Hash oil

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.07.2022
3
0
1
49
Cao, drugari

Vec sam pisala, da vec dvije godine, od teskih nekonzumenata, radi suprugove maligne dijagnoze, hendlamo sa uljem kanabisa. Prvo smo, uz pomoc dugara, konzumenta rekreativca, kupovali materijal, on nam pravio, ja ucila a suprug konzumirao, onda sam se ja toliko dobro istrenirala, da lakse napravim ulje, nego salatu od rotkice



Sad vec raste, indoor neki nas automatik, sta ce ispasti, budem pisala...

Ono sta me sad zanima, ako neko zna, obzirom da je on pojeo 2x60gr ulja, pa unazad, 9 mjeseci uzima zrno-dva-tri, pred spavanje, kao neku supportivnu dozu, nemamo namjeru prestati... Taman, kad nam je nestajalo naseg ulja, friend iz Spanije, koji radi za neku firmu, a koja ae bavi prodajom, svega ovoga, za uzgoj, kuci, nazvao nas je ibrekao da ma on salje po nekome, odlicno i da ce kad bude pri kraju, poslati ponovo. racunala sam da je RSO, obzirom da zna, da je to jeo.... Stiglo nam je jutros, i ispade da to nije RSO, nego HASH OIL, koji je teksturom, zestoko gusci, akoro pa kao prava smola, sa drveta. Ono sta mene sad, zanima, da li je i ono preporucljivo, u medicinske svrhe i ako jeste, moze li ga konzumirati, po principu, uvecer, sa cackalice da zagrabi, zrno-dva? Znam, razmazuje se po cigaretu, cini mi se, da nadjoh, i bong da je OK, ali on nije pusac, nije bas ni lik za bonga, pa ne znam, da l je OK, "jesti" ga, kao normalno RSO?



HVALA, na odgovorima i savjetima, u unaprijed :)

Taman kad sam mislila da sam postala veca od Steva Karapandze, u kuhinji kanabisa, tip me zavali, da i o ovome strebam



U prilogu, saljem fotku, ove cudne preguste mase ️
 

Prilozi

  • IMG-77ed91d94d723df3dcf3275db03b3b5f-V_edit_216602148727364.jpg
    IMG-77ed91d94d723df3dcf3275db03b3b5f-V_edit_216602148727364.jpg
    31,9 KB · Pregleda: 79