HammerHead & Auto Jet47

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Ovo je odlican grow i lep za videti.AutoJetu je oko 45 dana,koliko vidim,i sta mislis kad je kraj i koliko je fabricki predvidjeno za grow?
Pozz!!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
E, Greenpower, tebe se cekalo :icon_lol:
Hvala sto si svratio i dalo dobar komentar.

Hvala Power!
nista ja tu ne vidim nesto urgentno problematicno... na mojim dzeticama sam odavno poskidao matore listove... hedovi dobijaju lepu farbu, nema tu problema zapravo... jos malo i hammer ima sav prostor, a vis da je po prirodi lenj :)
Nema problema, samo sam ukazao na to da u svakom grow-u barm 2,3,4,5 lista imaju neke defekte! A nazvao sam to "problemcicima" :)) A hammer je jebena ljencuga :)))

Ovo je odlican grow i lep za videti.AutoJetu je oko 45 dana,koliko vidim,i sta mislis kad je kraj i koliko je fabricki predvidjeno za grow?
Pozz!!
Hvala camelonus9!
Predvidja se 47 dana cvijetanja. Nakon 15 dana je procvjetao, a od onda je proslo oko 30 dana. Mislim da ce za 15-17 dana biti harvest i pola dnevnika se zatvara :)) Ide onako kako su i predvidjeli, dakle sto se tice cvjetanja + 2-3 tjedna vegetacije. Mozda se sve pomakne dan-2 gore/dolje, ali to je do mene kako cu htjeti :))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja nesto imam srece da bas ne primecujem defekte na liscu sem opekotina od cfl, vrhovi koje hirurski odstarnim :) no, kad se setim bilo kog outdoora ne znam sta sve nisam vidjao na listovima (da ne nabrajam), a da se cela prica nije optimalno zavrsila... nekako drzim da je zapravo prirodno da tu i tamo nekad neki list fasuje, nista strasno :) to je kao ono, ako nemas crva u nekoj jabuci, znas da su prelivene sa gomilom hemije, pa sad vidi sta hoces da jedes (elem, pusus:) za jeticu savetujem da sam doneses odluku o harvestu, u nacelu stoji sve sto kaze proizvodjac ali se on oslanja na optimalne uslove koje ima, ja i ti i vecina drugih sa foruma tesko da imamo greenhouse il neke manje a optimalne uslove, ocem da kazem da mozda treba dati jos koji dan u odnosu na deklarisano... s druge strane jetica ti je predjelo u odnosu na hammera, tako da moz da je skines i 25 po dekleraciji a u korist "glavnog jela", nije nikakav problem, praznici stizu, sve razumljivo... jasno ti je da sam odlucujes i biras, a sve skupa obe mi deluju ok pa stoga don't worry be happy :) i da, mozda moz ladno poskidati najstarije listove poslednje dve nedelje, da hedare dobiju jos malo vise svetla i zraka
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
POTPISUJEM!! :))

Jetica ce mozda prije ici bas zbog hammera. Planirao sam izmedju 20.12. i 25.12. da ju skinem, vidjet cu...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ja bi ih na tvom mjestu okitio :) ....hehe ja svoje budem :) a možeš i ispod bora taman da se počme sušit :))))
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lagani update.

Jetica je posmedjila (oko 70% pistila je smedje). :) U petak je zadnji put dobila gnojivo i sad ide tjedan dana flush-a, a petak 23. je harvest. Onda ce joj biti tocno 47 dana cvjetanja pa da vidimo kako su tocna predvidjanja seedbanka.
Hammer je neumoljiv i raste i raste i raste. Opet mi se zabio u staklo i vec je povezan nekoliko puta. Nema mjesta!! Cvijet se dobro razvija, a specificna je po tome sto ima kratke pistile za razliku od ostalih sorti koje sam imao prilike uzgajati. I naravno "smrdi" puno puno vise od Jetice. Kompletno je popunila teglu korijenom i sad trazi svakih 2 dana tekucinu sto mi zadaje dodatne probleme. Definitivno je premala tegla od 2,5L za ovu sortu.... A to sam se uvjerio nakon sto sam ju ostavio 4 dana bez zalijevanja, cijela je uvenula, ali jednim dobrim zalijevanjem se oporavila u roku od nekoliko sati. Obicno ljudi panicare kad vide kako izgleda biljka i misle da je nesto strasno, NIJE, samo je dobro zedna.

Samo da napomenem da sam nabavio ph metar, odnosno tekucinu za mjerenje ph vrijednosti. Malo sam eksperimentirao. Rezultati su sljedeci: Kod mene je voda 7,5, nakon dodavanja gnojiva u vodu ph se NE mijenja nesto strasno (podatak za one koji misle da gnojivo bitno dize ph!!). Pa sam kapnuo par kapi limunovog soka i ph je drasticno pao (na vodu od 10ml). Onda sam uzeo 1L vode, nakapao 10 kapi limunovog soka i ph je bio 7, pa sam nakapao jos 5 kapi i onda je ph bio taman - 6,5. Sad imam provjerenu metodu kako narihtati ph i vise mi ne treba ph mjerac. Valjda ce i ubuduce nekom ovo biti korisno ako zna da mu je cista voda iz pipe 7,5.

Slike stavljam nesto kasnije danas, a do onda peace 'n' pot!
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Born... info... su super jednostavno i jasno...
Sa guštom ovakve postove čitam !!!!!!
Ovo sa limunom posebno jednostavno ako se radi o običnom limunovom soku...
Upl.. slike da vidim biljke....

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da, radi se o obicnom limunu. Prerezan na pola i cijedjen... Sve prirodno! :)
Slike ce bit kasnije navecer jer sad je vrijeme kad spavaju pa da ih ne budim i ometam samo zbog slika.
 
28.10.2011
29
1
0
44
born_to_be_green je napisao(la):
Lagani update.

Kod mene je voda 7,5, nakon dodavanja gnojiva u vodu ph se NE mijenja nesto strasno (podatak za one koji misle da gnojivo bitno dize ph!!). Pa sam kapnuo par kapi limunovog soka i ph je drasticno pao (na vodu od 10ml). Onda sam uzeo 1L vode, nakapao 10 kapi limunovog soka i ph je bio 7, pa sam nakapao jos 5 kapi i onda je ph bio taman - 6,5. Sad imam provjerenu metodu kako narihtati ph i vise mi ne treba ph mjerac. Valjda ce i ubuduce nekom ovo biti korisno ako zna da mu je cista voda iz pipe 7,5.

Slike stavljam nesto kasnije danas, a do onda peace 'n' pot!


Mislim da ovisi koje gnojivo koristis, recimo hesi TNT ti nece mjenjati ph, dok ce ti hesi Bloom i P-Plus promjeniti ph... negdje sam citao da gnojiva za vege nece utjecati na ph, ali ja sam koristio i Plagronova gnojiva i ona mjenjaju ph vec i sa gnojivima za vegetaciju, i to taman na 6.5 svaki put...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mislim da ovisi koje gnojivo koristis, recimo hesi TNT ti nece mjenjati ph, dok ce ti hesi Bloom i P-Plus promjeniti ph... negdje sam citao da gnojiva za vege nece utjecati na ph, ali ja sam koristio i Plagronova gnojiva i ona mjenjaju ph vec i sa gnojivima za vegetaciju, i to taman na 6.5 svaki put...

Slazem se! Neka gnojiva su ph- ili ph+
Ovdje je rijec o Plantelli iliti gnojivo za obicne smrtnike :icon_lol:
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
E ali ovisi je li limun kemijski ili organski uzgojen jer je kemijski više kisel :S....šta ga baljezgam :D...uglavnom lijepo bilje, jel imas carbonski ???
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
box si stvarno fantasticno slozio....svaka cast...nebi ja uspio sloziti tako nesto....to je za mene nuklearna fizika...hahaha
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
E ali ovisi je li limun kemijski ili organski uzgojen jer je kemijski više kisel :S....šta ga baljezgam :D...uglavnom lijepo bilje, jel imas carbonski ???

Nemam! Ne namjeravam ga imati... A limun moze biti kakav hoce, glavno da je kiseo :))

box si stvarno fantasticno slozio....svaka cast...nebi ja uspio sloziti tako nesto....to je za mene nuklearna fizika...hahaha

Hvala!

Meni se ne svidja... :)) Tesko je manipulirati, pa potrgam list jer moram vaditi biljoze van da ih zalijem, pa ovo pa ono...
Uvijek moze bolje biti, ali super ako ti se svidja. :thumb:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Evo slika:

Jet
pa120642.jpg

pa120673.jpg

pa120666.jpg


Malo je losija slika, ali se vidi da su mlijecni :)
Mozda ce harvest biti i prije ako nadjem vremena.
pa120636crcr.jpg


Hammer
pa120649.jpg

pa120650.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: chifnotech

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....treca slika je brutalna, bas se vidi da se zakristalila.......kaj si ju drzao vani pa ju je ovaj snijeg malo uhvatio........:) odlicno je to kolega......

....kaj volis vise head high kad planiras harvest dok su jos trihoni mljecni, ja bi ju rade ostavio 10-tak dana duze, imam osjecaj da da ce se vise napunit........
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
....kaj volis vise head high kad planiras harvest dok su jos trihoni mljecni, ja bi ju rade ostavio 10-tak dana duze, imam osjecaj da da ce se vise napunit........

Volim head high :)) A i trebat ce mi head high, ali o tom eksperimentu kad dodje vrijeme, bit ce i dnevnika...
Ali cu je ipak ostaviti do petka, onda ide pod noz. Da vidimo kaj je seedbank skuhal... :))
Javljam se u petak... Peace to all!
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Što više brale ostaviš nećeš falit garant nije niko do sad...
Da brutalne su baš valja ovo vidit melem za oči...
Ti se držiš njihovih uputa od Seedba... svakako..
Samo da dodam ja bi ipak napravio odstupanja na nekom Growu ako bi imao prilke opet isto sjeme iz iste Ban...
Mislim na odstupanje možda 10%+/- prvenstveno radi uvjeta koji mi pružamo i njihovih...
Valjalo bi probat nešto na nekoj biljki ako bi se dogodilo da imaš opet isto bilje...

Sretno svaka čast...!!!!!

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Doslo je do promjena...
Morat cu sutra capnuti Jeticu (2 dana prije kraja) jer se desilo sranje...
Jucer flushana, danas ce biti s visestrukom kolicinom vode i ide pod noz sutra navecer....
Bit ce slika.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.