Hemp wick- mišljenja i iskustva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
U potrazi za Hemp wick-om na našem forumu nisam naišao na ništa, a čitam svašta po netu pa sam naručio sebi sa e baya od Humbolta.



Eva pa ako netko ima iskustva neka kaže, ja ču svoja kad mi dode za oko dva tjedna. Nekako nisam zadovoljan sa okusom koji dobivam iz vodenog bonga iako sam ga oprao kao iz tvornice sa nekim sredstvom što su mi ga ustupili kolege sa citologije ;).

Nadam se da će te niže temperature gorenja hemp wicka imati utjecaj jer nekako previše osječam okus spaljenog, dok iz mrvilice mirše božanstveno....

Ispričavam se ako postoji tema pod drugim imenom...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehehehehe....:D. Nadam se da nije.

Trebalo bi biti konop od konoplje umočen u pčelinji vosak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Identicnu spagu imam sa kojom vezem ispuh na prozoru i raznorazne dijelove oko growa.Dali je od konoplje neznam ali tvoj post je zanimljiv.
Znas li tko je najvise zaradivao kada je bila "zlatna groznica" u Americi.Ekipa koja je prodavala lopate.Hocu reci da kako marihuana uzima popularnost tako nastaju "pomagala" za degustirati istu i ljudi na tome masno zaraduju.Kako god..zna se koliko siroko je rasprostranjena upotreba konoplje,a spaga je fora:):thumb:
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Je bas fora al kako ekipa kaze isto bih se okladio da je klasicna spaga u klupku (mislim da je jos u posti koriste) od konoplje. A ako se nevaram i kudelja za vodoinstalacije ? :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
I ja imam tu spagu uvijek. Koristim je od vezivanja hladnjaka po kompjuteru do ne znam cega. I izgleda isto. Ali zanimljivo mi je to sa temperaturom izgaranja možda stvarno to bolje djeluje. Ma za 4 dolara ce mi doci 4 puta po metar... ali vidim po youtubu ima dosta tih reviewa pa me cudi kako nema kod nas bas puno ljudi koji su probali i culi.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
a ne znam nije me nikad privlacilo.svejedno mi hoce li prvi dim biti zapaljen upaljačem šibicom ili kudeljom i onako ostatak bonga/jointa gori sam od sebe svojom temperaturom
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ok, joint stvarno i nema baš previše smisla, ali za bong možda i bude imalo. I ja isto onako samo malo jezičkom plamena pripalim i onda povlačenjem se to razgori ali dosta ekipe kaze da je bolje pa kazem uzet cu taman sam se malo uživija pušeći na bong.

A najbolje probat iako i ja smatram da nema tu neke drastične razlike ali bi volio da se varam...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehehehe... baš :thumb:.

Ma uhvatio sam se bonga ima par dana jer mi nekako bolje sjeda. Nekako me veći joint udavi i nekako budem trul i nemotiviran prvih petnaestak minuta dok na bong nekako se osječam napušen bez opterečenja na pluča i kisik. Lagan i euforično poletan...
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja bas suprotno, poslje prvog dima full high i kao pod narkozom tjelo oduzeto jezik rasprican ali ne povezano pricam.
i toliko pricam da mi se grlo osusi pa se često počnem davit hahahah.
manje popusim a drastično se vise napusim.samo moram biti raspozen za bong jer ga u sekundi popusis dok joint traje dugo pa uzivas.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
:D .E ja sam na ovim CBD sortama pa me ne odnese odma inace da. Povuces dobar dim na bong samo se kroz minutu faca promijeni. Najbolje kombinirat....;)
 
01.02.2016
27
17
8
27
Meni je to iskreno nepotrebna stvar.. Isti vrag zapalio ti s upaljacem ili tom spagicom..al dobro ko voli nek izvoli.
To su vjerovatno ameri izmislili kad su im upaljaci ostali bez plina :D
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ma rekviziti i pribor , kako raste popularnost kanabisa, tak ce bit sve vise "trckarija" vezano za njega... korisnih i beskorisnih... kapitalizam coece =)