Help

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.12.2013
6
3
3
treba mi pomoc nekog znalca, koristim travu zadnjih mjeseci da bi uvecer mogla zaspati , umiri mi bolove i opusti me, medutim imam ionako ubrzan metabolizam i velike probleme s gutanjem i prehranom ( posljedica bolesti i lijecenja) tako da sam dosta izgubila na kilazi , da li mi koristenje trave to pospjesuje ili mogu ocekivati da ce mi koristenje pomoci da se oporavim ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and vladomar

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Nalazim skoro pa identican problem, samo nije mi jasan dio to oko gutanja i hrane uopceno. Jel nemas apetit (sto je skoro nemoguce kod kanabisa) jer ja jedem za trojicu, ali i dalje sam ,reklo bi se, mrsav, ali, imam isto tako ubrzan metabolizam pa sve to "izgori".
Inace, jako puno vjezbam, mozda je zbog toga.

Ne bih iskljucio mogucnost problema sa stitnom zljezdom.
Koliko godina imas? Kako koristis kanabis?

Evo CilI ce zasigurno bolje znati, samo moras dati vise informacija.
 
05.12.2013
6
3
3
Trava pomaže kod oporavka, još bolje ako bi rso ulje uzimala. Za spavanje je trava najbolja.
Koja bolest je kod tebe u pitanju?
operirala sam zeludac , dio jednjaka, slezenu i zucni mjehur , prehrana mi je u bananini puno toga ne smijem , a problem s gutanjem je posljedica operacije jednjaka... nakon gripe koju sam imala nikako da dignem kilazu ... ulje mi je problem popila sam dvije doze , ali s njim ne mogu funkcionirati preko dana , a imala sam i neke cudne psihoze kada sam ga koristila btw imala sam karcinom zeludca ..operirana prije 10 godina

Nalazim skoro pa identican problem, samo nije mi jasan dio to oko gutanja i hrane uopceno. Jel nemas apetit (sto je skoro nemoguce kod kanabisa) jer ja jedem za trojicu, ali i dalje sam ,reklo bi se, mrsav, ali, imam isto tako ubrzan metabolizam pa sve to "izgori".
Inace, jako puno vjezbam, mozda je zbog toga.

Ne bih iskljucio mogucnost problema sa stitnom zljezdom.
Koliko godina imas? Kako koristis kanabis?

Evo CilI ce zasigurno bolje znati, samo moras dati vise informacija.
hvala puno ..imam 50godina ... koristim ga navecer i to iskljucivo uz duhan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
@sale82ful najcesce makar nije pravilo osobe koje spominju da imaju brz metabolizam kao i oni koji kazu da im je metabolizam jako spor pa im se sve prima, najcesce imaju problema sa stitnjacom pa nije lose provjeriti hormone stitnjace prvo pa onda dalje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Tacno, ali isao sam na to da se dadne vise informacija o samoj bolesti, kako bi se moglo adekvatno pomoci. Evo, nisam ni imao pojma o ozbiljnosti problema, dok se nije doslo do konkretnijih informacija.
Cesto ljudi zapostave takvo sto. Uopsteno, govoreci, iz prvog posta bi se dalo zakljuciti tako nesto zar ne?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
Iz prvog posta se tesko ista moze realno zakljuciti, nakon pojasnjenja kako tako. Ja vjerujem da bi neka cista indica pomogla kako oko spavanja tako i oko apetita!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Nadam se samo da je Cill kontaktirao clanicu, jer je znalac, i citam redovno njegove postove, kao sto neko jednom rece, mogao bih mu licno povjeriti zdravstveni karton.
:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kod takve diagnoze, je dobro tokom dana uzimati biomix kapsule, koje so pravljene iz kvalitetnog cbd rso ulja. 4 puta dnevno.
Za uveče, spavanje isto biomix kapsula, koje se prave iz Indika hibrida. THC rso olje. To uzmeš 1-1,5 sati pre nego
ideš spavati. Kada dodze taj vrijeme spavanja, tada popušiš Indika hibrida. Spavaš ko beba.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pozdrav , ako imas problema sa gutanjem hrane i opcenito sa apetitom , probaj unositi hranu putem smoothija ili shakeva kako god zelis nazvati . Mozes natrpati unutra puno kalorija , a da prakticki niti ne osjetis , jer je napitak ukusan a i pijes ga ne jedes . Npr stavis u blender 3dl mlijeka ( ja koristim sojino ili bademovo jer sam vegan ali ti mozes ako hoces obicno staviti ) , 100g sumskog voca ( neznam odakle si ali ja kupujem sumsko voce od Leda i odlicno je ) 2,3 banane , 1 zlicu kikirki maslaca ili jednu šaćicu nekih orasastih plodova , i mozes staviti 2,3 kockice spinata ( napisao sam kockice jer ja stavljam onaj zamrznuti u kockicama ) . Takav smoothie ti ima oko cca 800 kaloriija i jako puno kvalitetnih mikro i makro nutrijenata i mozes ga miksati 2 puta dnevno tipa ujutro i navecer uz naravno makar 2 obroka hrane koju jedes uobicajeno . To ce ti dodati dosta kalorija i trebala bis to moci popiti bez problema :)
Ja takoder nemam neki veliki apetit pa tako niti kada pusim vutru , znaci dode me na isto cak me mozda malo i zatvori i imam jos manju zelju za hranom , isto sam jedan od onih koji se tesko debalju i imaju brz metabolizam , tako da mislim da je to indivudalno od osobe do osobe neko vjerovatno moze jesti puno i kada pusi i kada ne , a netko jednostavno nema potrebu za hranom . Nadi si mjeru koja ti odgovara , trava moze biti lijek ali moze i lose djelovati po nekoj osobi sve ovisi od covjeka do covjeka . Ja sam naprijmjer u sportu , i iz tog razloga pusim jednom tjedno ( obicno je to nedjelja ) , jer meni tako najbolje odgovara dok znam decke koji puse na dnevnoj bazi i zvjeri su , odnosno nemaju nikakve lose posljedice pusenja , ali sve je od osobe do osobe i vecina toga je u nasoj glavi :) Nadi si savrsenu mjeru za sebe , miksaj smoothije , jedi sto manje procesiranu hranu , sto vise voca , povrca i cjelovitih zitarica , zapali si kada ti pase i uzivaj u zivotu:thumb::):wave:
 
Poslednja izmena:
05.12.2013
6
3
3
Pozdrav , ako imas problema sa gutanjem hrane i opcenito sa apetitom , probaj unositi hranu putem smoothija ili shakeva kako god zelis nazvati . Mozes natrpati unutra puno kalorija , a da prakticki niti ne osjetis , jer je napitak ukusan a i pijes ga ne jedes . Npr stavis u blender 3dl mlijeka ( ja koristim sojino ili bademovo jer sam vegan ali ti mozes ako hoces obicno staviti ) , 100g sumskog voca ( neznam odakle si ali ja kupujem sumsko voce od Leda i odlicno je ) 2,3 banane , 1 zlicu kikirki maslaca ili jednu šaćicu nekih orasastih plodova , i mozes staviti 2,3 kockice spinata ( napisao sam kockice jer ja stavljam onaj zamrznuti u kockicama ) . Takav smoothie ti ima oko cca 800 kaloriija i jako puno kvalitetnih mikro i makro nutrijenata i mozes ga miksati 2 puta dnevno tipa ujutro i navecer uz naravno makar 2 obroka hrane koju jedes uobicajeno . To ce ti dodati dosta kalorija i trebala bis to moci popiti bez problema :)
Ja takoder nemam neki veliki apetit pa tako niti kada pusim vutru , znaci dode me na isto cak me mozda malo i zatvori i imam jos manju zelju za hranom , isto sam jedan od onih koji se tesko debalju i imaju brz metabolizam , tako da mislim da je to indivudalno od osobe do osobe neko vjerovatno moze jesti puno i kada pusi i kada ne , a netko jednostavno nema potrebu za hranom . Nadi si mjeru koja ti odgovara , trava moze biti lijek ali moze i lose djelovati po nekoj osobi sve ovisi od covjeka do covjeka . Ja sam naprijmjer u sportu , i iz tog razloga pusim jednom tjedno ( obicno je to nedjelja ) , jer meni tako najbolje odgovara dok znam decke koji puse na dnevnoj bazi i zvjeri su , odnosno nemaju nikakve lose posljedice pusenja , ali sve je od osobe do osobe i vecina toga je u nasoj glavi :) Nadi si savrsenu mjeru za sebe , miksaj smoothije , jedi sto manje procesiranu hranu , sto vise voca , povrca i cjelovitih zitarica , zapali si kada ti pase i uzivaj u zivotu:thumb::):wave:
Hvala puno , jedini je problem sto ne smijem jesti ni sirovo voce ni povrce, jedini smoothi koji smijem je banana s bademovim mlijekom i orasastim plodovima, uz to imam i dumping sindrom pa mi je s gustom tekucinom problem ...ma sva sam komplicirana ,ali hvala na podrsci i savjetu ... ogranicit cu pusenje na jednom nedjeljno ...samo sto onda za spavanje moram koristiti praxiten .. pokusat cu se pronaci ,
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Za gustocu vidi , ako ti dode pregusto , stavi pola mlijeko pola vodu , pa ce sa vodom biti rijede :) Nisam nikada probao ulje , ali Hazeri mi je drug i znam da ima iskustva u tome segmentu tako da se u potpunosti slazem sa njime i vjerujem kako bi ti ulje pomoglo u spavanju , a duvkica ko duvkica , prilagodi si , vidi kako ti pase i nadi sortu koja ti odgovara i onda je nebo granica :)
 
05.12.2013
6
3
3
Za gustocu vidi , ako ti dode pregusto , stavi pola mlijeko pola vodu , pa ce sa vodom biti rijede :) Nisam nikada probao ulje , ali Hazeri mi je drug i znam da ima iskustva u tome segmentu tako da se u potpunosti slazem sa njime i vjerujem kako bi ti ulje pomoglo u spavanju , a duvkica ko duvkica , prilagodi si , vidi kako ti pase i nadi sortu koja ti odgovara i onda je nebo granica :)
:thumb::thumb::thumb: