Hermic?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
evo ti sranja feminizirani jack herer od sesi seedsa je u 2 tjednu cvitanja dobia muda bez da je ima ikakav stres od rodenja ko bebi mu je bilo i stvarno je zdrav,sad sta da radim s njim da bacim sve ca ili mogu sta iskoristit,nije jos bacia kristale tako da thc postotak neznam kakvi je? ajde vi sta ste imali ovakav slucaj dajte savjet...
stavit cu dvi slike popodne kao ogledni primjer hhh
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.470
3.198
Bekaa Valley
onda je genetski uzrokovan hermafroditizam, tesko ces se izboriti uklanjajuci muske cvetove, ne znam sta pametno reci jer ima jos puno da cveta, a polen da cuvas bez veze je, dobices opet hermije kad sa njim oprasis... jbg. sensi je uvek bio dobar i dugo radio samo regular seme, kao i mandala ili kc brains... sad svi nesto krenuli za parama, pa eto sta zna da ispadne... kaci fotke ovde, a mogao bi poslati i sensiju ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
i ja mislim da je genetski,nista mu nisam radio osim topinga jos u vegetaciji ima 20 dana i normalno je baca pistcile sve do jucer ja pogledam ono muda na spoji stabljike i grane,slikat cu za par sati pa ces vidit,e da i mislia sam da se nista nece moc od njega,a vec sam stavia u vlaznu maramicu silver haze ovoga cu cupat danas...a sensiju bi moga poslat slike

jebes mi mater ako iz ovih navodnih muda ne izlaze pistcile,tako mi se cini od sinoc barem,neznam vise nista...
evo slike a ostavit cu ga jos dan dva da bude jasnije...
cimg2848d.jpg
cimg2847u.jpg
\\
cimg2850p.jpg

cimg2851k.jpg
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
da bas steta super je picia i izgleda nema mu greske,a da shit provam napravit,bili to udaralo sta s obzirom da je negdi 15 dan cvata...i zemlja je dobra u pitaru jel je smin ostavit za iducu biljku...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
probaj skidat sva ta jajasca cim ih vidis i mozda nesto bude... nisam nikada imao hermija tako da ne pricam iz osobnog iskustva ali sam vidio po forumu da je netko kidao ta jaja i ispalo je ipak nesto :)
sretno i bit ce sljedeci put sigurno dobro sve :) samo polako !

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
to mi je proslo kroz glavu da ga vanka prebacim pa cupkam samo neznam,samo provjeravam to za shit a nazalost znam da nemoze...a vidit cu nisam pametan silver je vec u maramici mislim da cu ga cupat sutra ciloga,zelim pravu robu ne hermi hhh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pa da ga izbaci van, ostavi da cvjeta i na kraju napravi hašiš od hermića isto bi valjalo, samo što bi dobio dosta manje i ne bi bio toliko jak...


ako imaš gdje, izbaci jacka van pa neka sam preživi kako zna i može, ako i nešto uspije na jesen možeš napraviti neki bubble hash iz toga (iako će biti mala količina)...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
za svaki slucaj provjeri da ti svjetlo ne ulazi u box prije sljedeceg growa, jbg sta je tu je idemo dalje... svima se moze dogoditi bitno je ne odustati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
nema di da ude i o tome sam razmislja ali preko noci kad spavam tad ne gori svitlo ni u boksu,pazim ja na njih ko na djecu hhh,hvala svima da odgovorima i rjecima podrske ide dalje silver haze sutra u zemlju pozz
 
28.06.2012
4
0
0
43
SM
Zamolio bih za pomoc po pitanju hermica. Imam spoljasnji grow i na dve vrste , domaji i samanu semena druge reprodukcije. Vec 10 godina sadim i prvi put imam hemafrodite. Ako se hermic pravi radi femiziranog semena, hoce li reprodukovati hermice ako ostavim do kraja na drugim biljkama tj onim koje oprasim njime? Mikri, javljaj sta bi sa tvojima! Do sad pretpostavljam da si se oprobao sa svojim. Pozdrav i nadam se odgovoru sto pre to bolje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.470
3.198
Bekaa Valley
stafaraj je napisao(la):
... Imam spoljasnji grow i na dve vrste , domaji i samanu semena druge reprodukcije...
sta je seme druge reprodukcije, mislis na F2

stafaraj je napisao(la):
... Ako se hermic pravi radi femiziranog semena, hoce li reprodukovati hermice ako ostavim do kraja na drugim biljkama tj onim koje oprasim njime? ...
zavisi da li je hermafroditizam namerno izazvan (sredinski uzrokovan, obicno stresom) ili je genetski
 
28.06.2012
4
0
0
43
SM
Seme samana sam uzeo sa biljaka cije je seme kupljeno u holandiji. Znaci ovo je druga godina kako koristim seme sa biljaka koje odgajim sto se tice samana. A domaju (domacica, seme biljaka koje smo sadili nekada dok nije bilo moguce kupiti u inostranstvu. znaci domace seme) reprodukujem vec godinama sa semenom koje imam i semenom od marihuane koja mi se dopadne tokom konzumacije. Mislim da je stres prouzrokovan radom zbog vremenski nepogoda tokom presadjivanja pocetkom godine. Tako da me interesuje za ubuduce. Pocupao sam ih jutros iz straha da mi ne oprase biljke ali sam jednu oprasio da testiram.
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
ja imam dva hermija u outdoor-u, poskidao sve i ostavio po jedan vršni top sa sve mudima i zamandalio topove kesom, kontam da može oprašiti sam sebe....
 
28.06.2012
4
0
0
43
SM
Ja nazalost imam jos hermica, sad nesto gledam pa daj boze da mi ostane jedna normalna do kraja kako je krenulo. Greota od boga kolike biljke se sjebase. Baksuz , u zivotu mi se ovo nije desilo.