Hawaiian snow i Arjan's Haze#1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja ti savetujem da posadis pored bar jos dve tri biljke posto ove su vec istraumirane ...
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
to je žuto brate.... sam znaš šta im je , pre slaba je da se oporavi od svih stresova,,, nzn šta im je sve bilo: pala žarulja na njih i spržila ih, očito ih je i zemlja spržila, presađivanje,, nemoj se uvridit al mislim da nema njima spasa
poslušaj savjet od zokija
 
04.11.2010
40
1
8
31
nije žuto neg je fotić loš, žuta su samo ona dva listića na arjanu ona prva, aj danas ak uspijem nabavit bolji fotić ćeš vidjet kak izgleda
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
huana.meri je napisao(la):
taj mora da je upučen i razumije se, pogotovo ako je inspektor


haha,sarkazam nadam se ...... :D

SvojeJa - mozda se i izvuku ,iako se ja nebi smaro posto su dosta sjebane usto se cine dosta zuto samo eto tebi je vjerovatno bedara zbog prave genetike,al ko sto su ti svi rekli stavi si neko sjeme sulice na klijanje paito za svaki slucaj.....
 
04.11.2010
40
1
8
31
izrasto je još jedan kat i čini mi se normalna boja, izbacio cfl i sklepo još PC box u njemu neko nepoznato sjeme odma na 12/12 il lowrider još treba razmislitm budem postavio slike od ove dvije sutra, preksutra, a nadam se da će se izvuć i dat barem nešto jel bi baš htio probat te dvije sorte,a sad šta bude.Al opet u ovih 6 dana od kad je promjenjena zemlja se vidi velik pomak, a kad se nepazi sa zemljom, jbg :D
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ovo žutilo ti neče nestat,ako si bio pametan i kupio kvalitetniju zemlju več znamo koje svi da ne nabrjam onda če bit dobbre i nemorš ih bacit,ja bi rađe na tvom mjestu uklonio to žuto lišće i napravio nekakav supercropping ili lst da vratiš na izgubljenoj visini zbog tih par katova,a svejedno gdje ukloniš lišće če krenut granje novo tako da češ sve u svemu na kraju imat više heda nego da ju pustiš da raste,nek se oporavi,ako je novi rast u redu onda je to to,sad samo održavaj ph u rangu i nemoj pregnojavat i sve če bit super!
 
04.11.2010
40
1
8
31
Zemlja je promjenjena prije tjedan dana negdje, i od onda se vidi lijep napredak,nisam još gnojio al imaju 4 kata biljke, neznam kad da gnojim negdje na petom, šestom? planiram još tjedan dana pričekat gnojit i onda u veće posude nakon dva tjedna, budem poslo slike sad za vikend da vidite kak izgleda sad,na arjanu sam napravio lst,a na hawaiianu mislim da nema potrebe
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
inače je pravilo da nemoraš gnojit 3 tjedna poslje presađivanja ali ja to gledam okvirno,čekaj i budi strpljiv i samo poljevaj s vodom koja ima ispravan ph 6,5 otprilike pa češ uočit kako se ponašaju,dokle god su čisto zelene od početka do kraja lista bez ikakvih spaljotina ili mrlja znači da im je dobro,ako im fali hrane primjetit češ sigurno,počet če se malo čudnije ponašat,sve je dobro dok su ugodno zelene boje,ja više volim prirodnije zelenu svijetliju nego one pretamne zelene listove,to mi izgleda jako umjetno i preuhranjeno!Inače samo opušteno,poljvaj kad se zemlja isuši gore dubine nokta od palca i nemaš beda
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
ajmo slikice da ih vidimo:icon_lol: ma izvlače se one iz svakavih sranja, ipak je to DRAČ:icon_lol:! mada bi bilo idealno čim manje stresa, al jeb......ga! nego gnojenje? kakvi katovi? čekaj 2-3 tjedna min, same ti se jave kad su gladne:icon_lol: i to uvjek krećem sa pola doze pa i manje od propisane. ako ćeš ponovo selit u veće za 2 tjedna čak ni ne moraš gnojiti, vidjet ćeš sam. slikaj! slika govori 1000 riječi:icon_lol:
pozz i samo teraj:sun2::sun2::sun2:
 
04.11.2010
40
1
8
31
nemam ph metar i neznam gdje ga nabavit, po forumu čitam da voda iz pipe ima 7,5 ph, još sam čito da se može limunom skinut ph, sad me zanima koliko limuna na litru vode i to otprilike? slike navečer il sutra čim fotić nabavim
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
U pet shopovima mozes to naci...i ljekarnama...

U obliku listica koje uronis u vodu i onda ovisno o boji ocitas s tablice koliki je ph...

A koliko treba staviti ces vidjeti nakon sto izmjeris ph vode i onda opet mjeris nakon svake kapi koliko si smanjio dok ne dodes do zeljene vrijednosti...zapamti i onda ti je otprilike ta kolicina(pod uvjetom da ti je ph vode koju koristis isti)... ;)
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Za prvu ruku ak nemres doci do tekucine za skidanje ph..kupi limunsku kiselinu(2kn)..na Zg-u vodu ide ti prstohvat i pol za ph 6,5 otprilike:)










Odgovor na pitanje ispod:
EDIT-sad ja tebe ne kuzim sta ti nije jasno?:)...ajmo ispocetka...znaci za spustit ph si pito kolkio limuna da stavis..ja sam ti reko da kupis "limunsku kiselinu"-koristi se za kolace itd.kosta 2kn...zagrabi prstohvat i jos pola...stavi na 1L vode i ph se spusti sa 7,5 na 6,3-6,5
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
SvojeJa je napisao(la):
"na Zg-u vodu ide ti prstohvat i pol za ph 6,5 otprilike:)" nekužim ti ovo?
ma daj me nemoj jeb...t!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:predobar si:icon_lol:ajde pročitaj sve ponovno:icon_lol:smanji malo stari:icon_lol:malo zajebancija:icon_lol:stvarno ti je sve detaljno objasnio, to ti puno znači, iskoristi to:sun2::sun2::sun2:
:sun2:SRETNO:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
de jbt tekučina zaa ph,javi mi se na privatni pa ču ti poslat tekučine u bočici pa da imaš i za ovaj i za sljedeći grow i riješeno,cilj je da si pomognemo a lakše ti je s tekučinom nego ovako!pozz
 
04.11.2010
40
1
8
31
evo slike, hawaiian je kolko tolko napredovo samo što ima smeđih fleka na donjim listovima, arjana sam lst-ovo al mi neizgleda nimalo dobro,a ovaj bobach to što si pito kakvi katovi, ma mislio sam na katove lišća il kak da to nazovem već, problem je to što biljke imaju 20 dana,al opet gledam slike od prošlog growa koj je odrađen bez ventilatora za upuh zraka, samo za ispuh sa običnim reflektorom od obične žarulje kasnije zamjenjen sa CFL-om i tek su nakon mjesec dana bile ove veličine, te nakon dva tjedna pod hps-om su narasle za duplo, i do kraja cvijetanja su bile pune vrhova i visina je bila metar i 30 negdje i bilo je oko 250g mokrog i nikakav ph nisam mjerio,gnojvo je bilo ono obično u granulama i uspjelo je, sam što je zemlja bila terra od početka
evo hawaiian
http://img716.imageshack.us/img716/4677/14676363.jpg
arjan
http://img707.imageshack.us/img707/7128/98016508.jpg
i obje
http://img408.imageshack.us/img408/3320/48741103.jpg
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
definitivno tu nešto s ph neštima,to su deficiti i to više njih,ph ako nije kako treba to ti biljke onemogučava da uzimaju elementi koji im trebaju iz zemlje,tojest nemogu primat hranjive sastojke,stoga je slab rast,evo kad pogledam moju malu danas joj je 10 dan imam osječaj da če bit za još 10 dana ogromna!nikakve mrlje,žutila i gluposti,moj savjet ti je da napuniš kantu s vodom,podesiš ph na 6,5 i doslovno umočiš cijelu saksiju da stoji malo u vodi,i tako ju par puta promučkaš nutra van,da se ispravi ph ali ako si promijenio zemlju i stavio neku normalnu onda nema potrebe nego samo podešavaj ph vode s kojom zaljevaš da održiš neki rang tog ph u zemlji i ispiri jednom tjedno uz peroksid i nemoj hranit nikako makar mislio da češ s time popravit deficite,nečeš vjeruj mi samo češ pogoršat!
Ja ti mogu poslat ph minus u onoj bočici u kojoj budu kapi za oči da imaš jedno vrijeme dok si ne nabaviš,potrjat če ti grow il dva sigurno!