hashishman's indoor #1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
zdravo svima. za pocetak da kazem nesto o sebi. dolazim iz srbije, imam oko 30 god, dugogodisnji sam konzument rajske biljke :)) do sad nisam imao iskustva sa uzgojem. pre oko mesec dana sam igrom slucaja naleteo na forum, dopalo mi se, ceo koncept. zelim da se i ja okusam u uzgoju, vise radi toga da vidim da li mogu da uspem i da li sam naucio nesto teorijski, citajuci forum.
nadam se da cete biti uz mene, da ukazujete na greske i propuste, date savet, instrukciju, na cemu bih bio veoma zahvalan. za par dana cu krenuti izgradnju boxa, pa se javljam sa novim informacijama.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
može,
čekamo novosti... sretno ti bilo! :thumb:
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
hvala drugari. imam jedno pitanje za pocetak. da li bih mogao da gajim domacicu u kucistu od kompjutera, tj pc browbox da napravim i ubacim domacicu da napravim scrog. kako bi to ispalo? samo me strah da ne dobijem muzjaka i onda dzaba trud. zivota mi napravio bi salatu od njega i pojeo ga od muke :))))
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
scrog se iz tog razloga i radi sa klonovima. tesko je posle izbaciti muzjaka.
mozda bi ti bilo bolje da je secnas par puta,tako ti nece otici u visinu i uradis lst da popunis coskove pc boxa.
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Bok!
Slobo dobro kaze...osim toga bilo bi dobro da ide odma 12/12....samo sto je onda malo teze sa cropanjem..ali moze se i tad....a ako bi ju vegetiro neko krace vrijeme...upotrebi par metoda...prvo mozes crop pa kad malo potera...mozes i opet,a mozes onda poceti i sa super cropom(savijanjem)...pa onda i LST uradis...i to bi ti bilo onda dobro,dalo bi se...budes vidio i sam kad krenes..pa se malo ispraxas...sta nije jasno samo pitaj
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
dobre vesti od mene. nabavio sam opremu. 150w hps, morao sam da se potrudim ali sam uspeo. nateralo me je to sto svi tvrde da je neuporedivo bolji od cfl po kolicini i kvalitetu. a stiglo je i seme, imam 5 kom White haze od sensiseedsa. na zalost nisu feminizirana nego regular, ali sta je tu je. nadam se da nisam 100% baksuz da dobijem svih 5 mudonja. zanima me da li moze 150w da podrzi 5 biljaka i na kolikom prostoru, i koju tehniku da primenim? ja sam bas zagrejan za scrog ali me jede sto nemam femi semena. cim napravim box stavljam seme na klijanje i javljam se sa vise detalja
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
odluči se za jedan dnevnik... oćeš nastaviti ovdje ili u onaj SCROG... ne vidim razloga da imaš 2 dnevnika odjednom?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
napisao je u "onomu" da je ovaj projekt propao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.