HammerHead & Auto Jet47

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Eto, pojavila mi se neka bijela sitna gamad na povrsini zemlje kod Jetice i vjerojatno uslo i dublje u zemlju jer se biljka preko noci posusila (svi listovi...).

Evo slika harvesta, ja zadovoljan:









Nije puno, ali je moje... Jedva cekam probu i mislim da ce bit BOOOOOOOMMMMM! :)

A evo i hamera, mrcina raste bez stanke:



 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
al se razbacala hammerica, turbo je :) al nesto je stvarno lenja sa cvetom. nego, jel ona sigurana po pitanju tih bubica il sta je vec, bile su obe zajedno, ne bi valjalo sad da je nesto spopadne? kontrolisi obavezno i na prvi znak prisustva moras neki herbicid... no, sad ima ceo box, napred!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da, pregledana je detaljno i nema na njoj gamadi. Iz razloga sto je ona mogla stradati sam ubrzao harvest. :)
Da, sad je sama i ne sumnjam da ce popuniti box. :)
Ma ide cvjetanje, ali polako, valjda je tako s tom sortom, sta ces. Nego vidi se da ima "posebne" cvjetove, ne vidi se na slikama, ali bas gusto rastu i sad su ko male kuglice, zbijeni.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako, ako, ja imam strpljenja, kad "kuglice" porastu stavices ih na uvid drugarima ;) nema zurbe, lagano osusi predjelo i uzivaj, peace.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sad bi ja kao trebao napisati neki smoke report za Jet? :))

Izgled mi se svidja, svjetlo zelene je boje i ima brdo kristala. Usitnjavanje za pljugu mi je teze jer se sve lijepi i imam osjecaj ko da nije do kraja suha, a je... Sad su vrhovi ubaceni u posudu koja je herimeticki zatvorena i 2 puta dnevno otvaram da se prozraci...
Za izgled dajem 9/10.
Sto se tice mirisa, jak je i malo vuce na voce... A kad prodjem prodjem prstima po vrhu uz to kaj mi ostanu ljepljivi, dolazi do izrazaja jak miris na vutru...
Miris 7/10.
Okus je zemljast, nista senzacionalno.... Pa dajem 5/10.
A sto se tice high-a. Na pocetku dobijam volju za sve, vecinom za gluposti :)) I to traje nekih sat-sat i pol. Nakon toga ide lagani umor i na kraju me obori s nogu.
Eto, nisam bas rijecit u pun metafora ko neki, ali kako je ovo dnevnik, pa da i to zapisem.

Sveukupni dojam za moj prvi autoJet47, s obzirom na okus koji mi se bas ne svidja i high koji je intenzivan i jak, dajem 7/10 ocjenu. da sam ga uspio drzati malo dulje, siguran sam da bi bilo i bolje. Sve u svemu, nisam ni planirao da ce Jet biti zena, tako da sam sretan sto imam nesto za pljugat na ove blagdane, a glavni favorit Hammer je ono sto se iscekuje. Za njega je plan da ide dolje krajem 1. mjeseca, a vjerojatno ce se to oduziti do sredine 2. mjeseca s obzirom da je lijen. Sad je trenutno stao s rastom i ako ce biti potrebno (ako necu vidjeti napredak) onda cu ga presaditi u vecu posudu iako je to zahtjevno s obzirom da cvijeta.

I za kraj SRETAN BOZIC SVIM CLANOVIMA VUTRE.ORG, dobrim prijateljima i mjestu gdje se osjecam doma pa makar ono bilo virtualno!

Peace to all!
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Ipak imas svoju vutru i kako se bude susila mozda bude i malo drugacijeg rada.Uspesno si uradio grow pa si zasluzio sve pohvale!!!
Srecan ti Bozic i puno novih ,srecnih budova u buducnosti.:sick: Pozzz!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Lepo si to odradio i pored problema koje si imao.

Uzivaj u plodovima svog rada.

Sretan bozic i nadolezece praznike i neka proteku u zdravlju i blagostanju.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....pa kak ja ovo nisam vidio.....kolega s obzirom na uvjete Jetica je odlicna, taman za razveselit se sad na blagdane......rep+ za zavrsenu Jeticu.......

ps- javi kolko si dobio.......

....i naravno sretan i blagoslovljen Bozic tebi i tvojima........
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala Power, hvala Ivach! :) Sve najbolje i vama.

Ovako od oka sam dobio nekih 15 grama suhoga, nemam vagicu...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
15 grama tvojih i boli te ona stvar.... znaš šta pušiš i znaš kolko si zadovoljan s tim....

Čestitam.

Ljepši si poklon nisi mogao napravit

:)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
I od mene čestitke za dnevnik i vođenje evidencije :)

Sretan Bozic i nemoj dehidrirati haha
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Foto session:

pa260673.jpg

pa260674.jpg

pa260675.jpg
pa260683.jpg

pa260688.jpg


E, sad mene zanima vase misljenje! Da li ovo ide presporo i zbog cega?
Ako se ne varam danas joj je 68 dan sveukupno. Racunam da je bilo 30 dana vegetacije, odnosno 16 dana cistih 18/6, a 14 dana je stajala na mjestu prije nego su se pokazali prvi pistili.... Znaci oko 35 dana je na u cvatnji.
Moje misljenje ja da je zbog premale tegle tako spora....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
tegla fakat jeste bila mala, to smo se i ranije slozili, secam se korenja koje je vapilo za jos... ipak, razlika je sad vec drasticna, vidi frend, doteraces ti to u red ;) samo strpljivo... jel djubris redovno, za cvet... mozda ona podnosi/treba i jace doze?
edit: & opusteno, sledeca ide sama u vecu teglu od pocetka, jel tako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.