Hemafroditi i kako ih napraviti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Izvini astral ja vjerujem da avantura nije trebao dati link nego uci na link i iskopirati sve iz nega u ovu temu nema smisla da maca ide na drugu temu kad je ovo njena XD.
ne pusi se losa roba nego dode osoba koja nikome ne sjedne na ovom forumu ;)
 
28.01.2017
25
18
3
40
Kako su se neki obrusili na Macu..momci gdje je nestalo kavalirstvo..izgleda se pusi losa roba:fuck:

zato sam ja i rekla da se malo piksa :d
ja kad sam napusena sam sva opustena i cool.....nema toga ko me moze uznemiriti:)
ali zato su neki pravi kavaliri i hvala im na tome;)

ali neka se svi sjete kad su dosli prazne glave tu na forum i postavljali svakakva idiotska pitanja kao sto to i ja mozda radim pa niko nije sjeo na njih nego ih naucio da rade kako treba......jer sigurno nisu dosli sami na ideju kako cropati i prunati i topati i sve te pojedinosti zbog kojih danas i rade dobru robu......nego je bilo"oh zasto ovo,,zasto ono,,kako to,,sto sada itd"..............................
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
zato sam ja i rekla da se malo piksa :d
ja kad sam napusena sam sva opustena i cool.....nema toga ko me moze uznemiriti:)
ali zato su neki pravi kavaliri i hvala im na tome;)

ali neka se svi sjete kad su dosli prazne glave tu na forum i postavljali svakakva idiotska pitanja kao sto to i ja mozda radim pa niko nije sjeo na njih nego ih naucio da rade kako treba......jer sigurno nisu dosli sami na ideju kako cropati i prunati i topati i sve te pojedinosti zbog kojih danas i rade dobru robu......nego je bilo"oh zasto ovo,,zasto ono,,kako to,,sto sada itd"..............................
e kad se sjetim tih dana udem na podforum uzgoj pa podforum unutarnji uzgoj zapalim jednu i uronim u svjet uzgoja ahhh dobra stara vremena.Nemas pojma ni sta je toping ni sta je FIM.al kako gledas super dnevnike koje je netko objavio uvjek netko spomene neso novo a ti brze bolje po forumu počnes kopat nades i ono sto si trazio i 10 novih stvari. Onda isprintas jedno 10 stranica informacija i krenes na prvi grow, imas sve informacije ali opet se pojavi nekakav problem trudis se da ga nades al neide onda se predas i pitas članove 10 ih dadne super odgovor 10 odgovor koji nema veze sa vezom ali kako si se nacitao do sad shvatih koji je odgovor bolji pokusas i radi. ekstaza te puca jer si sam uspjeo nesto napravit.

a sad ovi novi članovi posade sjeme i postave sliku sa pitanjem da li je dovoljno suha zemlja da zalijem?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Ja imam i sadim sjeme koje je dobiveno samooprašivanjem biljke. To se zove "selfing" a sjeme je generacije s1. Od svih do sad posađenih sjemenki, a dosta ih je posađeno do sad, niti jedan hermić nije izašao. Ako biljka pred kraj izbaci koju bananicu i opraši sama sebe, dobije se ispravno fem sjeme. Ali nije uputno od tih biljaka opet radit sjeme jer je onda več velika šansa da če bit hermići:):thumb:
 
28.01.2017
25
18
3
40
Hvala svima na dobrodoslici :respect:
Tocno to Amnezia,tako je i meni bilo kad sam otvorila ovu bibliju znanja :vutra: ,,,,,,,,,,,,sto sad prvo procitati,a ima svega i svacega :)
Pantagan,,,,,,,,,,,,i kakva bude roba na kraju od hermica i urod,jel se vidi nesto zamjetno manje?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
@Pantagan izlaze hermici kod selfinga pogotovo ak je mam vec fem to znaci da ima herm gena cec u sebi sad od streina do streina ce varirat broj hemica ja sam to radio namjerno vise puta fem iz fem nekad bude 1%hermica a nekad 30% i vise sve ovisi o stabilnosti gena i koloko je prckano vec po genetici biljke od prije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
28.01.2017
25
18
3
40
Ja u kupe ti u špade :D Pričamo o biljkama i o sadnji, ne o sigurnom sexu:D, valjda i sreća ima svoj utjecaj na sve skupa:razvaljen::
Simpa ti je odgovor ali nepotreban za ovu temu, ima tema o humoru;) Nhf.

Malo me ponjelo ,slazem se..........htjela sam malo da razbijem temu kad je pocela onako grubo.........a i ti koda si to sam trazio :rolleyes: ......necu vise da se salim na mjestima koje nisu predvidjene za to ;)