Hand made T-shirt- izrada korak po korak- sa slikama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.08.2008
28
2
0
34
e ovo je baš stvar koja mi treba :)

iam previše ideja za majce. čak sam mislio i kupit bolji printer pa da preko onog papira s peglom radim, al kažu mi da je nekvalitetno.

hvala mnogo za ovo, probam pa se javim kakje prošlo :))
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Redsh.... majice su super.
Do sad sam radio sa klorom, bojama za robu(one stare iz vrecice), print papirima, ali ovo je fenomenalno...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Hvala ljudi.

sto se tice majice na one gljive i fsre, pa to i jesu majice za fsre, prije jedno 5-6 godina sam radila jednu turu majica za njih ali na tome je stalo. sada traze logo neki ali to ide na printanje i puno je jednostavnije.
ne radim vise majice, jer mi uzimaju masu vremena. sada radim samo za prijetelje i familiju po potrebi, za rodendane :)) kada ne znam sta pokloniti, pa napravim jednu :p
 
15.04.2009
25
0
0
44
Red, ti mora da si jedna divna devojka, bavis se gotivnim stvarima nema sta...art and open mind,, sweet!

jos i crvena kosa.....omg


sorry za off ali morao sam....a majce su super ,,, dizajn je odlican, svidja mi se mnogo
 
03.03.2011
10
2
0
33
red, svaka cast...sam da te pitam...jesi ti mozda na deviantART-u? ima neke gace od vutra.org i isto je Red...
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Super su majice RedSh :thumb:

Volim ih i ja raditi,uglavnom isto za sebe i frendove
Samo sto koristim sprej,posto sam godina zaradjivao na njemu :icon_mrgreen:

Evo jedan jednostavan nacin kako ih uraditi,nadam se da se neces ljutiti sto ovde stavljam :vb_kez:

Sve sto je potrebno su skalper,karton,olovka i neki sprej

dsc00388bc.jpg


Nacrtati peace znak i izrezati ga....


dsc00392v.jpg

dsc00396b.jpg


Zastiti majicu da boje ne idu sa strane,mada se moze i bez toga,free hand,po meni cak i bolje :)

Malo preci sa sprejem preko znaka i skloniti,cisto da imate konture,gde cete popunjavati bojom....

dsc00399bx.jpg


Nemam bas mnogo spreja pa cu se posluziti ovim sto imam ;) ispuniti znak bojama,sto vise boja to bolje,al ih nemam trenutno :(

dsc00402jps.jpg



Vratiti karton

dsc00403hq.jpg


I sibati sa sprejom opet,bitno je da ovaj sprej bude kntrast onog cime ste napunili peace

dsc00405ce.jpg


Mozete se malo i igrati pa prskati okolo...

dsc00407lm.jpg


Sklniti zastitu i to je to,prodkut gotov...


dsc00409xo.jpg


dsc00410sc.jpg


Nadam se da vas nisam smorio :)
Ovo je najednostavnija sema,a ima ih mnogo i mozete raditi sta zelite i slikati sliku koju zelite,najbitnije je dobro pripremiti Stensel

Btw sprej je extra raditi nadimljen,onda vam svakakve inspiracije dolaze i mozete zbilja postati umetnik :sun2:

See you and enjoys
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb-o-logist
03.03.2013
23
10
0
Senza fora je dobra, samo je problem što nakon nekoliko pranja lak popuca a kad stojiš na suncu ispod nasprejanog dijela se se znijiš više nego ispod ostalog dijela (nenasprejanog) majice
pokretać teme je napisao da su najbolje boje za tekstil i to je istina živa jer sam se nekad bavio sito štampom
ako koristite te boje ja vam garantujem da majice možete i otkuhavati više puta a nit če boja izzblijediti nit če se stvoriti one ružne linije kao kod laka, ili prenosa peglom poslije printanja na.... (smetno sam kako se zove onaj papir)