HammerHead & Auto Jet47

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Dosao je dan kad su se svijetla ugasila i kad su se ventovi prestali okretati. Nastao je muk....

HAMMERHEAD:

Da sumiram: 102 dana zivota, od cega 72 cvijetanja, poceo gnojiti kad su se pojavili prvi pistili, tegla premala, LST-irno, zemlja composana.

Opis: u mom slucaju Hammer je poceo sporo, ali je nadoknadio kasnije. Budovi su bili tvrdi, s gornje strane tamno zeleni prosarani bijelom, crvenkastom i smedjom bojom pistila. Ispod svijetlo zeleni s kolicinom kristala koji nikad do sad nisam vidio (hvala White sorti s kojom je krizan). Na kraju kad sam ju izvadio van i odrezao uze kojim je bio LST-iran, vrhovi su poceli padati na sve strane od tezine... Triming je poceo u 22h, a zavrsio u 1h. Kad sam krenuo skidati grane, nisam se nadao da ih ima toliko puno... Nakon 6-7 manjih grana prsti i skare su bile lijepljive da vise ni nisu rezale. Dosao sam do glavnog vrha i skoro odustao za taj dan jer ovo je bilo previse.

Slike (znam da ih volite, pa evo vise njih):


Prije skidanja:



Glavni vrh:



Ostatak drveta:



Otrimano:













Za kraj sve zajedno. Ovo sto se vidi na slici ce sve biti iskoristeno (fini triming, sitni vrhici, manje grane i dvije navece):



Na kraju da velim da cu od finog trima raditi kanabuter jer mi je zao baciti te male listice s toliko kristala.
Oni koji su pratili znaju da jos nije proslo 10 dana kako sam rekao da ce biti, ali sta je tu je....

Hvala svima koji su pratili ovaj dnevnik, bili podrska, lajkali, stiskali reputation-ne.
Jos slijedi smoke report.

PEACE TO ALL!!

 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Matematika i hedovina..... MMMMMMM

hahahha

Svaka čast, predobro izgleda sve to zajedno, i zasluzeni rep....


Uzivaj u blagodatima. ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala svima! :)) Danas cu degustirati manje vrhice, mislim da su vec suhi pa ubacim koju misao. :)
Zivjeli!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MarcoPolo

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Eh, nisam pratio grow od pocetka, danas sam nesto umoran malo i tako. I sta cu, idem malo na vutra.org, nesto sam se krenio zanimat za growanje, pa idem malo citat logove.
Ostao sam PAF citajuci ovaj!

Covjece svaka cast!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala Strijela, MarcoPolo, mazar. :))

Jesam, predugi mi je onaj bio :-D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Gedza je napisao(la):
Koliko imas grama, ako si merio?

Nisam mjerio, ne zamaram se time... Imam vrhunske robe za mjesec-dva za sebe to je ono najbitnije. :))
Ali ako ce nekog zanimati, budem se potrudio da saznam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snjezana1971

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......vrlo lijepa biljka kolega......:clap::respect:

....neda mi da stisnem rep.......sad to lijepo posusi i u teglice bar 2-3 tjedna i onda zabava moze poceti......:banana_rasta::spliff::cool44::joint2::leafblunt::bong7bp:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Vrhovi su suhi, sad su u tegli.

One koje to muci, oko 20-25g po mojoj slobodnoj procjeni.

Dim je lagan, jos nije do kraja gotovo pa ima malo cudan okus, ipak nista slicno nisam do sad probao. Vrhovi su kompaktni, ali se daju lako pretvoriti u pljugu :) Miris, kad vrh odstoji malo van tegle je slatkast, a ako se malo bolje zabode nos jako vuce na mentu, uzasno intezivno. Dosao je i mikroskop, ima dosta prozirnih trihoma sto me iznenadilo, ocito joj je jos trebalo. Smedji je rijetko koji, ima mlijecnih, zapravo njih je najvise, a takav ima rad. Cisti head high koji kad pusta (nakon 2h) spusti prenisko i onda ide umor.
Ovakav rad sam zelio jer mi treba za ucenje. Lako se je koncentrirati i drugi dan nisi "glup" ko inace. :)

Okus=?
Miris=8
Izgled=9
Rad=10

Ovo moze u zavrsene dnevnike. Ali prije toga slike:


24fw5yg.jpg

29orihx.jpg

vfb3w0.jpg



Pozdrav.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....prekrasni hedovi......sad nakon svega fino uzivaj u plodovima svoj truda.....

....jos neda da ti dam rep:-(.......
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
You must spread some Reputation around before giving it to Kali again. :) jel' u planu sledeca menka, solo ili radis neke izmene na box-u. mislim da si s ovim miran narednih mesec, mesec i po
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.