!!! HELP !!! - (((problemi presadivanje:))) [images inside]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Tesko je presadivati kad su takve kockice trebao si jednu po jednu skupa sa zemljom tako da je okrenes naopako i mora zemlja bit suha a ako vec nemozes posluzis se zlicom tako da skupis sto vise zemlje......
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Kad sam prvi put dobio pravo sjeme odmah sam ih posadio u najvece "pitare"koje sam imao i sve je telko glatko osim sto nisam imao mjesta za vise,poslusaj mene ludoga posadi u velike vaze odmah sredi zemlju vrhunski i stavi ih pod hps kad je vec imas...
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Growimir je napisao(la):
Tesko je presadivati kad su takve kockice trebao si jednu po jednu skupa sa zemljom tako da je okrenes naopako i mora zemlja bit suha a ako vec nemozes posluzis se zlicom tako da skupis sto vise zemlje......

Mozete vi pisati tu do sutra, ali ja mislim da je najkvalitetnije rjesenje ovdje: http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=732

Otkada sam skinuo i pogledao taj film, sve vase rijeci koje sam procitao na forumu su odjednom dobile smisla, pa tako preporucam Antilopi da ucini isto. Film je zaista snimljen na nacin da i "grow debil" poput mene skuzi osnove :) Pogotovo je fenomenalno prikazano kako se presadjuje bez da se osteti biljka. Ja sam primijenio tu tehniku cak 3 puta na istoj biljci i trenutni rezultat je drvo u mojoj sobi :)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Cao,ovo je prvi put da pisem.
Interesuje me sta je se desilo sa biljkama?
Jel koja prezivela i kako su sada?
 
19.10.2006
0
0
0
Evo da kazem nazalost sve su povenule ... imao sam jos 20 sjemenki od California Orange Buda i Jock Horrora od nirvane pa sam njih proklijao i posadio ... uspjelo ih je 14 od tih 20 ... druge jos nisu proklijale ... tako da cu izvjesit nove slikice uskoro :) budem pisal uskoro
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
S ustanovil u èemu si pogriješio kod ovih koje su povenule? Samo pazi da opet ne napraviš istu grešku.