Herbal Bob's medical lounge...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Bok travaru, lijepo za cut da si prioritete rijesio i sad mirne duse dnevnik zapocinjes.
Rezim svijetla u vegi i dalje isti? 12/5,5/1/5,5 prava stvar, cuva i led svijetla! Imao sam jedno testiranje adrijevih ledica u rezimu 18/6 i vratio se na sparni rezim. Sad je zadatak skratiti cvatnju, probalo se sa laku noc ledicama, 15 min i kracenjem dana, odvojeno testiranje,nic od toga. Bavis li se slicnom mislju? I imas li kakvih rezultata? :thumb:
 
20.02.2019
5
63
13
47
Canary Islands
@1310
Bok Japanac, drago mi je vidjeti da si još tu... :)
Imam ih baš hrpu u vegetaciji koje pripremam za iduću rundu, šibam i dalje 12on/5off/2on/5off i naročito mi sad koristi pošto su tu temperature dosta visoke preko dana pa onda cure spavaju...
Kaj se tiče skraćenog ciklusa cvijetanja tu ti nema sreće bez smanjenog uroda, naj više kaj možeš napraviti je smanjiti račun za struju sa DLR rutinom... 12/12 prva dva tjedna i onda smanjuješ svijetlo za pola sata svaki tjedan, završavaju ti na 9 sati svjetla i ja nisam primijetio da se urod nešto smanjio... Čak bi rekao da je kvaliteta bila bolja...

Pravi account mi još ne radi tak da koristim ovaj dok ne riješimo problem...
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Wau, tenx, velis radi, hehe isprobat cu odmah, cim dojdem do cvatnje. Vidim drzis dva sata kod prekida sna, evo provjereno kroz vise growova taj prekid moze trajati i samo sat .
Izskrcao sam se dosta kroz igru ledicama, potrosnja struje ista kao i lani no sad imam dva boksa, vega i cvat. Bitno mi je smanjiti rezije, imam lufta jos kod glavnog venta, klapna , tako da nocu ne radi non stop.
Lovim ponovni pocetak za tehnikalije jer kad pocnu medicinska pitanja ova postanu manje vazna.
 
20.02.2019
5
63
13
47
Canary Islands
Sorry na postu sa previše biljaka, iskreno nisam ni znao da imamo limit i možda sam trebao pojasniti neke stvari prvo pa ajmo od početka... :)

Dragi moji Vutrići i ja sam emigrirao iz lijepe naše ali nisam otišao na bauštelu u Njemačku, Irsku ili Švedsku nego sam otišao na Kanarske otoke saditi legalno, otvoriti banku sjemena i bavit se istraživanjem medicinske primjene ove naše divne biljke... Na moju sreću ovdje nema represije i biljka nije demonizirana, nije jos apsolutno legalna situacija ali je u potpunosti dekriminalizirana... To znaci da samo prekršajno odgovaraš za bilo koju količinu i to samo ukoliko te iz neko razloga ulove u prodaji ili ako sadiš velike količine javno vidljive, u svoja četiri zida možeš raditi što te volja dok ne smetaš drugima...
Trenutno smo u procesu registracije Cannabis Social Cluba te ćemo uskoro biti u mogućnosti legalno prodavati sve proizvode od kanabisa, nakon toga ide licenca za medicinski uzgoj i apoteka...
Pripremamo ovo već skoro godinu dana i moram priznati da put nije bio lagan ali skoro smo gotovi i svijetlo na kraju tunela se nazire...
Btw, država nam subvencionira otvaranje firme za medicinski uzgoj i oslobađa na poreza ovisno o broju zaposlenika... ::listomahanje::

Uglavnom, gore navedeno je razlog veće količine biljaka te se nadam da ce ih uskoro biti jos puuuno više... Kad otvorimo Cannabis Socila Club (Španjolska varijanta Coffee shopa), trebat ćemo od pola kile do kilu dnevno da bi se namirile potrebe članova... To je prosjek kvalitetnog kluba koji varira o sezoni, brojke su od frenda koji je u biznisu već 8 godina i ima tri svoja Social cluba i dva Grow shopa... Legalno možemo držati 200g u klubu i uzgajati toliko po svakom članu, neki od klubova imaju par tisuća članova pa si sami računajte kak se tu sadi...

Koji nam je plant limit, nisam uspio naći.."
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Nemam nista protiv tvojih aktivnosti, opisanih u prethodnom postu, naprotiv, zelim ti uspjeh i zadovoljstvo u radu.
Samo sam te zamolio da ne baratamo o kilogramima na forumu namijenjenom populaciji na Balkanu, gdje u nekim drzavama i samo posjedovanje pola grama podrazumijeva krivicno djelo.
 
20.02.2019
5
63
13
47
Canary Islands
Hvala na podršci i željama ali ajmo mi dalje sa temom nastaviti...

Vidim da su se vodile rasprave oko konzumacije eteričnih ulja i jačine terapijski doze pa ajmo od tuđa krenuti...
Doza od dnevnih 300mg bioaktivnih kanabinoida je ustanovljena kao idealna početna terapija kako zbog cijene tako i zbog učinkovitosti, razlika u tri puta manjoj cijeni početne terapije može kod nekog značiti razliku između života i smrti a ako je terapija pre slaba lako se pojača nakon kontrole... Ja bi bio naj sretniji kad bi svako imao financijskih mogućnosti i toleranciju da krene sa 1.000+mg dnevno ali to je rijetko slučaj...
Što se tiče eteričnih i fenolnih ulja koja se koriste za nadomjestak terpena i čišćenje receptora, konzumiramo ih u praktički homeopatski dozama te do sada nisu ustanovljene nikakve nuspojave...

Bilo je i nekih pitanja oko terapija ali ne znam dali su članovi još aktivni pa da ne odgovaram bez veze, tu sam za sada koliko stignem pa pitajte ponovo pretty please...
 
24.02.2019
2
1
3
Pozdrav svima! za sad sam ovde procitala u medicimi sve od Herbal Boba i krenuh na mazara i kontam da cu biti sa Vama dugo dugo jos......Posto vidim da ima mnogo upucenih ljudi, sigurno mi neko moze reci kakva je situacija sa makedonijom i proizvodima od kannabisa koje navodno ima u apotekama,kanoil i kanobil, za sva moguca teska oboljenja .Buni me da ako vec to postoji zar to nije divno,sa druge strane Irka me obavestila da navodno oni to sve izvoze, sto mi je malo van svake pameti....... Hvala unapred ljudi
 
28.03.2018
26
10
3
Pozdrav drago clanovi,

U frci sam i trebam vasu pomoc. Zbog prevelikog stresa i okolnosti u kojima se trenutno nalazim nemam kapaciteta da rijesim jednu racunicu vezano za spravljanje biomix kapsula. Radi se o sljedecem: imam 7ml kanabis ulja i treba izracunati koliko mi je na tu kolicinu potrebno kokosovog ulja i suncokretovog lecitina. Znam da je sitnica, ali kako imam sto i jednu brigu na pameti i mnogo drugih obaveza molim vas pomagajte, mozak mi je trenutno kasha :/
 

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
258
1.153
143
Tetka ima rak noge koji je metastazirao na jetri. Posle svega sto sam uspeo da procitam na forumu imam mnogo nedoumica . Za par dana nabavljamo spric rso ulja, citao sam dosta o biomix kapsulama i hteo bih da napravim kapsule. Zanima me konkretno da li mogu biomix za ovaj njen problem?
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
@Pantagan - jel mi možeš reči, koliko djika može biti u zamrzivaču?
Stavio sam je sinoč, da danas kuham. Napokon imam sve, ali nekako na kišu vuče. U slučaju, da mora ostat dulje, jel to problem?
Čekam kreme, ali smolu, ako neče kiša padat, kuham danas.
I još jedna stvar. Imam puno trima, koje sam mislio sa 3.cjeđenjem, ali trim je zamrznut, čim je biljka skinuta. Znači, sirov trim. Jel to mjenja išta? Mogu i bez njega. Rađe, nego da imam lošije ulje!

Puno hvala! Šljiviš trim, ako od 70g odlične djike, dobijem 5 ml za mazanje če biti, dosta.
Još 15ak mrvinja, ali od vrhova.
Hvala još jednom! Idem pripremit sve:thumb:
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Dovoljno je i par sati u zamrzivaču ali i da ostane dan dva mislim da nije problem. Svježi ili svježe smrznuti materijal nisam nikad koristio za izradu ulja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc