Haos u glavi od vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2018
1
0
1
27
Pozz svima nov sam danas naprevio nalog.Hteo bi da ako neko moze ako ima iskustva da me posavetuje...Na leto od pocetka juna do 24.avgusta svaki dan sam duvao tipa nekad dve tri buxne dnevno nekad peticu dnevno al svaki dan se pusilo pre toga sam sa prekidima pusio...24.avgusta sam zavario sam dva dzoka 0.5sve zajedno ketpa jedan..odjednom mi je srce pocelo bas jako lupati krenuo sam da se znojim paranoja je krenula da me puca setao sam po kuci nikako da prodje pritisak me je puko takodje...seo sam na krevet i jako mi je lose bilo povracao sam bilo mi je hladno a napolju je bilo +30 onda nisam mogao da ostanem iz kreveta pritiaak i srce su me ubijali prestalo je sve posle 5 6 sati...sutradan mozak kao da mi je bio opran srce mi je lupalo nenormalno jako.duvao sam par puta samo posle toga i sve mi bude okej ako ne rqzmisljam o toj sceni a kad se nadimim i blejim ko da nista nije bilo sve normalno..srce mi ne preskace vise pre jedno mesec dana je prestalo sad sve okej...jedino mozak malo psiha me zajebava bas mi se promenilo misljenje o vutri i kad se nadimim bas u glavi mi je haos.ako ima neko neki savet od pomoci svaki savet je dobrodosao...
 
11.02.2018
74
175
33
Takodje moje misljenje je da treba da pocnes da uzivas, sada sam se setio da sam jedno leto celo leto duvao na burazerov racun i to sve 2-3 dima na 0.5 g trave i meni bilo super a njemu ne kratim buksnu,sta je 2-3 dima...za mene tad svasta :D
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Taj level ćejfa i uživanja stekneš tek sa par godina staža, svako od nas ko je počeo je tako se ubijao maksimalno na početku, a neki dan i danas pate od paronoja jel im tegla puna vutre, a ne misle jel im frižider pun hrane.. Trebaš pronaći zlatnu sredinu, i gledati vutru kao, jedno ili dva piva uveče poslije posla.. ne smije ti to bit na prvom mjestu, i ne smiješ ignorisati sve ostalo oko sebe zbog toga.. to treba da ti budne sporedna strana..
Smanji to duvanje, i bit će ti bolje, a i najzad nemaš ništa od toga, jer inače blejiš sa društvom ko hrpa zombija garant negdje i čilate, a dani vas prolaze u ništa.. Najzad, više i bolje te radi kada si malo na pauzi, a ne kad dnevno se rokaš ko konj ketaminom..
Zamisli, ovdje ima likova koji imaju garant veliku hrpu zaliha vutre, a ti isti ne gruhaju se sa tim ko da im je zadnji dan u životu, već žive svoj život, i vutra im je sporedna stvar... PowerSeed ti je sve objasnio.. smanji malo..