hermići ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.01.2011
4
0
0
34
Ćao!

Kratko pitanje za ekipu. Imam desetak sjemenki od iste biljke ,jedna od njih mi je u proslome grow_u bila hermic da li mi ovih devet ostalih imaju predispozicije da postanu hermići? Mislim ono da li da riskiram?

P.S
Stresa u proslom grow_u nije bilo ,fotoperiod uredan......

L.P
Hladnjak!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mogu biti sve zenske mogu biti svi hermici mogu cak i krejem cvetanja da budu hermiji to ti je sad sreca :)
 
14.01.2011
4
0
0
34
Hm..? E da jos nesto upravo taj transseksualac iz proslog growa mi je oprasio donje cvjetove zenke druge vrste i eto ispade neko sjeme ,tocnije cca 5 kom. Citao sam kao ono kad hermi oprasi zenku trebala bi biti zenka ,obje biljke, znaci i hermi ,bar majka njegova bila je visoko potentna biljka i oprasena zenka indica isto tako potentna. E sad zdravim razumom dijete bi trebalo biti na roditelje ,a sto se tice spola nadam se na majku. Imam malo prostora u box_u i naravno mjesta za gay biljke i macho muskarce nemam. Da li je isplativo probati sa takvom vrstom sjemena..?

L.P
Hladnjak!
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
probaj,u biti stavi ti njih odmah na 12/12,za nekih 15-tak dana ce ti pokjazati spol,pa onda ce da vidis gdje si i na cemu si,puno sreće i,

Lp.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja to nisam skontao tako ja sam skontao da je dobro uzeti semenke kad se hermi pojavi vec pri kraju cvetanja i onda uzmes polen i oprasis neku drugu biljku i to se pojave dve tri posvice polena ne vise.... al mozda sam lose skontao
 
14.01.2011
4
0
0
34
ZOKI je napisao(la):
ja to nisam skontao tako ja sam skontao da je dobro uzeti semenke kad se hermi pojavi vec pri kraju cvetanja i onda uzmes polen i oprasis neku drugu biljku i to se pojave dve tri posvice polena ne vise.... al mozda sam lose skontao

Hm...it's ok brate....

L.P
Hladnjak!