help me help u help me help u :) APP

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
predlažem da se ova tema na neki nachin promovirana, pa makar preko prsnl mesiđa od juzera do juzera..

npr.. možda pricham gluposti i postoje razlozi zashto ne i tako dalje...
ali ako bi bilo moguche...
da se na primjer....

ubaci neki google ads negdje na sajt, gdje bi onda svi mi podrživachi ovog foruma mogli podržat naše vrijedne admine i modove tako shto bi svaki put kad bi se logali kliknuli par puta na neke blesave reklame i pravili se da nas zanima...

eto možda sam pretjero, al smatram da nea veze iako jesam... :)

:evilking:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
mislim da google adds i slični oglašivači ne podržavaju teme o drogama pa zato ništa od toga
 
15.07.2009
18
7
3
37
Daj musti marketing, komercijalu i ostala sredstva stvaranja nerazumijevanja, mrznje i ratovanja.
Ovo je sajt za isticanja svojih misljenja, zelja i strahova, a ne nacin profitiranja nad populacijom.

Peace
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
ovo bi bilo profitiranje od velikog kapitalističkog diva koji to nebi ni osjetio. a nebi to ni mogo nazvat profitiranje, to bi prije bilo kao da nas nekoliko jednom mjesečno odvedemo admina na pivo i dim :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
majkl je napisao(la):
a da napravimo neki glupi sajt o krumpirima i linkamo ga na forum :D
takvo nešto bi se već dalo srediti mislim, ali nisu ti ni oni glupi, pogotovo google, kuže oni sve te šeme za varanje i nedopuštaju višestruko klikanje na neku reklamu, jednostavno ti ukinu akaunt
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
ja se prijavljujem da napravim sajt toliko lažan da che bit nemoguche posumnjat da je lažan, sve shto trebam je blagoslov admina i prostor na serveru :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Mislim da je idea i vise nego dobra...zasto ne...pa ima nas preko 8000 ako se ne varam, neka se dnevno klikne xxx puta, a sva lova koja se skupi u fond za nagradne igre, i slicno...iskreno volija bi da netko od moderatora dobro razmisli o ovome jer se nema sto izgubiti a dobiti se moze jako punoooo