Hej shmekeri.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2005
2
0
0
aaaaa lichno mi puca paja zesce za vutru i bilo shta slichno....i iskreno ne kapiram ljude koji ce vam k**ac legalizacija kada je bukvalno legalizovana i moze se nabaviti na svakom koraku....

a da....mislite da ste cool kada se naduvate...mogu vam reci meni uopshte nije cool ponashati se kao debil i smejati se kao kreten na svaku glupost...i iskreno...probao sam i ja to...sranje ko sranje...vecina likova koje poznajem da konzumiraju redovno to sranje...su zesci debili...vecina njih su preshli i na jachu gudru...neki su zavrshili i u bolnici.....

znate...mozda ima i istine u onome da ce vam deca biti verovatno debili ako konzumirate to sranje(dokazano ? WOW ! ) aaa zavisnot ? vecina ljudi postanu zavisni posle redovnog konzumiranja(psihicki)...neki slichan trip kao i sa pljugama...mogu ja da izdrzim bez cigare ali sam taj ritual da zapalim i pokreti rukama su mi potrebni...

vi se borite za legalizaciju...samo ne znam shta ce te dobiti sa tim...po meni marihuana je idealan trip da zaradish kesh na gomili klinaca koji misle da ce biti vishe cool i bolje prihvaceni u drushtvu ako se pokazu u drushtvu da imaju muda da pushe vutru...dzeju..travu..i kako sve ne nazivaju...i ja sam bio klinac probao...ali srecom odmah sam skapirao da je to sranje....

e ne cini vas toliko srecnim ta vutra koliko ubedjenje da ce te se cool osecati kada popushite to sranje....

uzivajte u svojim zivotima....sa cinjenicom da niste dovoljno jaki da budete srecni bez vashe voljene MARE.....

srdachan pozdrav svima....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
U tvom pisanju vidim mane...

Mnoge stvari olako kapiras u zivotu i prihvatas ih kao principe svoga inferioteta sto je lose u zvotu. Moras da naucis da citas, shvatas i promjenis samog sebe ponekad.

Marihuana nije cool niti je ikada bila. Marihuana je lijek kao i pelin, majcina trava, divizma, kantarion, maginja...

Samo tvoje pogresno shvatanje cjele stvari me stvarno rastuzi.

Procitaj mozda:

http://www.vutra.org/medicina.php

ili ako zelis najnovija istrazivanja procitaj:

http://www.theglobeandmail.com/serv....wxcanna1014/BNStory/specialScienceandHealth/


Znaci mi za pocetak zelimo da svi skinu mrenu sa ociju i vide zdravstveni potencijal Marihuane a ostalo ko kad duva i kako se keseri to stvarno nema nikakve veze sa ovim sajtom.

I batali cigare one su smrtonosne, roshaju ti lice, unistavaju pluca, kasljes i bljujes zelene pljuvacke...

Probaj da ostavis cigare i vidjeces koliko su ZLE...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ne bih posebno da komentarisem nista samo cu se osvrnuti na jednu stvar.Kazes da su vecina ljudi koje poznajes zesci debili.E pa decko menjaj drustvo to ti je moj savet.A ako mislis da je svako ko pusi vutru debil onda si u velikoj zabludi.Smatras li da je debil neko ko konzumira marihuanu,a uz to je uspeo da stekne visoko obrazovanje,da bude uspesan u poslu kojim se bavi,da nema problem sa zakonom itd.?

Kad je legalizacija u pitanju prvo se malo bolje informisi pa onda donosi zakljucke.Da je vutra legalizovana sigurno ne bi mogao da zaradis kesh na gomili klinaca,upravo je to jedna od najvaznijih stvari vezanih za legalizaciju.

Upravo zbog neinformisanosti i predrasuda,kojima si i ti ocigledno podlozan,i postoji problem marihuane.

Evo jos jedan interesantan link da procitas malo o cemu se zapravo radi : http://www.drugdevelopment-technology.com/projects/sativex/
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
nekilik je napisao(la):
aaaaa lichno mi puca paja zesce za vutru i bilo shta slichno...

Ti stvarno misliš da je pametno pisati o neèemu za šta ti šište jaja i o èemu nemaš pojma i to na forumu koji je postveæen baš toj stvari koja te ne zanima i na kojem svi 90% ljudi zna više o tome nego što æeš ti ikada znati?
nekilik je napisao(la):
i iskreno ne kapiram ljude koji ce vam k**ac legalizacija kada je bukvalno legalizovana i moze se nabaviti na svakom koraku....
Naravno da ne kapiraš kada nemaš pojma. Legalizacija bi donela kvalitet, pa ne bi 95% ljudi pušilo albansku vutru prskanu trodonima i drugim otrovima.
nekilik je napisao(la):
a da....mislite da ste cool kada se naduvate...
Ne.
nekilik je napisao(la):
mogu vam reci meni uopshte nije cool ponashati se kao debil i smejati se kao kreten na svaku glupost...
To smo znali i bez tebe. Samo to nema veze sa marihuanom.
nekilik je napisao(la):
pa šta i ako sam navuèen,ne pušim ja ganju što moram nego zato što volim.. navuèen si i ti sigurno na nešto, internet, televiziju , koka kolu, neki slatkiš, kafu, cigarete, hranu ,vodu,...
nekilik je napisao(la):
vi se borite za legalizaciju...samo ne znam shta ce te dobiti sa tim...
Zato se sledeæi put bolje informiši i prvo saznaj nešto o onome èemu želiš da pišeš, a ne ovako da ispadaš glup bezveze. Da li si primetio da si X puta rekao ne znam, a da ništa nisi pitao.
nekilik je napisao(la):
po meni marihuana je idealan trip da zaradish kesh
A po meni da se opustiš, neke stvari sagledaš iz malo drugaèije perspektive, obratiš pažnju na neke skrivene stvari koje strejt teško možeš da primetiš i osetiš.
nekilik je napisao(la):
...ako se pokazu u drushtvu da imaju muda da pushe vutru...dzeju..travu..
Ako za nešto trebaju muda to sigurno nije pušenje marihuane.
nekilik je napisao(la):
...i ja sam bio klinac probao...ali srecom odmah sam skapirao da je to sranje....
Nisi ti ništa skapirao.
nekilik je napisao(la):
e ne cini vas toliko srecnim ta vutra koliko ubedjenje da ce te se cool osecati kada popushite to sranje....
Mislim, šta reæi? ::zidoglav
 
02.11.2005
2
0
0
to za ribe je najmanji problem...tu je orbit :)


Kazes da su vecina ljudi koje poznajes zesci debili.E pa decko menjaj drustvo to ti je moj savet

ako nekoga poznajem i znam da konzumira vutru ne znachi i da se druzim sa njim...post je bio pun greshaka zato shto je bio na brzinu...inache nemam zivaca da kucam kao za pismeni zadatak i da obracam paznju na gramatichne greshke...pa ono to ti je fazon samo kucaj :)

samo sam hteo da kazem da ljudi koji konzumiraju vutru da im nije nishta donela dobro(bar vecina koje znam) donelo im je to da prose svaki dinar da bi kupili...i da tripuju neku extazu koje nema...

za razliku od nekih ja umem da uzivam u zivotu...i ne treba mi nikakav stimulans...nisam bogat ne ide mi sve od ruke ali opet...se trudim da budem hepi :)

drago mi je da ste sa razumevanjem odgovarali :) vi spadate mozda u onu grupu pametnih likova koji konzumiraju vutru...(ali vecina su....) ono cu procitati kad budem imao vremena...pa cu vam reci da li ste uticali da promenim misljenje o celoj toj prichi :)

pozdrav
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Kazes nisu ti drugovi nego ih poznajes,da kazemo iz vidjenja,jel?Kako onda mozes da kazes da je neko debil ako ga samo povrsno poznajes?
Inace istina je da ima i gomila bolida medju ljudima koji vare,ali to vazi za sve ljude,po kakvim god ih "grupama" svrstavali.I medju profesorima na fakultetu sigurno ima debila,kao i medju doktorima ili shoferima.Nemoj nikad u zivotu olako donositi zakljucke i generalizovati stvari.
A sto se uzivanja u zivotu tice to je opet individualna stvar,tvoje uzivanje je nekom verovatno nevidjeni smor,i obrnuto.Stvari u kojima neko uziva su tebi bezveze.I to nije nista cudno.Ponavljam ti gledaj svet otvorenih ociju i otvorenog uma!
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ja ne bih nista dodavao na vase pisanje jer je sve Ok, samo bih skrenuo paznju na deo noklikovog texta:


"a da....mislite da ste cool kada se naduvate...mogu vam reci meni uopshte nije cool ponashati se kao debil i smejati se kao kreten na svaku glupost...i iskreno...probao sam i ja to...sranje ko sranje...vecina likova koje poznajem da konzumiraju redovno to sranje...su zesci debili...vecina njih su preshli i na jachu gudru...neki su zavrshili i u bolnici..... "

Ovde ima previsee istine da bi se ignorisalo. Ne mislim tu na nas licno, nego na tinejdzere. Klinci pocinju da puse, piju i vare sa 12 ili 13 god. samo zato sto misle da je to cool. I to sve iz neinformisanosti. A kad napune 15 ili 16 prelaze na nesto jace jer su se smorili, da bi ispali vece face itd. To je veliki problem drustva, neinformistanost i predrasude. Zato je obrazovanje jedini lek. Poz.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Nemoj da se vredjas avrame, samo sam generalizovao stvari. Govorim o neupucenim klincima 12 do 16 god. Zivim 100m od osnovne skole i svega sam se nagledao. Jel normalno da klinci 6-ti razred (medju njima komsijino dete) sede ispred skole, vare, piju vodku i pivo, i kao kuliraju???? A inace avrame ti si punoletan koliko znam i odgovaras za sebe?
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ja se izvinjavam svima koji su se uvredili, to mi nije bila namera. Samo sam generalizovao stvari. Hteo sam da
dam svoje misljenje oko jedne lose stvari u drustvu. Ako se neko uvredio neka admini obrisu post i stvar je resena. Jos jednom se izvinjavam.
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
nema potrebe da se izvinjavas ,
svi smo bili tinejdzeri i fala bogu duvali a da sam pre toga znao za ganju poceo bih i pre ::behehe ::behehe ::behehe