LED Hard trenings with Albanian geentix ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Ime vašeg dnevnika: Hard trenings with Albanian geentix ;)

Datum nicanja sjemenke:

Početak vegetacije:

Breeder:
Albanka

Strain: Albanski

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, High Stress Training, Topping, FIMing

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): malo

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): cca 100w

Nutrijenti: hesi i atami

Ostala oprema:

Dodatne informacije:

Evo ekipa posto se prica sa matikom zavrsava vrijeme je za nastavak!
Prije 50 dana ubacio menku koju sam podugo cuvao,, nikakva brendirana , nasao jednu u rijetko finom vrhicu i cuvao.
Uopce me zacudilo da je proklijala i to ubacena u mokru mahovinu al eto kako nisam imao kud sa njom ubacio ju u litru zemlje i zgurao uz matika, njemu je bilo tjesno samom, ovak jos tjesnije al bilo mi je zao biljke pa rekao bude onda to izgurala vec!
Posto sam znao da ju necu moci skoro okrenuti na cvjetanje morao sam ju drzati poprilican broj dana u vegi i ogranici ju da ne raste previse a opet posto sam imao vremena reko probat cu izvuci koju granu, em ju usporim em dobijem malo ljepsi grmic. I tak krecce avantura nakon drugog para listova bacam prvi top i cekam da se razviju prve 4 grane i tu dalje nastavljam voden uzorom u topiranju fimanju i ostalom treniranju biljaka @Barbarossa ;)
Kako bi se grana krenula razvijati tako sam ili topirao ili fimao, svako toliko kad bi postao pregust grm skidao bi donje listove ostavljajuci samo gornja dva.
Biljka je super reagirala uz sve ogranicavajuce faktore, a najveci strah mi bio da kad ju okrenem na 1212da pokaze da je muski al i to smo prosli super posto je pokazala pistile tokom poduge vege.
Konacno je dobila svoje mjesto pod suncem, presadena iz litre u 10-12 pothroung h zalivena sa rootm i jos onim necim od hesija :) Posto je prostor premal za koristenje mreze pokusat cu ju rasiriti zicom koliko ce se dati tako da svaki vrhic ima svoje mjesto i ako bude dosta zice mozda i ispletem kakvu mrezu u krosnji.
Cekam sad malo da se grane formiraju pa okrecem na cvjetanje!!
E da i da ne zaboravim opisati miris, od strarta fino mirisi, pomalo spicy vraca osmjeh na lice i budi sjecanja dok je albanka bila fina zelena i mirisljava, ko da sam taj miris osjetio davnih srednjoskolskih dana i ostao mi negdje urezan u glavi i sada ga se opet prisjetio! Good old time"s!
49.ti dan u litri zemlje IMG_20200413_111630.jpg IMG_20200413_111717.jpg IMG_20200413_111656.jpg
50.ti dan presadnja i lstiranje zicom IMG_20200416_111601.jpg IMG_20200416_174115.jpg

IMG_20200416_111625.jpg
::lulamira::
E jedva srocih ovo, stej haj ekipa do tipkanja i novog updejta!
 
Poslednja izmena:

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
E da i da ne zaboravim opisati miris, od strarta fino mirisi, pomalo spicy vraca osmjeh na lice i budi sjecanja dok je albanka bila fina zelena i mirisljava, ko da sam taj miris osjetio davnih srednjoskolskih dana i ostao mi negdje urezan u glavi i sada ga se opet prisjetio! Good old time"s!
E to je ono sto se trazi :) Nadam se da ce biti takva na kraju, albanusa iz srednjoskolskih dana, nezamjenjiva:thumb:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Pozdrav ekipa:wave:
Nisam bas nesto redovit u ovom dnevniku al cisto da zabiljezim, dan 70 ti!
Nisam primjetio nesto puno streca ali zato pistile krecu po malo, klopa samo hesijev bloom zasad, jos jedino ostalo zamjeniti 6400 zarulje ovima od 3k!:kafa:::lulamira::
IMG_20200506_222019.jpg
IMG_20200506_222030.jpg
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Dan 82. cisto zabiljezbe radi!
Alban cvjeta pomalo, zedniji je podosta nego prije, temperature su i dalje zadovoljavajuce do 28,9 dan!
Klopa i dalje klasicno hesi za cvjet plus atamijev bud candy, jedino sto sam mogao napraviti pred cvjetanje da sam malo loli odradio bilo bi vise mjesta nisam ocekivao da ce izbaciti toliko lisca bas al eto, a mozda i jos nije kasno:D Idemo dalje:kafa::rasta:
IMG_20200518_222731_1.jpg