HammerHead & Auto Jet47

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Za one koji ce se ubuduce upustiti u uzgoj hammerhead-a.
Dakle, Hammerhead-ova stabljika vrlo brzo postaje NESAVITLJIVA. Mojoj je ni 2 tjedna, a vec je donji dio stabljike (ispod prvog para listova) postao nesavitljiv. Tako da s tim dijelom ne mogu raditi LST uopce. Dok je kod auto Jet-a stabljika jos "mekana" i savitljiva, a stariji je. Tako da ako mislite uzgajati i LST-arti Hammer, ucinite to brze nego inace...

Nadam se da cu ovime ubuduce nekome pomoci.... sad moram cekati da poraste razmak izmedju 1. i 2. internode da eventualno tu LST-iram biljku...


PEACE!
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
Ista stvar s auto big bangom..to je i mene sjebalo, a razmisljao sam bi li ili ne radio LST..biljka je sama donijela odluku.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Super izgledaju...pogotovo ove slike iz profila...
thumb.gif

Thx, Sekach. Poigrao sam se malo s FSViewer-om koji mi je Power preporucio pa sam malo sredio slike! :))

radi cfl posao, sjajno, super, zdrave ko dren :)

Radi, radi.... Bez greske! :))

koji je to dan tocno? super izgledaju..cime ih gnojis?

Jet=21
Hammer=18

Hamer nije gnojen. Dobit ce za par dana pola doze zelene Plantelle nakon cega ide na rezim 12/12.
Jet pognojen s plavom Plantellom prvi put (5ml na 1l vode sto je pola preporucene doze).


P.S.-rekao sam da sam savio Hammer.... E pa danas se vratio na staro mjesto i opet napravio sjenu ovim malim listicima (Axil-li mislim da se zovu). Jednostavno ne zeli biti LST-iran. Super mi je ovo iskustvo s dvije razlicite sorte. Jet mi ide u sirinu i bas je branchy, dok je Hammer gust i popunjava svaki dio svoje stabljike.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
po listovima bi rekao da su to jagode a ne vutra...
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
ahaa, Hammer nije auto..sada mi je jasno..cijelo vrijeme kontam da su oba autoflower.. Nece li Jetu biti malo 12h svjetla? Mozda malo manji urod, ali moras tako.. :p
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ma nece. Sve je to u redu od 12/12 do 20/4 za autoflower-e... Bit ce ona u redu. A sto se tice kolicine, nikad nisam brinu pa ni necu... Ovo je jedan prekrasan hobi i ne marim za brojke. Nemam ni vagu da vidim koliko je. Glavno da je moje, zdravo i mocno :icon_lol:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mozda imam problem, a mozda i ne! :signs053:

Jucer sam malo biljkice izvadio iz box-a da se proluftaju da nadodam zemlje i da ih zalijem. Hammer dobio prvi puta Plantellu za vegetaciju (pola doze), Jet zalijan obicnom vodom, malo su poslikane i tako to....

Nego, situacija je sljedeca: S biljkama je sve u redu, zdrave, zelene... Kako tegle imaju rupe na dnu... E, pa kod Hammera mi korijen raste van tih rupa. Odnosno rupe, jer je vise manjih u krug na sredini tegle. Da li je to problem?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nije preteran problem, sem sto trazi vecu posudu ;) cak i da ti se osusi taj deo izvan saksije, trebalo bi da koren koji je u zemlji obavlja svoju ulogu (pogotovo bocne zilice koje su najbitnije). ako imas mogucnost presadi u koji broj vecu posudu, mada ne znam da li ti je cilj da da dobijes ogromantnu biljku, mislim, nisi (na zalost) u outdooru
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ma, sta bi ja bez tebe Power....? Pocupao kosu :)
Svjetlo ne moze do tog dijela korijena nikako osim kad ju izvadim iz box-a tako da ne brinem... Za sljedece Hammere su kupit vece posude jer vec vidim da imaju ogroman korijen i nije mu dosta 2,5L(s Jetom nemam tih problema)... Ova je sad prebacena na 12/12 i ne zelim ju uznemiravati. I ovako i onako raste i dalje ko luda... :))

Peace!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
uuuu frend, automatic moze u 2.5L mada se i za njega savetuje min. 4~5L, a za ovu zver sledeci put nikako manju posudu od (naravno, ako si u mogucnosti) 7~8L pa do 10~12L, tj. zabi u najvecu koja ti se uklapa u box
edit: ocekujemo fotke, bar krajem sedmice
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hammerhead, star 24 dana:
-od ponedjeljka je na 12/12 rezimu
-jos nije izbacio pistile
-jako gusta i niska biljka (preporucam ga umjesto sativastih automatica - kao Jet) :watchplant:



Jet, star 27 dana, 12 dana cvate:
-jebena sativa :icon_lol:
-napravljen LST, da, LST






PEACE!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
peace & nice, vidim krece guzva ;) jesi primetio kako jet ima dugacku peteljku od lista, ko da pravi prostor za bocne grane (barvo za lst)
super su i odlicno se vide razliciti paterni
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Super grow, sviđa mi se usporedba ova dva straina. Full me zainteresirao Hammerhead za iduću rundu, baš lijepo izgleda :))
E i htio sam ti dat rep za ovaj post
A sto se tice kolicine, nikad nisam brinu pa ni necu... Ovo je jedan prekrasan hobi i ne marim za brojke. Nemam ni vagu da vidim koliko je. Glavno da je moje, zdravo i mocno
ali neda mi :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
PowerSeed je napisao(la):
peace & nice, vidim krece guzva ;) jesi primetio kako jet ima dugacku peteljku od lista, ko da pravi prostor za bocne grane (barvo za lst)
super su i odlicno se vide razliciti paterni

Da, primjetio sam da izbacuje listove u daljinu... ;)

Super grow, sviđa mi se usporedba ova dva straina. Full me zainteresirao Hammerhead za iduću rundu, baš lijepo izgleda :))
E i htio sam ti dat rep za ovaj post

I meni su zanimljive, Hammer me posebno veseli.... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.