkarnacija, duša uči, dugo joj treba a valjda i razreda ima podosta.... ima smisla a i nadu daje. kog vraga uče amebe,kolutičavci, raci, krave...morski psi i što je sa školama istrebljenih organizama, izumrlih ljepše zvuči?
tigrova je malo ostalo, orla, pande, orangutana... postali ljudi?
a što je onda s crvima što se lešinama hrane, njih bi trebalo nekom logikom biti isto više, a kad padneš godinu nejdeš ispočetka sve razrede, samo zadnji a kad zgriješiš protiv svemira, samoubojstvom , drugačija je kazna, navodno. sljedeči život je teži al ne postaneš magarac, čovjek si s ogromnom voljom za životom i tako , ima smisla. ima i regresije u prošle živote al što uče amebe,kolutičavci raci,krave...morski krastavci, duše njihove? ili skupne duše kako neki tvrde za životinje?
palo mi na pamet, bit če da je neka od ovih zadnjih dviju trava za mozganje, nadimit se i u kadu, čitat. pojma nemam što tamo piše, odu misli na prvom redku. fenomenalno, odmah ponovim stranu.
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Zivot je kao struja koja tece vremenom prostorom.
Iz generacije u generaciju prelazi poput gazele u skoku kada bjezi od geparda.

Kada moj um, refleksi i dusa umru, oni nece umrijeti nego ce prijeci u drugo stanje stvari.

Bakterije ce ragraditi moje organe ali ta "dusa" kako je zovemo, ta "struja" se nalazi i u lesevima.
Pa sto mislite zasto su zakapali mumije? Zasto imamo toliko visoke zidove oko svakoga groblja?
Pa da mrtvi ne ustanu, jer su oni svakako zivi.

I tako nakon par tisuca godina, moja struja, moj duh ce putovati raznim bicima, zivima nezivima dok ponovno ne ude u neciju spermnu stanicu bilo to covjeka, psa, majmuna, mora biti rezonantno slicno mojoj dusevnoj frekvenciji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić