Haze skunk, 40W-125W CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.03.2015
146
159
43
39
Kakav si ti genije iz kenije! Zasto trosis vremena postavljajuci slike na kojima se vidi apsolutno nista?! Trosis moje, svoje i tudje vreme! Sta ocekujes d ljudi da ti kazu?
Da opravdam to sto rekoh da si genije iz kenije: "Na zadnjoj slici se lepo vidi ventilator koj u trenutku slikanja RADI!!!!!" Da li je potrebno da ti obrazlozim zasto sam se uhvatio za ventilator? Izgleda mi da trebam.... UGASI VENTILATOR kad fotografises jer on pomera biljke, naravno, te uredjaj za slikanje ne moze da fokusira to sto treba biti u fokusu! Plus, gotovo sam siguran da uredjaj ima opciju "MACRO". Taj rezim fotografije bi pozeljno bilo da ukljucis prilikom slikanja prefmeta koj su relativno blizu. I jos nesto, smiri ruku kojom drzis aparat. Pozeljno bi bilo da oslonis ruku sa fotoaparatom, tako da ima cvrst oslonac koj se nece pomerati prilikom okidanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha :) Nines čovjek je slikao s čim je mogao, nema macro. Ja već rekoh iako nevidim nešta (čitaj ništa) meni tu na muda miriše kroz maglu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
19.04.2015
46
52
18
DAJ ......... mi sa tom spikom, pogledaj predhodne slike vidi se lepo sta treba... ovo je samo bio pokusaj slikanja... :wave:
HaHa i meni tu mirise na neka muda ( puno muda ) :D Fak this shit ovog puta

Koristi opciju edit(uredi) nema potrebe pisati post za postom i pazi na rijecnik !! OC
 
Poslednja izmena od urednika:
19.04.2015
46
52
18
Ma sve kul, nego mi je krenuo s tom pricom bas kad ne treba i ko da je ne znam sta taj ventos radi itd... najmanji je problem off ventos prilikom slikanja ( logincno je biti off ) Ali kad je onakva kamera u pitanju ne pomaze ti nista druze a kamoli ventos koji nije igrao nikakvu ulogu i bio je na on.. ;) Hehe klinac, ajd vazi bro :D