Hesi clonfix gel dali je netko koristio???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Danas sam dobio svoj hesi clonfix gel sa kanabisa i tresetne palete i sad me zanima dali se može s tim hesi clonfix gelom klonirat u tim tresetnim paletama i koji je ispravan način da to napravim ili neko vaš iskustvo s temperaturom,kolko često vlažiti te palete,koji ph vode treba biti temperatura, koliko često prozračivati itd,i ako još smijem dodati nekako mi se čini kao da su ta njihova pakovanja fejk jer gdje god sam gledo po internetu imaju crni čep i lijepa je etiketa a ova je sva neka izbljedjela i poljepljena je nekom folijom pa mi izgleda kao da je to netko rukom polijepio jer etiketa stoji ukrivo i takve šeme...???Jel ima netko slično iskustvo i da taj gel je prozirno žučkast i smrdi u tri ***** na neku kemiju pa bi htio čut vaše mišljenje!i da jel netko uzimo ukrasno bilje u zadnje vrijeme i dal ga je dobio bez problema???
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
sad mi nekako lakse,posto sam i ja mislio da su mi podvalili. moje je potpuno isto pakovanje...
a kazu da se koristi u kombinaciji sa hesi root complex.
vidim da je stariji post,ali kojim slucajem vidis ako ti nije problem da kazes kako ti je islo kloniranje sa njim?
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Ja sam kupia isto u kanabisa gel ali ne hesijev nego CLONEX , i prva 2 testna klona da vidim kako to izgleda iz prve uspila , unatoc tomu sta je glavni vrh vec izbacia par pistila , capnia sam ga , na kraju stabljike malo zarizao x , ogulia stabljiku malo 2-3 cm , potopia u gel , zadrza 10tak sec i dikretno u zemlju , oba klona su se tako savrseno primila , da uopce se nisu osusili niti su im pali listovi , parili su kako biljke koje su narasle iz sjemena , niti sam ih drzao u posebnim uvjetima sa vlagom , niti pazia na kolicinu svjetla , nego dikretno u pc box i stavio na dno da ipak budu sta vise udaljeni od dirketnog svjetla i svaki dan im 2 puta dnevno lagano vlazia zemlju , i extra su ispali bez puno modrosti i zajebavanja ;) , poz.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: slobodan
22.03.2013
1
0
0
ja sam koristio i klonex i klonfix i puder tj prah....u principu ,ako se pravilno odradi mora biti oki.pogledajte na zou tubu vise puta ili pitajte.nije sramota.samo ozivljavanje reznica trazi paznju koju im morate posvetiti 2 nedelje.bolje i to nego da placamo emenke po 10 tak eura.zadnja turu od 200 semenki mi je uspelo 110.i kome da se zalimo.mislim,a verujem da se svi ovde slazu da mi,groweri moramo vladati svim tehnikama ,pogotovo sto smo mi za holandjane neka tam zemlja.ja sam ovlada svih tehnikama ...slobodno pitajte.pitacu i ja naravno,kada mi ne bude nesto jasno,pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
serbianbud je napisao(la):
zadnja turu od 200 semenki mi je uspelo 110.i kome da se zalimo.
izgleda da nisi procitao pravila ponasanja, pravilnik tacka 16.:

16. Zabrana komercijalnog uzgoja.
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma.

110 komada ne moze biti za licnu upotrebu, to svi ovde znamo, tako da... zaista, kome da se zalis