help!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.04.2011
4
0
0
34
pozdrav svima, imam jedan biljku redovito zaljevam i sve, a prije par dana sam je i gnojio malo sa tekućim gnojivom za cvijeće, no danas sam primjetio da se na doljnim listovima (na krajevima) pojavila ova naranđasta oštečenja kao da je spaljeno izgleda, Mozda nedostatak fosfora????.... evo i slika...gledao sam slike u "problemi tijekom uzgoja" ali nemogu naci ovaj problem svoja tamo...hvala unaprijed

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ubudué biraj gnojivo. Odredi dozu,ne preteruj. Prirodan proces ne treba ubrzavati,sila nije potrebna u uzgajanju,samo paznja i dobro promišljeni postupci.
Možeš je slobodno malo ispravi,mali flushing-zali je sa par litara vode,nek ispere malo tu hemiju.
Pogledaj gnojivo da li je za cvetanje ili vege. Nabavi odgovarajuće.
Izveštavaj a mi ćemo pomoći koliko možemo. Pozdrav i srećno!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Molim te prestani da lupaš gluposti,niko te ništa nije pitao. A dobro razmisli zašto sam ti ovo rekao.
Ne možeš šabanske britanske izraze da primenjuješ na hortikulturu. Ovde novac nije važan.
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
LucidDream je napisao(la):
Molim te prestani da lupaš gluposti,niko te ništa nije pitao. A dobro razmisli zašto sam ti ovo rekao.
Ne možeš šabanske britanske izraze da primenjuješ na hortikulturu. Ovde novac nije važan.

Šabanske britanske izraze??Ti stvarno imaš problema kojih izgleda nisi svijestan!Tebe također nitko ništa ne pita al ipak se poshereš na svakom postu na ovom forumu a dupe ne obrišeš ni na jednom."Dobro razmisli zašto sam ti ovo rekao"?Doba gestapa je odavno prošlo imaš ozbiljnih problema sa arogancijom,bahatošću i općenio voliš biti u centru pažnje prevelikim glupiranjem da ima boga odavno bi ti spamali puno postova koje sam proćitao od tebe!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
zato čovjek ima puno veću reputaciju od tebe... očito zna znanje i zna šta priča, ne baca besmislene savjete...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Dr Grow je napisao(la):
Šabanske britanske izraze??Ti stvarno imaš problema kojih izgleda nisi svijestan!Tebe također nitko ništa ne pita al ipak se poshereš na svakom postu na ovom forumu a dupe ne obrišeš ni na jednom."Dobro razmisli zašto sam ti ovo rekao"?Doba gestapa je odavno prošlo imaš ozbiljnih problema sa arogancijom,bahatošću i općenio voliš biti u centru pažnje prevelikim glupiranjem da ima boga odavno bi ti spamali puno postova koje sam proćitao od tebe!

Slabo čitaš u tom slučaju. Probleme? :) Ne možeš ni da zamisliš. Ali to sa ovim veze nema. Tvoji su svakako teže prirode.
Mene ne pita? Pa šta to ti čitaš slepče? Poserem? Posrao si si ti na sebe svakom svojom rečju.

@Metalmaniac

Upao sam u doba like-ova,reputation points izgleda zastareše :sun2: