Hemp wick- mišljenja i iskustva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
:D ma to su te zdrave "novo doba" stvari, iako ja tu mislim probat cisto radi okusa i kažu da je manje harsh. Osjetit će se najviše na one hitteru, jer na njemu dim zna biti prevruč. Par dolara ajde... trošija sam i na gore.

Ima igračaka kao vapeovi i po tri znamenke dollara... a to je ipak izvan buđeta.:zvizd:
 
01.02.2016
27
17
8
27
Da,cuo za te vapove.mozda to nije losa stvar,onako za probat nesto novo i to,kao i oni daberi za pusenje waxa.
Al da ga jebes,meni osobno nema veceg gusta nego zdimit frulicu
:rasta:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
jesi li probao bong sa ledom i "defuser" nesto sto se stavi u vodu da sporije dim izlazi.ja sam klikere ubacio i rade super.al ima kupit sitne kuglice i bas vidis dim kako se bori pod vodom da pomakne ih da bi dosao do površine
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Nisu se bas proslavili nit sa jednim PAXom jos. Osim sto lijepo i stealthy izgleda, svi se zale da przi usta vec nakon par cugova. Trojka bi to mogla popraviti. Al i dalje mu je minus integrirana baterija.
No mislim da spammamo temu malo jer ovo nema veze sa wick-om :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
HEMP WICK REVIEW

Mogu reći da nije loše. Osjeti se malo okus i hemp wicka slatkasto-voštani šta je ok. Mogu se povuči puno veći ripovi sa bonga, znaći manje harsh. Na one hiteru je pogotovo bolje jer tamo zbog kratke i direktne cijevi se najviše osječala temperatura izgaranja butana.

Zapalim voštanicu da gori i samo na to pripaljujem. Najveći bonus je po meni malo bolji okus i veći se ripovi mogu povući.

Nije neko čudo ali ok je za imat kad je bong seansa... uvijek kada sam prije upaljacem palio sam pokušavao da šta manje to traje. Samo bi pripalio i onda vukao, a ovako palim dok god treba da sve izgori.

Kažu da je zdravo, nisam siguran ali čini mi se da sam negdje čuo da je vosak isto kancerogen :thumb: