Herbal Bob's medical lounge...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Dali sam ispravno postupio ili ne, neznam ni sam, ali sam izgubio "kontakt" s konvencionalnim doktorima i sve što pokušavam napraviti da se rješim tumora nalazim na internetu (čitam, istražujem).
Delimicno ispravno si postupio u prvom momentu, tj kada si prvo pokusao alternativom da resis problem...ali, pored sto se nikada ne gubi kontakt sa ljudima iz struke, puno veca greska je nastavljati sa terapijom koja ne daje klinicki vidljiv rezultat...pravilo vazi za ma koji metod terapije, pa i terapiju uljem i cime god!
Dok sam bio na ulaznoj fazi i full dozi, većina simptoma mi se je povukla (MR nepromjenjen).
Subjektivni osecaj i klinicki vidljiv rezultat su dva drasticno razlicita pojma, zato uvek preporucujem redovne kontrole i dijagnostiku sa strucnom ekipom dr. Naravno da i neke "finese" sa interneta mozemo primeniti, ali iskljucivo od proverenih izvora...jer se u poslednjih dve-tri god. pojavilo puno info o ulju u koje licno sumnjam, a sve iz razloga sto nikada nisam siguran ko ih i sa kojom namerom plasira, pogotovo u čije ime i za čiji profit!!!
Čak i sad na 1/3 doze svaki dan osjetim djelovanje ulja (pa čak i nekako neugodnije nego na full dozi). Oduvijek nevezano uz bilo kakve dodatke uz ulje, u poslijepodnevnim satima, predvečer i veče osjetim djelovanje ulja daleko jače nego ujutro u dopodne (iako je doza pravilno raspoređena).
Po svemu opisanom, misljenja sam da se radi o prezasicenosti organizma na canabinoide...probaj napravi pauzu, samim tim ces saznati i da li to ulje uopste pozitivno deluje. Po suprugi znam, kada je duze na ulju javljaju se kontra efekti...nervoza, razdrazljivost, lose spava, stalno oseca umor itd.

Medjutim, meni ovde nesto drugo nije bas najjasnije.
Odakle Jan tebi uopste ideja da uljem lecis benigni tumor, pa jos toliko dugo vremena a da klinicki vidljiv rezultat uopste nemas?
Koliko razumeh, MR je pokazivala nepromenjeno stanje velicine neko vreme a sada i odredjeni porast...sto je alarm da se menja metod terapije.

Pretpostavljam da si pazljivo citao dejstvo ulja pre nego li si krenuo u terapiju istim, zato te i pitam: gde si i kada procitao da je neko benigni tumor (benigna izraslina nemaligne strukture) unistio/uklonio/izlecio nazovi kako god sa supstancom koja dejstvuje na malignitet? Razumes? Mi stalno diskutujemo da ulje deluje na maligne celije, ali u benignoj izraslini tih celija jednostavno nema...tako da ne vidim nacin kako bi ulje tu nesto bitnije promenilo (u velicini tumora), sem subjektivnog osecaja koji THC stvara na nervni sistem.

Medjutim, ako sumnjas u dijagnostiku MR (gde se malignitet odredjuje na osnovu prebojavanja strukture i gde su greske u ocitavanju snimka moguce), te ako sumnjas da je ipak malignitet u pitanju, zamolicu te nesto.
Ostavicu ti svoj br fona u inboh da mi se javis na viber, whatsApp, skype ili kako god ti odgovara...da se dogovorimo kako da ti posaljem nesto mog ulja (apsulutno gratis), ali da ispostujes moj-metod uzimanja...i samo uz jedan uslov, ako ti mislis da nije veliki rizik prolongirati alternativu jos 2-3 mes.

Da li znate kome bi se mogao obratiti za savjet u našoj regiji ili drugdje, a da je doktor (neurolog/neurokirurg) s kojim bi mogao popričati o svom problemu (tumoru na mozgu), a da usput podržava i alternativnu medicinu (ili holističku) liječenjem kanabisom?
U ovom delu Evrope, ubedljivo najbolji neurohirurg je prof. Danica Grujicic sa neurohirurgije Klinickog centra RS...medjutim, sa njom nema razgovora o alternativnim metodama, ali ne bi bilo lose da bar pogleda tu tvoju dokumentaciju i kaze svoje misljenje, predlog...
Neurolog ti je tu od slabe pomoci, znao sam jednog koji je bio medju 5-najboljih na svetu...ali kada mi je drug oboleo od kancera na mozgu, odmah me uputio na D. Grujicic.

p.s. ako mogu jos nekako da pomognem, samo reci.
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Ma klasicna metoda, samo sto tu prvu ful terapiju gruvam bas muski...kad izadje na gram, drzim tu meru punih 80 dana i ne obazirem se kako se oseca i da li joj je muka...ako hoce da se izleci, mora nesto i da se istrpi ;)
Dovoljno je nekad i 60-ml., ali zasto bih razmisljao da li se negde sakrila neka mala met. koja nije klinicki vidljiva...dakle, ne prepustam nista slucaju i to je cela mudrost.
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
@marckoni

Doktori su predložili prvo operaciju, a poslije su rekli da se to može i samo zračenjem rješit. Operacijom ili zračenjem, ne bi uklonio uzrok problema. Stavom doktora, "ma mi to bez problema rješimo tako što vas ozračimo, to je pi?kin dim" nisu mi ulili povjerenje, još k tome što i vrapci na granama znaju da zračenjem se uništavaju samo zdrave već i one "druge". U čekaonici kod doktora punoj ljudi sam se naslušao priča, kako im je tumor nestao/smanjio se/nepromjenjen je nakon zračenje(pozitivne priče), ali i svatko od njih je rekao da ima nesnošljive bolove koje neki trpe već godinama nakon tretmana zračenja (negativne priče). Ako ja imam dobroćudni tumor, što su doktori zaključili iz MR, zašto bi me onda zračili? Nisam ih to pitao tada, jer nisam bio dovoljno pripremljen. Bio sam preplašen i zbunjen u tim prvim trenutcima otkriča nečeg u meni što je "strano/nenormalno". Problem koji mi je tumor u početku stvarao (mutna slika/dvoslike pri držanju glave ravno, dok gledam skroz u lijevu stranu), mi nije stvarao probleme u životu. Kada sam želio (i još uvijek je tako) zakrenuo bi glavu u lijevo i pogledao to šta želim držaći glavu ravno. Odlučio sam se ne dirati tumor, jer sam pročitao na nekoliko mjesta i čuo od nekoliko ljudi koji su imali tumore u glavi, da kad su ih dirali (operacija/zračenje i/ili kemo), da je u nekoliko slučajeva dolazilo do povratka tumora. Tada sam odlučio probati s nečin nekonvencionalnim. Krenuo sam u istraživanje/čitanje/postavljenje pitanje na forumima i savjetovan sam u samom početku da probam sa uljem. Tada sam dobio dobronamjenu poruku u inbox od jednog člana koji mi je poslao nekakvu brošuru o konzumaciji i pozitivnim učincima ulja. Između ostalog je pisalo puno o prehrani i ja sam se za početak ulovio za te informaciji i krenuo čitati o prehrani i našao isto puno pozitivnih tekstova o ozdravljenjima sirovom hranomi budwigovom terapijom, što sam počeo primjenjivati. Na MR nije bio promjena jednu godinu. Nakon cca 4mj sam uslijed ekstrenmog stresa počeo primjećivati neke druge simptome, počela mi je trnuti lijeva strana lica. Tada sam se uključio na ovaj forum (medicinski dio) gdje su me podržali u naumu. Krenuo sam sa uzgojem i nakon određenog/potrebnog vremena sam imao ulje. U periodu uzgoja su mi se simptomi razvijali (lice mi je sve više trnulo, počeli su mi trnuti desni/zubi/nepce/jezik s lije strane, nije prošao dan da se nisam ugrizao, jesti/piti je bilo kao koprivu u ustima da imam. Pred samu terapiju ulja sam napravio MR, gdje se ustanovilo povećanje. Tumor se nalazi u području kavenorznog sinusa i spleta živaca, te se širi šupljinama gdje može, a usput mi je počeo pritiskati živce što dovodi do simptoma. Već od ulazne faze na ulju mi je usna šupljina bila manje utrnuta, počeo sam se sve manje i manje gristi, da bi od cca 7mj prošle godine se ugrizao negdje 2-3 puta ali na desnu stranu (što je pod normalno da se čovjek tu i tam ugrize), jedem i pijem s ugodom, lice mi trenutno nije utrnuto, ali nakon što sam sišao sa full doze počeo mi se vid pogoršavat u smislu da sve više i više moram glavu zakretat (ne samo skroz na lijevo kad želim nešto vidjeti). Zadnju MR sam napravio prije cca 6mj i sad idem na slijedeću. Kod prošle MR (kad sam imao lice/jezik/nepce... ok) kad sam bio negdje na pola full doze, se potvrdio nepromjenjen oblik od prethodne kad sam bio u groznom stanju. Moja logička pretpostavka je bila da nisam dovoljno dugo na ulju da bi se tumor veličinom smanjio, nego da je krenuo kako bih rekao da "slabi" i nema snage da mi pritišće živce. Ja sam to vidio nešo pozitivno. samo uklanjanje simptoma mi je bio već veliki korak jer sam se vratio u fazu na samom početku kada je tumor otkriven, a do početka ulja je rastao. Između ostalog dok sam bio na full dozi sam "otvorio dušu", propričao sam, da nisam tad siguran sam da bi neke stvari u sebi držao do groba, žena mi je rekla da sam joj na početku veze sve to ispričao da bi samnom bila samo iz sažaljenja i ne kao do sad iz ljubavi, tad mi je rekla jednu prekrasnu izreku koju ću si kad/tad istetovirati a glasi "Oluja je način na koji priroda uspostavlja ravnotežu.".(ovo zadnje pišem kroz suze). Ljudi kažu da sam se promjenio u pozitivnom smislu, da sam komunikativniji, pozitivniji, vedriji. Smatrao sam i još uvijek smatram da mi ulje pomaže, ako ne za tumor, onda za moje psihološko ozdravljenje. Očito imam neke greške u koracima prema tumoru koje pokušavam otkriti. Doktori kažu da ni bradavicu koja je dobroćudna nije za dirati, dok ne smeta. Iako sam trenutno spreman i na operaciju, pa da ostatak što nemogu izvadit, da prbam ubit s uljem, ali ipak se još uvijek bojim da mi se nakon operacije tumor na vrati u nekom drugom obliku. Znam da bi mi "redovni" doktor preporučio operaciju i ostatak rješavanja zračenjem. Iz tog razloga sam postavio upit dali je nekom poznat neki neurolog/neurokirurg koji podržava alternativu pa da mogu s njim o svemu tome popričati. Uskoro idem na MR, pa ću javit rezultate.
Usput, hvala ti na nesebičnoj punudi za ulje!
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Ako ja imam dobroćudni tumor, što su doktori zaključili iz MR, zašto bi me onda zračili?
Iskreno, i meni (nakon toliko prozivljenog i "sazvakanog" u vezi tumora, pre svega karcinoma) ovaj predlog zracenja (benigne izrasline) nesto i nema smisla...mada, uvek polazim od realne pretpostavke, da meni kao priucenom laiku i ne moze da bude sve jasno kao onima kojima je to struka...ali, zato mogu da postavim milion i jedno pitanje iskljucivo dr-konzilijumu, a na osnovu dobijenih odgovora, da sam donesem zakljucak sta je to najbolje za mene...sto i tebi savetujem da uradis.
MR jeste dobra dijagnostika, ali daleko od savrsene. Iz dozivljenog znam da su moguce greske u tom "prebojavanju", -parametar za procenu da li je struktura maligna ili benigna. E sad, da li su se i tvoji dr rukovodili mogucnoscu eventualne greske ili necim drugim (meni nepoznatim), to bi trebao sa njima da razjasnis do u najsitniji detalj.
Molim te, pronadji Zakon u vezi zdravstva, pa podzakonske akte koje govore o pravima pacijenata i obavezi dr gde pise: dr je duzan da odgovora pacijentu na sva postavljena pitanja, nacinom i jezikom na kom ce pacijent moci da shvati prednosti i mane predlozene intervencije. Dakle, pre ma kakve intervencije za koju traze potpis pacijenta, duzni su da ti objasne do u najsitniji detalj apsulutno sve, ...za zracenje ili hir. inter. je potreban potpis pacijenta. Tek kada to urade, na pacijentu je da li ces predlozeno prihvatiti ili ne...tako kaze Zakon!

Razumem koji sve simptomi nastaju kod tum. mozga, dva druga su mi imala nesrecu da ih to zadesi (jedan maligni, drugi benigni). Ovom sto je imao benigni su odmah predlozili operaciju (bez zracenja) i bilo mu je odlicno posle...nazalost, kasnije ga zakaci kancer pluca i odbije svaki vid lecenja, cak i ulje, i jbg...

Pored svih palamudjenja dr., ubedjen sam da benigni tumor ne moze postati maligan...jer, malignitet je dugotrajan proces za koji ne postoji naucni dokaz nit' kako, nit' zasto nastaje...tako da uvek imas varijantu uklanjanja operacijom. E sad, sve zavisi od lokaliteta gde se nalazi i koliko je moguce uklanjanje, a da se ne osteti neki vitalni centar mozga.

Sto se tice moje ponude (od srca), zelim i to malo da razjasnim.
Prvo. Ne potcenjujem bilo ciji metod terapije, pogotovu HerbalBaob-a...ali, suvise sam oprezan i nepoverljiv kada su nove "spejs-satl" metode u pitanju, pogotovu dobijene iz USA a toboz prekopirane iz Izraelskih Clinika...to sam cak i Herbal Bobu pisao u temi, jer slucajno znam nekog ko je bio u Izraelu u toj jednoj...i odlicno znam sta mi je taj dr ispricao o zastiti podataka tih clinika.
Drugo. Ko nam bilo cime dokumentuje uspeh tih metoda, sem virtuelnih prica odredjenih grupa da su izlecili ne znam koliko slucajeva, bas tom i takvom metodom?
Trece. Ko, i sa cim, meni moze da pruzi ma kakvo uverenje ili garanciju, da te odredjene grupe koje doturaju ovakve informacije nisu placene od FDA farmaceutske mafije da ciljno sire te info kako bi ljudi masovno shvatali da ulje ne deluje na malignitet?
Cetvto. Mozda je moje ulje najgore, najlosije boje i kvaliteta a metoda apliciranja "zastarela"...ali, dok mi sve to "bezvezno" daje klinicki vidljiv rezultat, jebe mi se za USA "spejs-satl" metode.
Peto. @jan_du upravo si mi Ti bio parametar koji sam pazljivo prato u vezi uspeha ove "nove" metode, zato sto sam shvatio da si intiligentan i vrlo pedantan u vezi doziranja CCO i ostalih etericnih ulja, tako da si mi postao "reper" da li ovu metodu uopste da probam da primenjujem na meni dragim osobama. Jedini zajeb koji mi se ni sam ne znam kako provukao, bio je sto sam ziveo u ubedjenju da se radi o malignom, ne benignom tumoru.

Ako ti mogucnosti funkcionisanja dozvoljavaju, probaj cisto RSO oralno uvece da navuces na 0.4 a ujutru rektalno koliko mozes...kazem, samo probaj nekoliko dana da procenis ima li nekog boljeg efekta. Da bi gruvao mozak, mora oralno kako bi THC prosao kroz jetru...ubedjen sam.
Naravno, sve najbolje Ti zelim!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kod nekih slucajeva, je samo rso ulje premalo. Moje mislenje.

Ja vec vise od godine dana studiram anticnu medicinu i praksu. U prirodi ima ogromno biljki koje mogu pomoc covjeku kod zdravlja.

Jedno od tih biljki je bela omela / Viscum album /. U njemackoj je zvanicno zavedena, da se upotrebljava kod lecenja raka.

Ima i drugih, samo je tesko dobit informacije, jer so ili zabranjene biljki ili drze info razne fakultete ili farmacija.

Tako, da na zalost moramo ovako, da se hebemo i pokusavamo sami sebi pomoc.
 

tri u jednoj

Aktivan Član
08.05.2015
48
285
53
56
München
Poznata mi je Bela Omela ( Imela) u Njemackoj je to Misteltherapie.Jos pr8je par godina svi oboljeli od raka su tu vrastu terapije mogli dobiti na racun svoje bolesnicke kasse.Medjutim u medjuvremenu se i tu sto sta izmijenilo.Naime od prije nekog vremena bolesnicka kassa preuzima troskove lijecenja sa Bijelom Imelom samo u posebnom slucaju, a to je kada kod pacijenta nepostoji mogucnost nekog drugog lijecenja.Da pojasnim: Kada je napr.operacija nemoguca i kada zvanicna Medicina kaze da se sve svodi na Palijativnu skrb.Therapija Bijelom Imelom ( Misteltherapie) se provodi iskljucivo u vidu injekcije ..Pacijenti se obuce da bi si sami davali istu u trbuh ili misicno bedro.Prilozit cu jedan link u kojemu je sve to detaljnije objasnjeno.Link je na Njemackom jeziku ..ali uz malo truda moze se prevesti.

http://www.mistel-therapie.de/de/wi....uebersicht/prospektiv.vergleichende.studien/
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Znam puno vise, nego sto pise na toj stranici.
I tamo se forsira lecenjem farmacijom. Njemacka. Zarada na bolesnim ljudima. Na kraju, kada si u :poop: i vide, da od farmacije nema nista pomoci ti daju prirodu, belo omelo za lecenje:fuck:

Tu se vidi, da so doktori otisli u zaborav u smislu ljecenja i pomoci bolesnima i postali pijuni maliku pare i farmaciji. U njihove mreze so se uhvatili politicari isto uz pomoc malika pare. Tako, da sistem koji imamo so do kraja zahebal.

Jedino ovako se nesto gura napred za ljudi, dok bude internet koliko toliko slobodan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
15.11.2016
54
59
18
46
Htjela bih i ja nesto da dodam na ovu temu biomix-a. Kad sam saznala da je otac obolio od raka, smjesta sam pocela da istrazujem o ulju kanabisa, i bila sam odusevljena novom metodom, ali isto tako i skepticna, jer je bilo malo „zivih“ dokaza.

Iz tog razloga sam sve to htjela da provjerim i na drugim forumima, prije nego otac krene sa time. Iskreno sve ovo sto je Bob objavio moze se naci i na drugim forumima. Metoda daje uspjesne rezultate. Jedina je greska koju sam mogla primjetiti kod Herbal Bob ta, da on pise da je ca. 330 mg biomixa maksimala doza. E o tome se moze diskutovati. Naime u USA koriste kreativnu inhibiciju kako je Bob opisao ali biomix se dozira i do 1000 mg!!! Dakle 330 mg mogu da daju dobre rezultate, ali dosta clanova na americkim forumima je koristilo doze od 600 mg pa i do 1000 mg. Ali ima i slucajeva kojima je i 300 mg pomoglo.

BITNA stvar je da se doza rasporedi u 3 do 4 porcije preko dana. NE pomaze ni 1000 mg ako se uzima jedan ili dva puta na dan.

Iskreno ja vjerujem u kreativnu inhibiciju, tj ne vjerujem da je farmaceutska mafija u opitanju, iz jednog razloga. Naime posto sam navrat nanos organizovala ulje, tj kapsule biomix-a, na amentoflavon i apigenin sam morala da cekam, te je otac krenuo na privikavnje ulja bez ovih kapsula. Mama mi je pricala da je on totalno bio osamucen od ulja cak i od tim malih doza…i bukvalno isti dan cim je poceo da korisiti apigenin i amnetoflavon, promjena je bila ocigledna. Mama kaze da je od tog momenta tata bolje podnosio ulje. Dakle vise THC koji nam sluzi za borbu protiv malignih celija je prezivjelo, a manje je bilo probavljeno, tj pretvoreno u psihoaktive supstance. Svako to moze na sebi da testira, i ja vjerujem da ce se osjetiti razlika.

Moj otac je nazalost nakon faze privikavanja i otprilike nekih 4 nedelje na 240 mg ulja, prestao da koristi ulje. Razlog je prvobitno bio taj sto nisam mogla na vrijeme da nabavim biomix, pa se otac takoreci „skinuo“ sa ulja, a drugi od razloga je sto otac nece da provodi vrijeme u krevetu.

Ja ipak nisam izgubila nadu da se nece predomisliti.
 
15.11.2016
54
59
18
46
Amentoflavon sam prvobitno nabavila na ovom site:
http://www.muscle-zone.com/special-products/pure-amentoflavone-60-caps.html

Ali sam onda na ovom pronasla malo jeftinije:
https://gigasnutrition.com/de/nitric-oxide-pump/3773-pure-amentoflavone-60-caps.html

Sto se tice apigenina, ovdje sam ga nabavila:
https://www.healthmonthly.co.uk/swanson_ultra_apigenin
Ovo su kapsule od 50 mg…a doza koju je Bob preporucio od 80 mg nigdje nisam mogla da pronadjem. Medjutim svi koji koriste ovu vrstu kreativne inhibicije koriste kapsule apigenina od 50 mg.

Inace na ovom site (nazalsot je na engleskom) se moze jos procitati o apigeninu i amentoflavonu. Naime isti enzimi jetre koji razlazu THC, razlazu i apigenin, tako da je u tome poenta.
https://hempedification.wordpress.com/2016/11/23/cannabinoid-bioavailability/

Isto tako htjela bih da upotpunim Bobv protokol vezan za jetru. Naime kod protokola stoji:

- žlica kokosovog ulja (osim kod liječenje raka jetre)
- 80 mg apigenin
- 200 mg amentoflavon
- zdjelica ili časa manga.

Medjutim Bob nije mogao da mi objasni sta znaci „žlica kokosovog ulja (osim kod liječenje raka jetre)“, i savjetovao da otac sve troje uzima. Posto je kod oca u pitanju rak jetre, odlucila sam da istrazujem dalje i pronasla na drugim forumima sledece:

- Za sve vrste kancera korisiti apigenin i amentoflavone za kompetitivnu inhibiciju

- Ako je u pitanju rak jetre, onda se za transportno ulje (carreir oil) obavezno koristi kokosovo ulje, ALI ne uzimati kokosovo ulje 30 minuta prije doze biomoxa jer bi ometalo smjesu kokos/kanabis. Dakle za kompetetivnu inhibiciju kod raka jetre uzimati samo apigenin i amentoflavone, a ne uzimati kokosovo ulje extra.

- Za sve ostale vrste kancera korisiti maslinovo ulje kao nosac, i uzimati kasicicu kokosovog ulja 30 minuta prije doze zajedno sa apigenin i amentoflavone.
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Mama mi je pricala da je on totalno bio osamucen od ulja cak i od tim malih doza…i bukvalno isti dan cim je poceo da korisiti apigenin i amnetoflavon, promjena je bila ocigledna. Mama kaze da je od tog momenta tata bolje podnosio ulje.

Ja isto daleko manje osjetim utjecaj THC-a kod uzimanja apigenina i amentoflavona. Neznam da li sam trebao, ali ja sam trenutno na pauzi od tih dodataka, jer na pakaranjima piše da se uzimaju cca 2 tablete dnevno, a uzimao sam 2,5x više (uzimao sam 5x dozu biomixa dnevno).
 
15.11.2016
54
59
18
46
Ja isto daleko manje osjetim utjecaj THC-a kod uzimanja apigenina i amentoflavona. Neznam da li sam trebao, ali ja sam trenutno na pauzi od tih dodataka, jer na pakaranjima piše da se uzimaju cca 2 tablete dnevno, a uzimao sam 2,5x više (uzimao sam 5x dozu biomixa dnevno).

Iskreno jeste zbunjujuce, ali na tom forumu na kome sam istrazivala sam pronasla da je lik koji je inace izlijecio rak jetre sa biomixom (1000 mg na dan) koristeci apigenin i amentoflavon, kao kreativnu inhibiciju u dozama koje je i Bob preporucio. E sad onkolog tog lika (posto je to u Americi legalizovano) mu je cak preporucio da uzima 1500 mg apigenina dnevno.

A na onom linku koji sam u poslednjem postu objavila stoji sledeca preporuka :
"To place a disease under constant pressure, cannabis oil should be taken more than a couple of times a day. If apigenin and amentoflavone are being used, perhaps four to five suppositories / doses in 24 hours. 50 mg of apigenin and twice a day 200 mg of amentoflavone, 30-40 minutes before each suppository over a few days. A daily dose of 250 mg of apigenin and 400 mg amentoflavone is not excessive, more might safely be used."
 
23.01.2017
1
0
1
41
- Ako je u pitanju rak jetre, onda se za transportno ulje (carreir oil) obavezno koristi kokosovo ulje, ALI ne uzimati kokosovo ulje 30 minuta prije doze biomoxa jer bi ometalo smjesu kokos/kanabis. Dakle za kompetetivnu inhibiciju kod raka jetre uzimati samo apigenin i amentoflavone, a ne uzimati kokosovo ulje extra.

Herbal Bob je napisao:
"- konzumirati također jednu žlicu (10ml) kokosovog ulja osim u slučaju raka jetre (ne metastaza na jetri)"

Znaci da se kokosovo ulje ne uzima prije CCO u slucaju raka jetre (misleci vjerovatno na primarni tumor) ali da to ne vazi za metastaze na jetri (sekundarni tumor). Pa ako mozes staviti link gdje si procitala to za rak jetre sto si dopunila gore u protokolu.

Pozz
 
18.04.2017
19
1
3
Pozdrav ljudi! Procitala sam temu, zelim nesto provjeriti. Znaci tih 300 mg pune doze koji se treba uzeti u jednom danu odgovara 1g RSO ulja po ucinkovitosti? Zabrinula sam se jer bi se po RSO metodi 10g trebalo iskoristiti u 10 dana, a ovdje se razvuce na 30 dana. Mozda postavljam glupa pitanja, ali sve provjeravam 100 puta da ne bi pogrjesili.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
300 mg pune doze odgovara = ekvivalent 1.2 g rso ulja.
Razlog. Kod rso metode jetra razgrade 70-80% kanabinoida.
Kod biomix kapsula jetra razgrade 20-30 procenata kanabinoida.
Dobijes vise kanabinoida u krv.
 
15.11.2016
54
59
18
46
To je teoretski tacno, ali u biti ne znamo koliko kanabinoida zaista prezivi i ja se ne bih drzala tih 300 mg. Nekome ta doza i pomogne, ali nekima treba i duplo vise.