hasis i nacini konzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.05.2014
22
2
0
Zelim pusiti hasis bez duhana. Kako? Sta jednostavnije to bolje. Da ne moram kupovat nikakvu opremu a da se ne gube svojstva...
 
16.05.2014
22
2
0
Hahaha... bas si me nasmija.
Ok. Malo cu pojasnit situaciju.
Pusija san vise od 10 godina svaki dan travu.
Sad vec par godina ne pusin. Nedavno san se ostavija duvana (prije 2miseca)
Iden sa familijom u spanjolsku i znam da tamo ima dobrog hasisa, a tija bi to zapalit bez da se opet vratin duvanu... mozda na neku foliju i slamcicom... ?
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
423
1.740
143
Zagrij nož kao John J. Rambo pa nabaci kuglicu na isti... :notnice:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Zapališ cigar,neka se razgori žar (ne moraš uvlačiti) ,staviš grumenčić mali hasha na vrh,slamka za sok ti je u drugoj ruci ...i lagano uvlačiš tanak dim od hašiša ,kako izgara :D
Ima da se prekobaciš :D
Sretno.
 
16.05.2014
22
2
0
To san davno prova. I mogu ti rec da je dim od duvana koji ne prolazi kroz filter nego izgara na vrhu bar duplo jaci nego onaj koji prolazi kroz filter. Bolje je onda grijat foliju upaljacen pa taj tanak dim uvlacit...
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ima tu negdje na forumu šta su dečki probavali na običnu žerulju i gore čep i slamka.Možda bi tako mogao
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
splitcho je napisao(la):
To san davno prova. I mogu ti rec da je dim od duvana koji ne prolazi kroz filter nego izgara na vrhu bar duplo jaci nego onaj koji prolazi kroz filter. Bolje je onda grijat foliju upaljacen pa taj tanak dim uvlacit...
Pa ne uvlačiš na ovaj način dim od duhana nego samo onaj tanki bijeli dimić od hašiša,heba ga ti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: splitcho

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Jednostavan način konzumiranja hašiša bez duhana je uz pomoć rešoa/ploče štednjaka i neke cjevčice, može kemijska olovka.
Ugrijemo ploču da žari, pripremimo par "govnića", stavljamo jednog po jednog na kraj ploče, ne nadvijamo se glavom nad ploču već samo sa strane cjevčicom vučemo dim tik iznad govnića na rubu ploče...kad se mrvica zažari gotova je, ide druga. Bude vruće pa treba bit brz i skladnog djelovanja, kad se ispraksiraš može i plastična cjevčica, inače bolje metalna može i kemijska sa metalnim vrhom. Jedan rešoić, cjevčica, tri govanca i super haj bez duhana. :)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
evo ti jedan fazon.. uzmi kuhinjski noz za puter, njega stavi na sporet dok se ne zacrveni
uzmi flasu od 2l, na polovini je presjeci, donji dio baci.. umi gornju polovicu...
sada kad se noz agrejao, imas i flas utu, stavi grlo od flase u usta(naravno odvrni cep)
stavi grumencic na noz i videces sta ce dima krenuti, stavi taj noz ispod te flase da se napuni dimom, i samo uvuces...
 
16.05.2014
22
2
0
Ahaha... skoro san se upisa od smija... I onda mi se rastope ocale za sunce I tako sa rastopljenim naocalama hodam okolo kao dobar sam I nije mi nista. Ahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
upaljač za cigarete u autu,npr ...idealan,brzo se ugrije,ne troši akumulator puno,cjevčica,par dimova i van među ljude :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.