HEAR YE HEAR YE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2006
23
2
0
Primjetio sam da se nikom bas neda raditi naljepnice pa sam napravio nekoliko varijacija.Ideja je da ih napravite na kompu ili u nekakvom print studiju i ljepite po vlastitom gradu(selu,zaselku,itd... kako bi sto vise ljudi doslo na ovu stranicu i forum.Ukljucite se!





 
23.07.2006
0
3
0
E neznam ljudi ovo na nalepnici izadji i bori se je malo agresivno neznam kako ce to protumaciti ljudi bolje da pise ovako.

Izadji i brani se

Mogu reci da je to neka organizacija koja poziva ljude da izadju napolje naduvani i da se bore (biju sa ljudima koji ne uzimaju nista) kapirate znaci to nije dobro tako da pise.

Ova druga je bolja Zasto proganjaju posten svet koji pusi travu...
 
10.08.2006
23
2
0
Da se srediti.Nije ih napravio puno sa "IZADI I BORI SE!".Bit ce "BRANI SE!" vise od 70%.Ima kojih prigovora,prijedloga,sugestija.Preradite,napravite i pokazite svoje ideje.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
OVO S NALJEPNICAMA JE PRAVA STVAR!!!
Jako mi se svidja ona od Vutragenjoa. Bacam se na printanje :)
Pozivam sve koji imaju printer da kupe papir za naljepnice i neka printaju slicice kao sto je Vutragenjina i ljepe po svojoj okolini!
Ovo je jako jako dobar nacin da se ljude pozove na ovaj sajt, pa da saznaju istinu o marihuani i time pridonose legalizaciji.
(Autorima sajta zelim da sto profesionalnije obrade informacije o marihuani i sam sajt)
 
24.10.2005
13
1
0
35
ejjjj kolega komp mi nije valjao nešta pa nisam bio tu pun ..... šta ima novog ovdje ima kakvih novih stvari zanimljivih??? ej šta je s tim tvojim plakatima ,jel imaš za mene 50etak komada ??ha