hermić u boxu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2008
3
0
0
101
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Da možda pročitaš pravilnik braco?
I malo se bolje informiraš po forumu?

Inače to šta nema "pravih" listova ne znači ništa...možda je čak i neka luda mutacija..i pobogu..foto period??? Sad je vegetacija ako ti raste na prozoru

:maryjane:
a što da ti kažem vidio sam temu hermić u boxu i bilo bi suludo pomišljati da nisam na pravom mjestu...p.s. ne raste na prozoru zato i kontam da je foto stadij u pitanju jer koristim normalnu žarulju od 100w za osvjetljenje prostorija...hvala:thankyou:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
No frx karabaja :)

Era nemoj se nervirat bezveze.. ljudi pomazu koliko mogu i znaju.. ako se zbroji sve do sada sigurno je da su puno vise pomogli savjetima nego napravili gresaka.
No u pravu si kada kazes da treba biti oprezniji pri dijeljenju savjetima jer neciji nepromisljeni savjet moze nekome upropastiti grow.. ali isto tako novi clanovi neka budu oprezni i paze koga slusaju, a to fino i pise u pravilniku.. dakle ako si netko upropasti grow jer je slusao glupi savjet djelomicno je sam kriv jer nije procitao pravilink ili sam istrazio koje je rjesenje na njegov problem.
Nikad ne brzat sa odlukama, vec pricekat da se vise ljudi javi i da svoje misljenje.. jer nitko nije savrsen pa se moze adminima desit da zabrljamo stvar nekad radi uduvanosti/umora/ljenosti da pricitamo :))

peace bros ;)
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
bokburazbok citaj forum i ne mijesaj se u moju teme. nemozes s tom svicom nista a i tajmer vjerojatno nemas. citati citati i citati.

okinuo sam te donje grane koje su davale znakove hermija ali vise iz zelje da zapalim nesto.
znaci koliko sam skuzio sjemenke zenke koje oprasi hermij su upotrebljive. i nema nikakve stete u boxu.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Steta u boxu je da ces dobiti ogroman broj sjemena ako ti oplodi sve i biljka ce energiju umjesto u cvjetanje i headove potrositi na formiranje sjemena pa ce i urod biti uvelike smanjen..
Sam procjeni jel taj hermic vrijedn rizika da ti doslovno zahebe ostale biljke.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
drugi put počupaj samo cvetove hermy-a...nemoj cele grane-sad če doduše vise šečera..dobit gornji cvetovi

Pogrešno si shvatijo:hermy je največa steta skoro:) jer ako bi oprašijo mužjakom,rezultat bi bijo ženski ili muški..
ako se opraši polenom hemafrodita: hermy ili ženka(zavisi ,od več navedenog u prošlim postovima)

puno babica kilava deca:nismo ti bas puno pomogli!!

sretno