HammerHead & Auto Jet47

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
born_to_be_green je napisao(la):
Da, primjetio sam da izbacuje listove u daljinu... ;)

Pripremi se na dugace grane i dooosta savijanja. I ja sam podcjenio autoflower sativu:bananabang:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Sviđa mi se ono što si rekao da je ovo jedan prekrasan hobi,složio bi se s tobom doista je hobi koji ti se zavuće pod kožu,ja sam osiguran cijelu zimu sa skunkom i trenuton nemam indoor.Doista mi fali to,svaki dan mi fali gotovo ko da sam se navukao na samo grownje,usudio bih se reći da mi možda ćak growanjw drage nam biljke pruža veće zadovoljstvo nego pušenje,zanimljivo nisam mislio da bi se to moglo desiti.
Svaka ćast za brigu oko bilja,pratim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Evo i Hammera, izbacio je prve pistile (nakon 12 dana na 12/12). Uspio sam nekako srediti sliku da se to bolje vidi. (hvala PowerSeed-u na FS vieweru) :))
Jucer je malo ozbiljnije povezan (nemam slike). Dobro sam ga stegnuo prema dole jer ima sumu manjih grana ispod ovih velikih listova. Bit ce trimovan ako bude potrebno!



Jedna od Jet-a kojem sam morao odrezati nekoliko listova da donje grane dobe svijetla vise....



Zadovoljan sam kako napraduju. Mada mislim da je Hammer stao s rastom (vjerojatno premala tegla). Za sljedeci put ide samo jedan Hammer u box i s vecom teglom (sad je od 2,5L, a nabavit cu duplo ili troduplo vecu).

Za kraj zajednicka!



Pozdrav dobri ljudi!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hoho, bas ti je dzungla u boxu, super sve skupa 5+, hammer je znaci 12/12/12 :) ja sam isto najvecem jetu sekao listove, jbg. nema druge. samo furaj bude to extra. jet ima jos koliko, mozda mesec dana da odradi i taman dobijas prostor za hammerov finale

edit: jet ima da se dimi od bozica na dalje ;)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Baaa, ova treca slika je super!

Koliko su visoke da te pitam, nemogu nikako procjenit baš zbog đungle?
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala Power.
Tako sam si i ja nekako zamislio. Jet bi trebao biti gotov,prema mojim predvidjanjima, 25.12. :))
Onda Hammer ima jos nekih 40 dana do finisha i bit ce vezan na sve strane. Sad jednostavno nema vise mjesta za vece podhvate na njemu.

Thx BigL.
Neznam ni ja tocno koliko su visoke, nisam mjerio. Prema slobodnoj procjeni izmedju 30-40 cm ne ukljucujuci tegle.
Koliko su visoke da te pitam, nemogu nikako procjenit baš zbog đungle?

EDIT: Thx Ivach! :))
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....kod mene jesen a kod tebe proljece:).....odlicno to izgleda kompa, sretno do kraja.......

EDIT-a Jet ce bit taman za proslavit Novu:)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Pozdrav vutroljupci! :icon_biggrin:

AutoJet47
Krece u drugi dio cvatnje. Star je sveukupno 40 dana, od cega cvate 25 dana.
Za njega nemam apsolutnu nikakvu primjedbu. Stao je s rastom prije nekih tjedan dana i od tada samo pumpa vrhove. Svaki dan je vidljiva razlika....
Zalijevam ga svakih 3-4 dana i to jedno zalijevanje obicna voda s par kapi limuna, a sljedece zalijevanje 10ml Plantelle (plave) na 1L vode.
Dobro prima gnojivo i za sad se ne buni. Nego se kristali sve u sesnaest! :maryjane:



Hammerhead
Star je 37 dana. Na 18/6 je bio nesto manje od 20 dana nakon cega sam ga prebacio na 12/12 i proslo je 12 dana dok nije izbacio prvu pistilu. Od zadnjeg javljanja je izbacio mozda jos 3-4 pistile. Znaci u roku od 5 dana se nista drasticno nije promijenilo i to me zabrinjava. Neznam zasto ne pocne cvijetat punom parom!? Mozda ima neki problem? Inace izgleda zdravo i zeleno... On je na istom rezimu zalijevanja kao i autoJet47.



E, sad, da li je normalno da mu tako dugo treba da uzme zamah u cvatnji ili imam neki problem? Stvarno bih trebao neki dobar savjet ili iskustvo.... Kao sto se vidi na slikama ima neka ostecenja na jednom listu i to pri vrhu biljke. Kao da je pojedeno ili sam ja slucajno, svojom nepaznjom, zakacio taj list i ostetio ga.... Do sad nisam imao ni jednu biljku kojoj je toliko trebalo da pocne bacat sve vise i vise pistila.... Da li je to do sorte ili ???

P.S.-molim doticnog (mislim da je Greenpower1) koji je uzgajao hammera da se javi i podijeli svoje misljenje sa mnom pa da ne brinem vise.....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
frend, ti kanda imas jos nekog ljubitelja vutre u okruzenju, ako se pojavi jos na nekom listu moras u lov, meni lici na mehanicko ostecenje neneto zubima ;) malo mi je verovatno da si ti slucajno ostetio samo jedan list sa leve, desne, i po sredini... inace sve za 5+ a hammer ce se razbudi uskoro... ili je takav strain, mozda trazi malo vise podsticaja, treba videti sta green misli, sretno dalje
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Lepo izgledaju svaka cast.
Lepu zelenu boju imaju i zgusnute su. Vidi se da im odgovara klima u box-u.

I meni lici kao da je nesto jede. Pregledaj box i biljke mozda im nadjes cimera.

Mozda za sledeci put sa obzirom na velicinu box-a razvuces zicu, jednu biljku, i veliku saksiju vegetaciju dok se nepopuni 70% zice pa cvetanje. Pustis je da raste ispod zice i dobijes vise hedov-a, koji ce dobijati istu kolicinu svetlosti i biti isto razvijeni. A listovi nece zaklanjati svetlost posto su ispod zice. Po meni je to bolja opcija jer se biljka ne maltretira toliko kao kod topiranja i LST. A i kolicinski ces vise dobiti.

Sretno dalje
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala DEDE, Power.
Moram malo prouciti druge metode treniranja....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hammera je prestalo jesti kaj kod ga je papalo. U boxu nista ne leti, gmize ili hoda.... kaj god je bilo il je otislo il je negdje krepalo!
Lagano su startali i neki problemcici. Prvi problem su mi listovi na Jet-u, a sve ce biti jasnije na slici:
List na slici ima dvije boje i moje misljenje je da je problem u magneziju ili su jednostavno poceli "odumirati" listovi kako se blizi kraj. Molim misljenja?!

Drugo, hammer jos uvijek kenja s cvjetanjem sto me ne zabrinjava vise, nego ima jedan list na vrhu biljke kojem je nesto:
Moja pretpostavka je da je na kratko ponestalo kalcija?! ali nisam siguran. I dalje se drzim one: "ako se ne siri nije problem", a ne siri se. Samo dio jednog lista je pogodjen. Misljenja??

Foto autoJet47:


Inace hammer nije stao s rastom (u visinu i sirinu), nego je poludio i zabio se u staklo pa sam jos jedan red knjiga morao maknuti.... Samo da jet zavrsi (a treba mu manje od 20 dana) pa da hammer dobije full box samo za sebe....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: upitnik???

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ovo brale super izgleda... REP+
A drago mi je što si napisao ovo za list i kako nepaničiš i držiš se te teorije...
Isto tako je dobro što ukažeš da ima problemčića bez obzira koliko od nas imali iskustva svak ima malu falinku bar na kojem listu od svake biljke...
Kako narod kaže nije nikad sve idealno...
Samo naprjed...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala na podrsci upitnik??? i na repu.
Treba cim manje brige iako je prisutna ponekad.... :icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hebemti nikako da navratim. Hamer je meni isto bio lijen, i na kraju je ispao večinom prozračan dosta, osim jedne biljke hamera koja je bila najbliža svijetlu i najtvrđa, možda zahtjeva mnogo svjetla. Inače miris je posebno ove nabijene pomalo metalan, kao miris iz bravarije, iskre ili paljenje metala... Jako je opuštajuč, boli vak k za sve živo:icon_mrgreen:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nista ja tu ne vidim nesto urgentno problematicno... na mojim dzeticama sam odavno poskidao matore listove... hedovi dobijaju lepu farbu, nema tu problema zapravo... jos malo i hammer ima sav prostor, a vis da je po prirodi lenj :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.