Herbal Bob's medical lounge...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Pročitaj malo bolje temu o biomix kapsulama. Suncokretov lecitin mikroskopski inkapsulira ulje i na takav način veči dio ulja prolazi jetru bez početka razgradnje kanabinoida.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
Slazem se,medutim u slucaju raka jetre se sugerira kokosovo ulje sa odgovarajucim terpenima za najbolju bioraspolozivost Biomix kapsula.I tada je najveca bioraspolozivost u jetri.
 

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
Zelim samo nadodati iz prakse kako je Biomix uvelike pomogao u rijesavanju problema sa jetrom prilikom uzimanja velike kolicine alkohola u duzem vremenskom periodu.Covijek koji je imao nalaze pretraga AST-850,ALT-1100,GGT-preko 1000 je kroz tri tjedna uzimanja Biomix kapsula cijela krvna slika pala ispod referentnih vrijednosti,svrab koze je potpuno uklonjen kao i suha koza,nakupljanje vode u trbuhu.Uz Biomix nije koristio nikakve druge preparate osim jednom tjedno mango.
Napominjem da prije toga nikada nije uspio rijesiti svrab na kozi niti kronicni umor.Biomix je unosio analnim putem.Ne oralnim.Dali to nesto znaci jos ne znam.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Hvala na korisnim informacijama! Ja sam mislio na tumorske promjene na jetri, s problemima na jetri izazvanim konzumacijom alkohola nemam iskustva pa su tvoje informacije dobrodošle:thumb:
Edit: Za problem svraba mi je poznato, meni krema od konoplje trenutno rješava svrab od seboreje a usput rješava i perutanje, ali to je za neku drugu temu.
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Jel mi netko može reči omjer za kremu.
Imam kokosovo ulje, Nevenovu kremu, kantarionovo ulje i smolu canabisa.
Znam na pari otopit kreme, ali neznam omjer.
Dijagnoza mi je:pilonidalna cista s apscesom
Imam Nevenovu kremu, koja je kao vosak. I kad je topla, zadržava gustoču.
Dao mi je Big omjer, ali toliko smo poruka izmjenili, da sad preko 100 strana krenem čitat, opet bi morao odgodit.
Hvala na brzom odgovoru! :thumb:
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Nema tu baš nekog određenog omjera, trebaš pronač kombinaciju koja tebi odgovara. Ja na 100 ml (1 decilitar) ulja za kremu ubacim oko 2 g konopljinog ulja. I još bi ti jedna stvar dobro došla, malo pravog pčelinjeg voska da zgusne kremu jer inače ostane tekuče. Iako je i bez voska dobra za primjenu na koži ali se puno razlijeva pa je dobro da bude malo gušče konzistencije radi lakše primjene.
 
29.06.2019
3
0
1
45
Pozdrav Herbal Bob 2
ovdje drugi Bob...... Bob početnik
Nadam se da si još tu prisutan negdje..

Majka mi ima karcinom pluća... ali to je samo n-ta dijagnoza... ona je 100% invalid od prije. Ima tu svega na papiru: lagani moždani, parkins, razni neurološki problemi (žarenje lica, nesanica, bolovi bez pravog razloga), gastroi. problemi... da ne duljim, idemo odmah na važno

Pročitao sam masu toga šta si pisao, svaka čast, vjerojatno si spasio mnoge živote... više nego šta misliš...

Liposomska inkapsulacija me muči!
Ustvari LECITIN
Dobio sam Frankenstein ulje, imam domaće maslinovo “boli glava”... ali me muči jer nemam tekući lecitin (ima ga svugdje u tabletama i nađe se u prahu tu i tamo). Koliko sam skužio, on je ful bitan a naručit now food iz amerike, može mi značit i mjesec dana čekanja... dali mogu upotrijebit u prahu na neki način?

Eterična ulja?! Limunsku travu ću zamijenit limunom ( koliko sam skužio, jedno i drugo imaju umirujuća svojstva ). Kopaiba? Je jako važna ili je mogu zamijenit? Imam na raspolaganju borovo ulje, čajevac, metvica, eukaliptus, antistres ( mix 15 biljaka: lavanda, kamilica, metvica, ružmarin....)

hvala unaprijed...
 
29.06.2019
3
0
1
45
Hvala na podršci i željama ali ajmo mi dalje sa temom nastaviti...

Vidim da su se vodile rasprave oko konzumacije eteričnih ulja i jačine terapijski doze pa ajmo od tuđa krenuti...
Doza od dnevnih 300mg bioaktivnih kanabinoida je ustanovljena kao idealna početna terapija kako zbog cijene tako i zbog učinkovitosti, razlika u tri puta manjoj cijeni početne terapije može kod nekog značiti razliku između života i smrti a ako je terapija pre slaba lako se pojača nakon kontrole... Ja bi bio naj sretniji kad bi svako imao financijskih mogućnosti i toleranciju da krene sa 1.000+mg dnevno ali to je rijetko slučaj...
Što se tiče eteričnih i fenolnih ulja koja se koriste za nadomjestak terpena i čišćenje receptora, konzumiramo ih u praktički homeopatski dozama te do sada nisu ustanovljene nikakve nuspojave...

Bilo je i nekih pitanja oko terapija ali ne znam dali su članovi još aktivni pa da ne odgovaram bez veze, tu sam za sada koliko stignem pa pitajte ponovo pretty please...


Stavio sam post #229 pa ne znam ako ti pokaže (novi sam tu)... pa ako ti ovdje stavim pod odgovor, možda vidiš...
 

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
nađe se u prahu tu i tamo). Koliko sam skužio, on je ful bitan a naručit now food iz amerike, može mi značit i mjesec dana čekanja.
15 eura boca(dostava pola)5-7 dana cekanja.
dali mogu upotrijebit u prahu na neki način?
Ne.
Eterična ulja?! Limunsku travu ću zamijenit limunom ( koliko sam skužio, jedno i drugo imaju umirujuća svojstva ). Kopaiba? Je jako važna ili je mogu zamijenit? Imam na raspolaganju borovo ulje, čajevac, metvica, eukaliptus, antistres ( mix 15 biljaka: lavanda, kamilica, metvica, ružmarin....)
Napravi jednu turu bez etericnih pa po potrebi dodaji.Moje misljenje je kako etericna ulja veoma mogu promjeniti sam rad kapsule.Prirodni terpeni su druga prica.
Sretno.Mozda se i herb javi,mozda.
 
Poslednja izmena:
29.06.2019
3
0
1
45
15 eura boca(dostava pola)5-7 dana cekanja.

Ne.

Napravi jednu turu bez etericnih pa po potrebi dodaji.Moje misljenje je kako etericna ulja veoma mogu promjeniti sam rad kapsule.Prirodni terpeni su druga prica.
Sretno.Mozda se i herb javi,mozda.

Zahvaljujem na odgovoru Hidro,

Sa IHerba sam naručivao prošle godine ali sad više nemam kreditnu karticu... a od 3 naruđbe: jedna nije ni došla nego se vratila njima nazad, jednu mi Hrv.pošta poslala na carinu jer je iznos preko 22$ pa sam dobio paket za skoro 2 mjeseca.. a jedan paket mi došo za nekih 20ak dana ali zato jer su to bili Solgar vitamini koji su došli iz nekog skladišta od negdje u EU.. ne sjećam se više točno!

Igrom slučaja našo sam čovjeka koji ima Lecitin u frižideru i Poslat će mi za par dana, tako da sam se snašo.... a za ova eterična onda ćemo počet bez.

Hvala, pozdrav
 

Duh1978

Aktivan Član
22.05.2011
104
342
63
Hvala na korisnim informacijama! Ja sam mislio na tumorske promjene na jetri, s problemima na jetri izazvanim konzumacijom alkohola nemam iskustva pa su tvoje informacije dobrodošle:thumb:
Edit: Za problem svraba mi je poznato, meni krema od konoplje trenutno rješava svrab od seboreje a usput rješava i perutanje, ali to je za neku drugu temu.
Samo svrab od seboreje? Meni je osobno nakon 5-6 dana mazanja uljem potpuno nestalo ljuskavih svrbljivih crvenih krasta od seboreje. Još sam pustio seboreju da se razmaše, da baš imam na čemu raditi. I mazao samo jedan dio kože. A onaj drugi netretirani dio kože mi služio kao kontrola. U svom dvadesetogodišnjem iskustvu sa seborejom nisam naišao na nešto što pomaže ovako efikasno kao RSO.
 
11.01.2020
11
31
13
51
Zdravo i poštovanje svim forumašima,

vidim da duže vreme niko nije pisao oko ovoj temi. Skoro sam na forumu, čitam danima i pokušavam da sve “ukapiram” pošto ima dosta informacija. Malo sam zbunjen ali se ipak nadam da će mi neko od iskusniji forumaša pomoći da razjasnim pitanjem sa terapijom Biomixa.

Kako je Herbal Bob napisao:

„*Napomena* Kokosovo ulje je kontraindicirano kod liječenje raka jetre. Kokosovo ulje koje koristimo u liječenju raka jetre mora biti prepuno kanabinoida tako da ga koristimo kao carrier ulje za CCO. Kod raka jetre potrebno je koristiti još neke dodatake za postizanje kreativne inhibicije...“


“Dakle plan je: 30-40 minuta prije nego što uzmemo dozu

- žlica kokosovog ulja (osim kod liječenje raka jetre)
- 80 mg apigenin
- 200 mg amentoflavon
- zdjelica ili časa manga.”


Pantagan je napisao:

“Da, to stoji, ali praksa je pokazala da biomix kapsule nisu dobra opcija kod problema s jetrom.”

Sada moje pitanje: Jel to vazi i za metastaze na jetri..?

Moja supruga imala rak dojke (2017). Sada su se metastaze pojavile na limfne čvorove i dve na jetri. Prešli smo s RSO na Biomix pa se bojim da nisam možda dobro shvatio sve oko BioMix terapijom sa jetrom. Ako može neko da mi pojasni moje pitanje bilo bi od velikog značaja pošto smo počeli sa Biomix.
Ne želim pogrešiti. Zahvaljuem se na odgovoru. Srećno!
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Homo sapiens Vazi i za metastaze na jetri.

Moja supruga je imala rak debelog crijeva koji je metastazirao na lijevi jajnik. Operacijom su joj uklonjeni jajnici i maternica. Uzimala je cisto RSO ulje jedan i pol gram jacine 65-75 posto THC-a i stvari su bile koliko toliko pod kontrolom. U nedostatku ulja napravio sam joj biomix kapsule. Od kada je presla na biomix po omjeru Herbal Boba (1:10) pojavilo se 8 metastaza na jetri u roku od 3 mjeseca. Isao sam malo istrazivati nasao podatak da je za lijecenje raka biomix kapsulama potrebno raditi omjer 1:5, a ne kako se ovdje navodi 1:10. Moja supruga je preminula par mjeseci iza toga.

Sretno u lijecenju!
 
Poslednja izmena:
11.01.2020
11
31
13
51
@Homo sapiens Vazi i za metastaze na jetri.

Moja supruga je imala rak debelog crijeva koji je metastazirao na lijevi jajnik. Operacijom su joj uklonjeni jajnici i maternica. Uzimala je cisto RSO ulje jedan i pol gram jacine 65-75 posto THC-a i stvari su bile koliko toliko pod kontrolom. U nedostatku ulja napravio sam joj biomix kapsule. Od kada je presla na biomix po omjeru Herbal Boba (1:10) pojavilo se 8 metastaza na jetri u roku od 3 mjeseca. Isao sam malo istrazivati nasao podatak da je za lijecenje raka biomix kapsulama potrebno raditi omjer 1:5, a ne kako se ovdje navodi 1:10. Moja supruga je preminula par mjeseci iza toga.

Sretno u lijecenju!
Pratio sam sve tvoje poruke od početka ovde na forumu. Jako mi je žao zbog toga..

Ima dosta različitih izjava oko BioMix-a tako da nisam bio 100% siguran. Puno mi/nam znači tvoj post gore. Vratit čemo se na RSO terapiju. Jel mogu saznat kako ste ulje koristili? Samo oralno ili i rektalno..?

Još jednom veliko hvalana na odgovoru i podršci...
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Koristili smo ulje samo oralno. 45 minuta prije uzimanja ulja mala zlica do vrha puna kokosovog ulja, apigenin, amenotoflavon.

I jos jedan detalj vezano za biomix. S obzirom da su joj izvadjeni jajnici i maternica usla je u prisilnu menopauzu. Znaci skoro pa konstantni valunzi. Kada je bila na ulju toga nije bilo, al kada je presla na biomix opet su se pojavili valunzi.
Ja sam misljenja da biomix u omjeru 1:10 nije dobar za lijecenje tezih rakova. Al to je samo moje misljenje.
 
11.01.2020
11
31
13
51
Koristili smo ulje samo oralno. 45 minuta prije uzimanja ulja mala zlica do vrha puna kokosovog ulja, apigenin, amenotoflavon.

I jos jedan detalj vezano za biomix. S obzirom da su joj izvadjeni jajnici i maternica usla je u prisilnu menopauzu. Znaci skoro pa konstantni valunzi. Kada je bila na ulju toga nije bilo, al kada je presla na biomix opet su se pojavili valunzi.
Ja sam misljenja da biomix u omjeru 1:10 nije dobar za lijecenje tezih rakova. Al to je samo moje misljenje.
Poštovani Sensi Star, puno hvala na odgovoru.

Nadovezuju mi se još dva pitanja: U mom slučaju bih bolje da odustanem od kokosovog ulja 45 min. pre oralne upotrebe radi metastaze na jetri? Pošto bi kanabioidi većinom prošli tako pored jetre. Jedino bih stavio u kapsule RSO i kokosovo ulje radi boljeg vezivanja kanibioida na receptore. A apigenin i amenotoflavon isto tako pre RSO unosa izbaciti?

Ako sam dobro shvatio suštinu...Hvala!!
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja bi apigenin i amenotoflavon ostavio, pa vidio na prvoj kontroli kako stvari stoje. Mozes kapsule sa RSO uljem nadopuniti sa kokosovim, tako smo i mi radili.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Homo sapiens