Help-Prelaz nenadano izrasle biljke 50 cm s balkon indoorrs?+presađivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Draga braćo groweri i duvači, više manje slučajno izrasla mi zaboravljena neka fem (bar mislim) sjemenka i to zaboravljena mjesec dana nego kad sunce došlo ona raste čudovišnom brzinom a ima idealne uvjete za to na balkonu u kutu ali ima protok zraka i vjetar sakrivena diskretno među stvarima naslonjenim na rub terase i stolicama i tak sad se još ne vidi ali sad več ima 50 cm fotke su stare 15 dana i još ima mjesta za 100 cm i onda moram skrivati a ćudovište raste odem ujutro več je na suncu ja na pos'o vratim se par centi više u :spliff::D:clap:: tom stanu sa velikm terasom di živim i mislim da bih ju hitno trebao presaditi , srečom pošto imam staklene zidove a susjed iznad je frend sad sam još par dana kako rzo raste siguran mogu ju staviti unutra iza stakla iza staklenih vrata drito istok ima sunce 4 sata dnevno direktno i do 20h navečer indirektno ovih dana najduljih u godini i zavjese nema nitko nego par prolaznika,,,i pošto imam i velike fikuse između stavim iza zavjese t je ka staklena bašta a onda bi uzeo LED icu pa u kupatilo bez prozora..jel to moguće molim bilo koji savjet je dobodošao hvala sorry za geške u pisnju


slike (sad je veča stavljam brzo)

https://i.imgsafe.org/71d6653e52.jpg

https://i.imgsafe.org/71d6569296.jpg

https://i.imgsafe.org/71d5e53a3e.jpg

https://i.imgsafe.org/71d4170be5.jpg

Peace...:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BhootJata

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Može u wc ispod led svjetla ali treba zadovoljiti i ostale uvjete. Presadi hitno jer biljka ne izgleda baš najbolje, vjerovatno radi loše zemlje, gladna je a izgleda da ima i tripse. Uhvati se posla i popravi to:thumb:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Definitivno je mala i strkljava za mj dana, fali joj sunca a mislim da i nije odusevljena kaje u istoj tegli s jos necim!
 
27.01.2016
197
243
43
59
Dobro zalij tu biljku da se zemlja razmoči, pažljivo je izvadi i presadi u veću teglu i neku finu zemlju. I na sunce s njom.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Dobro zalij tu biljku da se zemlja razmoči, pažljivo je izvadi i presadi u veću teglu i neku finu zemlju. I na sunce s njom.
Evo kupio novu zemlju, presaditi ću kako si ti rekao, daklem da se razmoči pa presaditi ali pustiti neko vrijeme tipa 10 minuta nakon obilnog zalijevanja i vađenja biljkice, imam veeeliku teglu , daklem, presadim po noći da dočeka prvo svijetlo pa sunce, jer balkon je čisti istok pa je to sreča ovih dana kada su dugi dani imaju pun kufer sati sunca direktno u bulju i rste ko blesava nočas presađujem još je narasla fino ima nekih 70 c i do 100 cm ju mogu držati na balkonu zbog specifične pozicije koja gleda na šumu ali kod mene jeZID OD STAKLA koji gleda na šumu na istok te staklo sa francuskim vratima isto naravno jbga. od stakla tako da nakon balkona će biti iza vrata na suncu iza zavjese uz fikus i par drugih biljaka i tak to radim jer imam u stanu puno biljaka jer kod mene sve super uspijeva od kaktusa do ficus benjamina a i eto naša ganđa...nakon staklene bašte ide kupatilo koje nema prozore nego je u kupatilu plinski bojler i na drugoj strani ona rešetka 10*15cm za šatro ventilaciju, ali rekao mi je frend da ima filter za eliminirati mirise ako forsiraš ventilatorom nekom zrak u taj otvor recimo....ugl. hvala na savjetu, peace....:rasta:
Ne zanm kako bihz moga postiči da raste i u širinu ako je to ikako moguće, a sunce pada pod nekim kutem od 45 stupnjeva na balkon i ovaj mjesec imaju popetšest sati direktnog sunca plus dan nakon toga i jako svijetlo koje pada na šumu jer sa na rubu svoje zgrade i baš fala Bogu nitko ju još narednih 30-35 cm ne će moći vidjeti od 8 do 12 dnevnih pesošetaća i penzića 1,3 na sat koji jedva hodaju kamoli da gledaju ali baš sam napravio OK nadam se još sada suncu u novoj tegli VELIKO PITANJE da li da stavim gnojiva, pesticida? Pretpostavljam da je odgovor potvrdan a biljka još narednih mjesec na balkonu ili kraće do sto -110 cm na direkt suncu pa ide period "staklena bašta " uz druge biljože i fikuse pred francuska vrata od balkona prosjek sunca dnevni u ovom i prošlom mjesecu 4 h direkt sunce a drugo pun K vjetla jer ima i ogroman ali zaista ogroman (moram slikat pa staviti da vidite da imam sobu koja je de facto staklena bašta...nakon toga dosta zajebancije ide real indoors u kupatilo bez prozora i LED cjenio bi neki savjet za gnojivo i tak...thx...

S.

P.S.Hvala Grofe :thumb:
 
Poslednja izmena: