Hempatia - Naručeno sjeme.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.09.2019
2
16
3
25
Pozdrav svima, nadam se da vam je ugodna večer i ispričavam se ukoliko opet pogriješih temu, jer stvarno ne znam gdje da stavim ovo a da se pročita.

Jučer sam objavio pitanje o čudom izgledu sjemena uličarke. Međutim, imam kolegu koji je naručio od Hempatie jedno sjeme prije neka cca 2 tjedna, (imam dogovoreno s njim, pokušati ćemo outdoor, sve pet, ali narudžba je bila probna, čisto da vidimo what we're dealing with) i ne znam postajem li paranoičan ili nešto, ali sjeme se čini veoma malo. Boja i izgled se meni čine ok, ali se čini jako malo. Stoga bih vas molio ukratko samo da me okrenete u pravome smjeru. Micro SD kartica je pored sjemena za svrhe mjerenja. Hvala Vam. 20200211_221442.jpg 20200211_221528.jpg
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Upoznaj se malo bolje sa forumom da ne bi bez potrebe otvarao teme.
Seme ko seme velicina ne igra nikakvu ulogu, a ni boja. Iz licnog iskustva ti govorim, biljka sa koje sam skinuo najvise hedova je izrasla iz bas sitne semenke mozda I manje od te tvoje. Isto tako mogu biti blede potpuno I isklijati, to mi se desilo sa sweet skunkom od 4 menke 3 isklijale I popusene, a četvrtu sam ostavio za out.