Hemi-Sync

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2010
10
0
0
35
www.mojkutak.net
samo je napisao(la):
Evo ljudi probao sam da vidim o cemu se radi i mogu reci da sam se dosta opustio u prve dvije vjezbe..pa bi htjeo cuti dali ima neko vise iskustva sa tim "vjezbama" i do koje je stigo..evo i ja bi iso dalje ali sam slomio slusalice:sadbanana:
http://thepiratebay.org/torrent/3743828/Hemi-Sync_-_Gateway_Experience_VOL_I-VII_[MP3]_

... ok stvar, skroz... mada imas bolje varijante, tipa skines program sharm pro mslm da se zove... googlaj, i naci ces ga, i unutar programa sam imas opcije da dodajes spajas i razdvajas semplove i Binaural waves-e...

direktan prevod, ako ti treba dve godine da te ovo opusti i ubaci te negde, kao sto je meni trebalo (usput me smori :sick: ) mozes sam da napravis stvar od 10 minuta koja ce te sigurno ubaciti tamo gde pozelis, naravno moras da znas sta zelis hee zato se napushi pre nego krenes da butas po programu heeee...kenjam. hmmm

inace, Binaural waves ili ti mozdani talasi (snimljeni kao audio) su mnogo lud i mnogo jak stimulans, i bukvalno ih mozes koristiti kao gudru... mslm mozes skinuti takozvani IDOSER (mali programcic mozda 10 mega) i skines profi doze za njega (mp3 fajlove) i imas opcije da slusas binaural waves exa ili speeda ili acida ili wutre ili cega god hoces... nemam pojma da li je ovo vec bilo negde na forumu ali.. nebitno

i da, probao sam da se tripujem sa sharmom, i napravio sam "pesmicu" josh 2008 posle cijeg preslusavanja nisam mogao da smirim nalete adrenalina u telu, kakav crni speed i amphetamini, ono je bilo bolesnooooo, prebolesno :lock:
samo naravno, moras znati koliko ti vremena treba da se ubacis u trip, i da to ubacis u "pesmu" tipa pocinje sa nekim normalnim beta talasima mozga 18-11 hz, na sredini stavis kao ja nekih 31 hz (brzzzzzzooooo nenormalno) i na kraju stavis da se spusti cak na deltu... 2 hz, i time pravis da ti podsvesno stvari udju u BRAin.. .

kazem, moze biti ludooooo :happy031:
 
27.01.2010
10
0
0
35
www.mojkutak.net
i da ako ste se ikada pitali kako nam TV, Radio i muzika u globalu gledano ispiraju mozak (masoni bwahaha) to rade preko mozdanih talasa... skroz prosta fora, ali eeeeffffiikkassnaa basss
 
13.01.2010
25
0
0
33
Probao sam iDoser i nije me srafio..probao sam neki stimulant,travu i mislim heroin..prije nekih godinu dana