Hemija and me

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Hehe:flamed: ne, ovo nije topic za hemijske droge, vec nesto posve drugo.
Mene samo interesuje gde moze da se kupi jeftina kavu...um... hemijska oprema, znate, epruvete, retorte, petrijeve solje i hemijske komponente. Bilo bi dobro da je ta radnja u Beogradu mada bilo koji grad odgovara :b_jump:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
inace ti te stvari proizvode staklare a svaki veci grad ima svoju staklaru i sigurno imaju svoju prodavaonicu na malo, gdje mozes da kupis sve te pizdarije...

bar kod mene ima ;)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Mene zanima ista stvar, za Zagreb. Trebam neke ne-tako-krhke epruvete za drzat živu, a trebat ce mi i za DMT kad tad
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Firma se zove Spektar, bavi se medinciskom plastikom i tim glupostima ima ju skoro sve.
Nadji u kojoj je ulici njihovo predstavnistvo u Bg-u.
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
Sto se tice zagreba, jako puno mozes stvari naci u Hospitaliji...nije baš potpuno orjentirana na labaratorijske potrepštine neg na medicinske stvarcice, al ono, moš dos toga nac... Glavna ti je u ilici, neznam tocno broj, al ono, odi, pa dok na desnoj strani vidiš znak, e tu si :) brijem da je poslje frankopanske...

a ima i negdje kod vlaške u nekom haustoru kolko znam.....
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
E moze....samo se nadam da necu dobit docek ko u ljekarni kad sam trazio sumpor i magnezijevu traku....ono A ZA STA CE TI TO??? Za radit atomske glupaco.
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
a ista stvar ko dok sam kupovo skalpel u hospitaliji. sta ce mi to -.-


za rezanje šnicli.



na kraju mi dali hold i 5 nastavaka po cijeni jednog.
:banana_rasta:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
sjecam se traume koju moras proci kada ides kupiti sprice i igle (za uzgoj mi trebaju, da ne mislimo... :) svaki put jasno trazim sta hocu, cime odmah dajem do znanja da nisam junkie jer se sigurno necu bost sa iglom dugom 6-7 cm i spricom velikom 10 ml. ali neeeeeeee....A za sta ti to treba??? a za sta? Koji ***** te zaboli... uvijek problemi. zadnji put je bio neki ok lik pa me bas nista nije pitao, sto je bilo cudo nevideno.

ne shvacam, pitaju, a znaju da ako ti i treba za nesto xy da im neces reci sigurno, da teta radim bio oruzije, ali dave bezveze i dovode te u neugodnu situaciju. a prvenstveno njih treba zabolit ona stvar, pa nisu oni policija...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
RedSh je napisao(la):
sjecam se traume koju moras proci kada ides kupiti sprice i igle (za uzgoj mi trebaju, da ne mislimo... :)

Zato je dobro imat frenda koji radi u bolnici :D
Sprice, maske, rukavice....
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Eh, ja sam hteo preko e-baya da narucim malo kalijum nitrata, ali nepostoji realna sansa da to stigne kod nas :sadbanana: Inace, hvala na ovim informacijama :) mogu da budu od koristi
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
kalijev nitrat se da kupit u trgovinama u kojima škole kupuju stvari za pokuse ali je skup nerealno skroz ne sjećam se točko koliko kako ali u glavi mi zvoni nešt oko 70 kn za 10 ili 100 grama ne sjećam se stvarno vjerojatno je 100 ali je preskupo
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Na Forum.hr ima podforum "Prirodne znanosti" sa ogromnom hrpom kemičara frikova. Ima i "Topic za ludjake koji skupljaju kemikalije" :D
Ako tamo ne nadjete odgovor, nigdje necete.
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Kalijum Nitrat (iliti salitra) je glavna komponenta baruta, raznih dimnih bombi, i uglavnom, svih pirotehnickih stvari. Sta mogu kad sam piroman i blagi anarhista :)
Weederane, odakle tebi da se od toga prave amfetamini :icon_mrgreen: ???